dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kryniczna

Kraków,małopolskie

299 000 zł26 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedania wyremontowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,6m2. Kawalerka położona jest na 1.piętrze 4-piętrowego bloku z cegły przy spokojnej ulicy Krynicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł36 m² 5 507,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne mieszkanie na osiedlu gen. Józefa Hallera. Znakomita lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, łatwy i szybki dojazd do Centrum miasta. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

450 165 zł83 m² 5 420,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wóycickiego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł63 m² 10 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokoje na Młocinach w dzielnicy Bielany. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym kameralnym budynku. W okolicy niska zabudowa i dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

292 804 zł33 m² 8 981,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

451 851 zł58 m² 7 802,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji w infrastrukturę: - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupokojowe Mieszkanie w wysokim standardzie znajdujące się na os. Bukowym w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej, położone na drugim piętrze budynku z roku 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

542 169 zł51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział Deweloperski sdp nieruchomości tel. Wykorzystaj okazje! Super mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dogodnych części Wrocławia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Strzeszynek

Poznań,wielkopolskie

506 684 zł72 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowy apartament zlokalizowany na Strzeszynie położony na czwartym piętrze o powierzchni 51,67 m2 wraz z loggią 7,5 m2 Lokal składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne tarasy

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł63 m² 7 330,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,75 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze bloku z windą na Osiedlu Słoneczne Tarasy. Teren osiedla bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 M2, 2 pokoje, ząbki, ul.POWSTAŃCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Powstańców. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

247 000 zł43 m² 5 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 położone w zielonym spokojnym zakątku osiedla XXV-lecia w Opolu na Zaodrzu. Układ mieszkania : dwa rozkładowe pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł51 m² 4 961 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz dla siebie przytulnego, urządzonego mieszkania lub myślisz o opłacalnej inwestycji? Zależy Ci na wygodnym i funkcjonalnego mieszkaniu, w którym można zamieszkać bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

261 109 zł39 m² 6 768 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje I piętro utp/kaliskiego fordon bydgoszcz bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Skórzewo,wielkopolskie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz swojego miejsca w pobliżu Poznania? Cenisz sobie kameralność osiedli w mniejszych miastach? A może chcesz zainwestować? To jasne i bardzo ciche mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

212 000 zł57 m² 3 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M5, składające się z czterech niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 584 000 zł120 m² 13 243 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Salon z częściowy otwartym aneksem kuchennym 48,40m2, wysoka jakość. Luksusowy 4-pokojowy apartament w kameralnej inwestycji. Opiekun oferty: tel. Apartament o powierzchni 119,61m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł71 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Lokalizacja: wrocław > Śródmieście > Plac Grunwaldzki > Ulica Nowowiejska Okazja! Super Lokalizacja, super Cena! W pobliżu skweru Obrońców Westerplatte. W okolicy mnóstwo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Kłodzko,dolnośląskie

79 000 zł38 m² 2 107 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Kolejowa. Lokal mieszkalny do remontu położony na pierwszym piętrze w kamienicy składający się z jednego pokoju, dużej kuchni (z oknem) o powierzchni 37,50 m kw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

308 040 zł41 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ani podatku od czynności cywilnoprawnych! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji Sagaris Malta przy ul. Dymka w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł28 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Inwestycja składa się z 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

346 000 zł46 m² 7 448,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*Kupujący nie płaci prowizji* *w ofercie posiadamy również inne metraże mieszkań. Zamieszkaj i poczuj niezależność, bezpieczeństwo i przestrzeń. Przed Tobą pojawia się możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przedświt

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł56 m² 7 448,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie na os. Muchobór Wlk. na ul.Przedświt. Bardzo ładne, słoneczne. Mieszkanie składa się z 3-ch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

255 095 zł31 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

630 000 zł89 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowy Apartament, pow. 88 m2 - Elegancko Wykończony, z Kominkiem - Duży balkon o pow. ok. 7 m2 - Józefosław k. Piaseczna Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone 88,06 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie

219 000 zł40 m² 5 516 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

idealne mieszkanie dla młodego małżeństwa, które poszukuje niewielkiej powierzchni do życia, mając jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury. Również ze względu lokalizacji, znakomita oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Lublin,lubelskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z wydzieloną sypialnią na Czechowie przy ul. Żelazowej Woli. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1979r. Klatka zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł20 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - mini apartamenty - od 161 000 zł netto najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się okolicy - Nowoczesny Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł94 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie na 7 piętrze 8 piętrowego apartamentowca z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł47 m² 8 686,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentuję państwu mieszkanie na Warszawskim Tarchominie, znajdujący się w północno-wschodniej części Warszawy, w dzielnicy Białołęka. Jeden z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie na nowym osiedlu Przy Arkadii (2019), o powierzchni użytkowej 38,82 m2: mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki z prysznicem, szafką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

377 000 zł40 m² 9 308,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pośrednikom dziękuję za pomoc. Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 40,5m2 położone na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w Piasecznie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

545 564 zł80 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z dużym ogródkiem. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2022r. Nieruchomość mieści się w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

450 462 zł71 m² 6 371,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ruszyła sprzedaż nowego osiedla na Gdańskim Jasieniu. Doskonała lokalizacja i jeszcze lepsza cena. Zapraszam do kontaktu w celu rezerwacji w cenie z oferty. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł49 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie zlokalizowane na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród. Oddzielna kuchnia, sypialnia i przestronny salon. Atuty: - znakomita komunikacja (15 min skm, 4 min. tramwaj, 2min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

445 821 zł67 m² 6 687,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie , znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.