dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 277 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 277 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ciche mieszkanie na parterze w budynku mieszkalnym w Gdańsku, dzielnicy Jasień. Trzy pokoje, okna wychodzące na zachód, północ; standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa; podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

286 806 zł50 m² 5 788,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

** Przestrzenne mieszkanie - dobra cena - dobry dojazd do Poznania ** Komórka Lokatorska w cenie! Polecam mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnia. Na nie całe 50 m kw. składają się : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

265 760 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w ścisłym centrum Leszna przy ul. Sienkiewicza. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

325 000 zł66 m² 4 891,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania do aranżacji według własnego pomysłu? Zależy Ci na dobrej komunikacji do centrum miasta lub miast ościennych? A może chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

838 992 zł95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o przestronnym i funkcjonalnym układzie z niewątpliwie urokliwym widokiem, do mieszkania przynależy 17,55 loggia mkw. Udogodnienia: rowerownia, system inteligentny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

349 742 zł63 m² 5 551 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł61 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł26 m² 8 320,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność .Kupujący nie płaci podatku PCC- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania nową adaptacje poddasza w centrum miasta blisko ch galaxy. Powierzchnia mieszkania 25,84m2 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

620 000 zł62 m² 10 009,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Stare Miasto - inwestycyjne mieszkanie 3 pokojowe podzielone na 3 osobne kawalerki z łazienkami - gotowe pod najem krótkoterminowy! Do sprzedania oferujemy mieszkanie przy ul. Mikołaja Zyblikiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mielęckiego

Katowice,śląskie

490 000 zł102 m² 4 785 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ścisłe Centrum Katowic! Sam zdecyduj: inwestycja lub apartament dla wymagającego klienta, a może po prostu duże mieszkanie dla rodziny. Zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokata kapitału śred. 65 tys/rok z ostatnich 5 lat Inwestycyjna lokata kapitału: lokal podzielony na 2 osobne mieszkania. Stopa zwrotu przy zakupie za cenę z ogłoszenia z ostatnich 5 lat:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

283 077 zł44 m² 6 507,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* mieszkanie dwupokojowe - dobra cena - dobry dojazd do Poznania* Kupujący nie płaci podatku pcc przy tej transakcji! Polecam mieszkanie dwupokojowe 43,50 m kw. składające się z: * Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł33 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie usytuowane na parterze 2 piętrowego domu/kamienicy, składające się z 2 słonecznych pokoi. Mieszkanie posiada ogródek usytuowany za budynkiem , miejsce postojowe naziemne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

849 000 zł58 m² 14 637,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

329 000 zł52 m² 6 314,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w którym poczujesz się naprawdę jak u siebie ? Idealne dla rodziny, pary, dla Ciebie! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Sienkiewicza - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

283 000 zł56 m² 5 008,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika! Atuty nieruchomości: garaż w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł52 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie z możliwościami.Kameralne mieszkanie z balkonem ,Pogodno-dogodny dojazd do centrum.Spokojne sąsiedztwo.Mieszkanie wymaga odświeżenia.Pokoje rozkładowe,regularne,oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

371 641 zł63 m² 5 899 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

479 500 zł69 m² 6 949,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Osmeckiego Czterpokojowe mieszkanie zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość o powierzchni 69 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Polesie

Łódź,łódzkie

179 000 zł27 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie typu M2 z dużą loggią, mieszczące się na 1-wszym piętrze, czteropiętrowego, pięcioklatkowego bloku z cegły, w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone na 9 piętrze wysokiego bloku mieszkalnego na Kozanowie. Lokal o powierzchni prawie 47 m 2 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł62 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Staroniwskiej Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z 2010 r. o powierzchni 61,5 m2, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł61 m² 8 807,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie z olbrzymim potencjałem w dzielnicy strzyża! W samym sercu Gdańska a jednocześnie cicho, spokojnie i blisko przyrody! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł33 m² 8 662,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyremontowane, przytulne i słoneczne mieszkanie na parterze w 3-piętrowym budynku, w cichej okolicy na os. Derby w Warszawie (białołęka). Mieszkanie o powierzchni 32,9 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł41 m² 16 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość na parterze kameralnego, zielonego osiedla, wybudowanego w 2015 roku. Rozkład pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym, - przestronna sypialnia - Przedpokój - Łazienki - Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2 w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

293 760 zł41 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rzedsprzedaż! zostań naszym klientem! Sagaris Malta to niezwykłe połączenie zacisznej lokalizacji z dbałością o zabytkową tradycję tego miejsca. Przy ulicy Dymka powstanie inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

274 964 zł37 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,54 m2 z ekspozycją na i północny-zachód, balkon o powierzchni 5,51 m2 Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

245 000 zł32 m² 7 561,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Piasta. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku po termomodernizacji i remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

135 000 zł28 m² 4 804,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta skierowana dla osób, które pragną uniknąć remontu i chcą wprowadzić się od zaraz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Bytom,śląskie

145 000 zł56 m² 2 584,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie blisko centrum Bytomia na parterze! Wykończone, gotowe do wprowadzenia się. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaskowa

Sosnowiec,śląskie

439 000 zł500 m² 878 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Budynek Budynek o powierzchni użytkowej około 500m2 przy ul. Piaskowej w Sosnowcu, usytuowany na działce o powierzchni 374m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł50 m² 9 254,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

W naszym biurze strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji Przedmiotem oferty jest dwu pokojowe mieszkanie, znajdujące się w gdańskiej dzielnicy Chełm przy ulicy Chałubińskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł54 m² 5 785,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż! Mieszkanie o łącznej powierzchni 61 m2 przy podłodze, natomiast w księdze wieczystej znajduje się 53,58 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam! polecam! polecam! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 , 6m 2 mieszczące się na parterze na Błoniu. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon , - 2 sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

357 643 zł59 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Mieszkanie o metrażu 58,63 mkw., w tym salon z jasnym aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe (dwustronne) mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 5 piętrze (w budynku z windą) przy ul. Pstrowskiego, osiedle Kormoran.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

569 000 zł54 m² 10 540,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie (okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych) Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera w wyjątkowej okolicy, na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł63 m² 3 971,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze w Centrum Świebodzic. Zadbane, słoneczne. Duża szafa w przedpokoju. Kuchnia z oknem. 2 balkony. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

240 000 zł40 m² 6 030,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu mieszkanie o pow. 39,80 m 2 , na trzecim piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z cegły (2001 rok budowy budynku). Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górna

Łódź,łódzkie

345 000 zł46 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w pobliżu miasteczka akademickiego Politechniki Łódzkiej, znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły. W mieszkaniu wydzielono 4 funkcjonalne, zamykane na.