dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

299 000 zł66 m² 4 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze, o powierzchni użytkowej 66,5 m , zlokalizowane na osiedlu T w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

786 550 zł63 m² 12 552,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez pcc Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława II

Gostyń,wielkopolskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56 m2 ( dwa pokoje + kuchnia + łazienka ), położone na pierwszym piętrze, środkowe. W mieszkaniu wymienione zostały okna na plastiki z roletami zewnętrznymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

440 891 zł62 m² 7 168,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w Listopadzie 2021! *mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym *okna z nawietrzakami *rolety zewnętrzne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł46 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 22 m2 Pokój 11,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 156 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne dla Rodziny i/lub pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł80 m² 5 723,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 79.5 m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, zlokalizowany przy ulicy Felińskiego dzielnicy Prądnik Biały, kraków. Nieruchomość usytułowana jest na ostatnim - czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 584 125 zł109 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości opiekun oferty: e-mail.: tel.: WYJĄTKOWE MIEJSCE W ZIELONEJ CZĘŚCI WROCŁAWIA - Karłowice! Nieruchomość znajdująca się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

333 321 zł49 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad rzeką o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Świdnik,lubelskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie po generalnym remoncie. Układ: - salon z aneksem kuchennym ok 19m - dwie sypialnie 12m i 7,5m - łazienka łącznie z wc ok 3m - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł69 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer 3D, obejrzyj to mieszkanie wygodnie i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu. Przekierowanie do wirtualnej wycieczki znajdziesz tuż pod galerią zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

329 818 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena promocyjna 7400zł/mkw! Inwestycja to odpowiedź na potrzeby osób szukających ciszy i spokoju. Kameralna inwestycja o estetycznej architekturze, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickmana

Gdynia,pomorskie

469 000 zł79 m² 5 911,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy opis: do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 79,34 m2 usytuowane na 1 piętrze dwukondygnacyjnej kamienicy. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

435 000 zł56 m² 7 712,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się przy ul. Łokietka w pobliżu Parku Wyspiańskiego oraz Parku Krowoderskiego, niemal przy bloku przystanek autobusowy, biedronka, kościół liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł53 m² 6 226 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe Opiekun Oferty tel. 3-pokojowe, mieszkanie na Psim Polu. Spokojna dzielnica, pełna infrastruktura na osiedlu, szkoły, przedszkola, sklepy (Lidl, biedronka, tesco, rossmann, pepco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł47 m² 10 213 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie. W 2015r przeszło generalny remont. W 2019r było odświeżone oraz zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspa Bolko

Opole,opolskie

542 624 zł88 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odra prestige apartamenty to piekne i zielone miejsce otoczone działkami ogrodowymi, zapewniające przyszłym mieszkańcom wysoki komfort mieszkania jak i odpoczynku. To miejsce idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malta

Poznań,wielkopolskie

415 100 zł59 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59,30 m2 wraz z balkonem 6,7 m2. Brak podatku pcc 2%, brak prowizji zakup od dewelopera Termin wybudowania inwestycji I kwartał 2022 roku. Architektura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceynowy

Reda,pomorskie

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie W zacisznej lokalizacji lokal: lokal jednopoziomowy o powierzchni użytkowej 43 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

443 688 zł53 m² 8 371,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0 % pcc. Zapraszam do kontaktu - w ofercie również kawalerki, 2 pokojowe mieszkania oraz większe. Zalety naszej inwestycji: - winda w każdej klatce - miejsca postojowe podziemne (garaż) - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

314 241 zł55 m² 5 713 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

658 955 zł57 m² 11 561 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

675 953 zł57 m² 11 859 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022