dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

372 642 zł42 m² 8 586 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sopot

Sopot,pomorskie

1 100 000 zł82 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Sopocie dolnym. Nieruchomość jest na parterze w czteropiętrowej kamienicy - kamienica ma odnowioną całą elewacje, dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł49 m² 8 512,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokoje * 48,75 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huenefelda

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł107 m² 8 318 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Nabywca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Sprzedający. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn o powierzchni 107m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powiechchni 35,5m2 składające sie z dwóch pokoi,kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skierki

Lublin,lubelskie

425 000 zł52 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm na parterze. Nieruchomość idealna na wynajem jak i dla rodziny! W skład nieruchomości wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

182 000 zł38 m² 4 739,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Troszczyńska przedstawia ofertę mieszkania o powierzchni 38,4m2, zlokalizowanego na 2 piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Skład mieszkania to 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, o powierzchni 49 mkw, usytuowanego na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Stefana Batorego w Nowym Tomyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowy apartament usytuowany w dobrej części wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Broniewskiego. Nieruchomość usytuowana na III piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł91 m² 5 121,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż duże, jasne mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż po generalnym remoncie. Mieszkanie jest w całości wynajęte i przynosi miesięcznie niemal 4000 zł zysku + 1050 zł opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł38 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli przy ulicy Ciołka. Ulokowane w kamienicy z lat 50-tych, w budynku z cegły. Atrakcyjny układ dwóch osobnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Poszukujesz mieszkania w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Planujesz zamieszkać na Woli, wraz ze swoją rodziną? Zależy Ci na mieszkania z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m 2 znajdujące się w Grójcu. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju, 2 sypialni, przedpokoju, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł56 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne w industrialnym stylu ,trzypokojowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

374 000 zł48 m² 7 792 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ofertę sprzedaży słonecznego i ustawnego mieszkania położonego w kompleksie bloków w sąsiedztwie terenów zielonych na Poznańskich Winogradach, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł32 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Jeśli szukasz klimatycznego dwupokojowego mieszkania na zielonym Starym Mokotowie, to ta oferta jest dla Ciebie. Klimatyczne, nowoczesne, umeblowane w wysokim standardzie mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Łódź,łódzkie

259 000 zł60 m² 4 346,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% od kupującego: strona kupująca nie płaci wynagrodzenia w przypadku kupna tej nieruchomości. Biuro Metr Kwadratowy reprezentuję Sprzedającego. Prezentacja nieruchomości odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

826 000 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Avenue Estate oferuje na sprzedaż przestronne, dobrze rozplanowane mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na parterze z pięknym ogródkiem. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

325 000 zł37 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - pełna baza handlowo- usługowa, - gotowe do zamieszkania, - niskie opłaty eksploatacyjne, - w pobliżu mnóstwo terenów zielonych, - blisko obwodnicy Trójmiasta, - spokojne sąsiedztwo, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

348 000 zł48 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w bloku z cegły. W mieszkaniu są 3 osobne pokoje i kuchnia, jest także balkon i przynależna piwnica. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

484 846 zł55 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustawne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem. Odbiór kluczy - czerwiec 2021! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł39 m² 12 139 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Mieszkanie dostępne od zaraz! Wydanie natychmiastowe! Mieszkanie 2 pokojowe 39,13 m2, bardzo przytulne, składające się z sypialni, salonu z aneksem oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł48 m² 6 969,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie na osiedlu Eskulapa w Fordonie. Nieruchomość składa się z: - salon z aneksem kuchennym 24,38m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Gdańsk,pomorskie

894 000 zł76 m² 11 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnej kamienicy, usytuowane w dzielnicy Oliwa w Gdańsku. Powierzchnia 76m2 plus antresola. Mieszkanie składa się z widnej kuchni, widnej łazienki, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł93 m² 9 914,26 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe, nowoczesne, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 93,3 m2 w budynku monitorowanym i chronionym 24h na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł58 m² 8 244,41 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

-zapraszam na bezpłatną prezentację- zaporoska / trzy pokoje / pełny rozkład / balkon / do zamieszkania / widok Z balkonu na sky tower. Trzypokojowe ciche mieszkanie z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Super punkt: mieszkanie położone przy kampusie ug na Przymorzu, 15 min pieszo do kampusu, do Politechniki (10 min ) tramwaj spod bloku. Pod blokiem Galeria Przymorze i Alfa Centrum + Kino, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

300 000 zł61 m² 4 934,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzypokojowe mieszkanie w Zegrzu, o pow. 61 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

398 000 zł52 m² 7 654 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 52 m2 w pobliżu Ronda Czyżyńskiego oraz Tauron Areny w Krakowie. Mieszkanie jest wspaniałą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stargard,zachodniopomorskie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57,96 m.kw. położone na parterze kamienicy w rejonie w rejonie ul. Kościuszki w Stargardzie. Lokal składa się z trzech rozkładowych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł51 m² 9 584,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, usytuowane na Piaskach w dobrze skomunikowanej części Bielan. Mieszkanie widne, na podłodze w pokojach wycyklinowany parkiet. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Malta

Poznań,wielkopolskie

461 340 zł66 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

rezerwacja! Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - okolica Malty - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

254 000 zł31 m² 8 193,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem - usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się- pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 335 000 zł94 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament na warszawskiej Pradze, zlokalizowany w apartamentowcu na osiedlu Saska. Apartament zlokalizowany na granicy Saskiej Kępy i Gocławia w apartamentowcu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

350 436 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy nową inwestycję przy ul. Jemiołuszki (dzielnica Czuby). Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy z pełną infrastrukturą. W spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł40 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 800 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł68 m² 7 293,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bardzo ładne, ciepłe i słoneczne mieszkanie znajduje się na "wysokim" parterze w 4 kondygnacyjnym budynku na osiedlu Jaroty, przy ul. Kanta 40b. Budynek został wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

430 000 zł81 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Obszerne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie do remontu położone w zielonej okolicy na prokocimskiej Rżące przy ul. Rydygiera. Lokal dostępny do pół roku od sprzedaży. Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł51 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atuty: - bliskość terenów rekreacyjnych - pełna infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna w okolicy - duży balkon - poddasze o powierzchni 20m2 i wysokości +/-135 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł36 m² 7 032,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 35,55m2 położone na II piętrze w ocieplonym wieżowcu, w pobliżu rynku Manhattan. Pokoje rozkładowe o pow. 15,44m2 z balkonem francuskim, otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Świdnik,lubelskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość przy ul. Wyspiańskiego, w niskim bloku na parterze. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, każdy z wejściem z przedpokoju, zamykanej widnej kuchni, oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij