dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

295 961 zł35 m² 8 489,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł61 m² 7 675,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wzgórze Wolności o powierzchni 60m2. Lokalizacja - Wzgórze Wolności położone jest w górnym tarasie miasta. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronieckiego

Zielonka,mazowieckie

755 000 zł115 m² 6 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronnne mieszkanie 81m +podasze zadoptowane. Na pierwszym poziomie znajduje sie salon z aneksem i duzym balkonem oraz spizarka, łazienka, hol oraz dwie sypianie. Na podaszu są 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

399 500 zł46 m² 8 684,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: cicha I spokojna okolica / idealne na start Mieszkanie o powierzchni 46,2 m.kw. znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

607 927 zł66 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

308 829 zł55 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez zbędnych kosztów! Bez pcc i prowizji. Termin zakończenia budowy: ivq 2021. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe, z osobną kuchnią o powierzchni 42,40 m ,parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1976 roku-Warszawa, mokotów, al. Niepodległości Lokal posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Niedźwiedziniec

Chorzów,śląskie

389 000 zł57 m² 6 779,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje W spokojnej okolicy! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Niedźwiedziniec w dzielnicy Chorzów Batory. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze niskiego bloku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł83 m² 11 445,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piękny apartament 83,5 m2 na Bemowie, znajdujący się na ogrodzonym, monitorowanym Osiedlu z wewnętrznym prywatnym parkiem na którym są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł48 m² 8 865,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na potrzeby własne, dla pary, rodziny z dziećmi, pod wynajem. Mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji z dostępem do wielu środków komunikacji miejskich. Osiedle daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 451 550 zł97 m² 14 964 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł39 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: agent: tel: e-mail: okazja: cesja umowy deweloperskiej w cenie niższej niż aktualna oferta dewelopera! Bez podatku pcc! Super mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, które może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł35 m² 7 072,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w kamienicy 34,64 m2. Po remoncie instalacji. Gotowe do zamieszkania lub pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie instalacji bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Słupsk,pomorskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 0 pow. 67 m2, z balkonem typu Loggia na parterze w budynku 3 piętrowym wybudowanym w latach 90-tych na Osiedlu Parkowym. Lokal o ładnym rozkładzie pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Balkon *** *** Drukarska *** *** Blisko tramwaj *** *** Wysoki parter *** Nieruchomość mieszcząca się w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ulanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł46 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie na poddaszu kamienicy , gotowe do zamieszkania mieszczące się we Wrocławiu Krzyki ul. Ulanowskiego 16 z własna ksiegą wieczystą. Prawo własnosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

313 000 zł34 m² 9 098,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji na start lub pod wynajem! Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Centrum. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej ok. 70 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni otwartej na przedpokój oraz łazienki z wc, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

539 000 zł66 m² 8 172 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 65,96M2, 3 pokoje, józefosław, ul.NADZIEI (Józefosław, mazowieckie, Nadziei) KUPUJĄCY NIE PAŁACI PROWIZJI Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Hampton Home biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w inwestycji Lifetown Yellow na Ursynowie - oddanie 30.06.2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

573 000 zł76 m² 7 577,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,62m usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2010 roku-Ząbki, ul. Józefa Piłsudskiego. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł51 m² 7 191,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe w nowej inwestycji na Naramowicach idealne na wynajem. Mały metraż - wiele możliwości: można wydzielić 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Koszalin,zachodniopomorskie

273 000 zł54 m² 5 093,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,60 m2 położone w Koszalinie na Osiedlu Przylesie przy ul. Staszica. Rozkład mieszkania: pokój dzienny z loggią (18,06 m2); 2 pokoje (8,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie umeblowane na Nowym Mieście Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym Nieruchomość o powierzchni użytkowej 42 m2 , składająca się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

459 000 zł48 m² 9 497,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim w lokalizacji - Kraków, krowodrza, prądnik Biały, rejon ul. Chełmońskiego, paskowa, stelmachów, okolice Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł26 m² 12 167,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu położonego na jedenastym piętrze w wyremontowanym wieżowcu zlokalizowanym w samym sercu gdańskiej Zaspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 50 m ,2 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu z windą z 2007 roku-Warszawa, śródmieście, ul. Stawki. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

197 000 zł32 m² 6 069,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Osowa Góra. Pomieszczenia: 32,46m2 - salon 17,58m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piekary C

Legnica,dolnośląskie

265 000 zł64 m² 4 173 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do Sprzedania przestronne mieszkanie 3pok. z balkonem na 1 piętrze, o pow. 63,5m2. Czynsz w którego skład wchodzą, opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy,ogrzewanie,gaz ryczałtowo. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opis Zależy Ci na ciszy spokoju? A może wszędzie chciał/a byś mieć blisko a zarazem mieszkać w sercu osiedla Słoneczne w nowszym budownictwie? Jeżeli tak to świetnie się składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

299 000 zł56 m² 5 339 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bardzo ciekawego, dużego M3. Mieszkanie położone jest na Bałutach, w bloku zcegły i znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

193 000 zł40 m² 4 825 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą ofertę sprzedaży dużego mieszkania jednopokojowego na Bałutach. Idealna oferta dla inwestorów ( oczywiście nie tylko ). Bardzo łatwa możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

235 640 zł28 m² 8 418,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę w nowej inwestycji na Naramowicach. Promocyjna cena! Rabat 26 474 zł. Miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkania. Dogodna lokalizacja:.