dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

437 766 zł45 m² 9 728 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł65 m² 9 494,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na Chomiczówce z pełnym wyposażeniem. Po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie, przestronne o bardzo dobrym układzie pomieszczeń. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł32 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny Apartament w kultowej inwestycji zajezdnia wrzeszcz przy Al. Gen. Józefa Hallera. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku. Okna od strony zachodniej. Apartament składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

283 000 zł56 m² 5 009 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - dobra cena - dobry dojazd do Poznania* Kupujący nie płaci podatku pcc przy tej transakcji! Polecam mieszkanie 56,50: parter : * Wiatrołap - 3,06 m kw. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł48 m² 12 291,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdańska przy ulicy Rajskiej. Składa się z sypialni o powierzchni 12 , salonu o powierzchni 19m2 kuchni mającej 8,5 m2 oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł45 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, lokale usługowe, przystanek autobusowy, przychodnia zdrowia, apteka, restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

725 780 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie w inwestycji "słowiańskie Wzgórze" zrealizowanej przez dewelopera "wako" w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Marchołta. Mieszkanie: 3 pokoje - 65,98 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 529,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Huculskiej o powierzchni 45,1m2 położone na 4 piętrze 9 piętrowego budynku, w bardzo cichym i pięknym miejscu a zarazem w samym centrum Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł45 m² 5 794,18 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

367 536 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie developerskie na 1 piętrze niskiego bloku. Wnętrza są słoneczne i nowoczesne: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia mają wyjście na duży balkon. Wystawa okien południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

540 000 zł71 m² 7 603,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w apartamentowcu w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia posiadające powierzchnię 71,02 m 2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczowa

Lublin,lubelskie

399 000 zł54 m² 7 333,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie na ul. Bluszczowej - osiedle Ponikwoda w Lublinie! Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku oddanym do użytku w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz funkcjonalnego mieszkania? Idealnego na start lub jako inwestycję? Spodoba Ci się nasza propozycja. Nieruchomość położona jest przy ulicy Rembielińskiej 4, na piątym piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł39 m² 11 984,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 38m, zlokalizowane w samym centrum Warszawy - przy ul. Grzybowskiej, na 1 piętrze w 15-piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek jest cofnięty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł74 m² 8 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z klimatem oraz pięknym widokiem. Metraż z kw 67,4m2. Opiekun oferty: tel. Do sprzedania mieszkanie o metrażu 67,41 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w pełni rozkładowego o powierzchni 39,81 m . Mieszkanie blisko centrum na 5 piętrze w bloku z windą, słoneczne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

367 500 zł44 m² 8 295,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu. Usytuowane na parterze w bloku z windą. Trójstronne bardzo jasne, składa się z -samodzielnej kuchni -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

! rezerwacja! Polecam ofertę 2- pokojowego mieszkania położonego w centrum Poznania, stare Miasto - ul. Długa. Opis lokalu Mieszkanie o łącznej powierzchni 47,5 m2 składa się z: jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeżeli cenisz spokój, przyjazne otoczenie i marzysz o wszystkich wygodach, mieszkanie które Ci prezentuję z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Poświęć chwilę wolnego czasu, odwiedź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

438 348 zł60 m² 7 290,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

330 385 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* mieszkanie trzypokojowe - dobra cena - dobry dojazd do Poznania* Dostępne IV Kwartał 2021 Kupujący nie płaci podatku pcc przy tej transakcji! Polecam mieszkanie dwupokojowe 60,07 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

276 280 zł40 m² 6 860,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* mieszkanie dwupokojowe - dobra cena - Spokojna Lokalizacja * Kupujący nie płaci podatku pcc przy tej transakcji! Polecam mieszkanie dwupokojowe 40,27 m kw. składające się z: * Pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł80 m² 12 298,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanie 3 pokojowe zaprojektowane przez architekta o powierzchni 80,5 mkw z zielonym zadbanym 40 metrowycm ogródkiem. Zdjęcia nie oddają klimatu tego mieszkania. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Duchnice

Duchnice,mazowieckie

610 000 zł70 m² 8 746,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w Duchnicach gm. Ożarów Maz. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie zadbane i gotowe do zamieszkania, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mościce

Tarnów,małopolskie

285 000 zł63 m² 4 526,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe mieszkanie w dzielnicy Mościce o powierzchni 62.96 m2 na II piętrze. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi (większy połączony z balkonem), dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

1 371 010 zł97 m² 14 134 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

556 424 zł51 m² 10 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Kraków,małopolskie

704 000 zł64 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Widnej w bloku z lat 30 na 1 piętrze. Lokalizacja: otoczenie budynku to spokojna zabudowa willowa. W odległości 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

295 000 zł66 m² 4 503,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,5m2 w skład którego wchodzą: - przestronny salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł47 m² 10 524 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Dwustronne, jasne, trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw w budynku z 1966 roku na warszawskich Nowolipkach przy ulicy Esperanto. Pełna własność z Księgą Wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy Wyklętych

Poznań,wielkopolskie

313 845 zł43 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Cię na moim ogłoszeniu, mam na imię i bezpłatnie pomogę Ci przejść przez proces zakupu nieruchomości. Chętnie służę poradą oraz pomocą. Moi koledzy zadbają o kredyt hipoteczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł64 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego. Samo Centrum miasta - wrocławski Szczepin. Okolica cicha i spokojna. Osiedle zagospodarowane w place zabaw, tereny zielone,. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

236 073 zł16 m² 14 755 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021