dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł26 m² 8 320,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność .Kupujący nie płaci podatku PCC- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania nową adaptacje poddasza w centrum miasta blisko teatru Peciuga , 5 minut do Galaxy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Częstochowa,śląskie

399 000 zł65 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65,1 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okólnej w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowo

Gdynia,pomorskie

419 000 zł50 m² 8 356,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze budynku z lat 80-tych, zlokalizowanego przy ul. Grabowo w gdyńskiej dzielnicy Grabówek. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 50,12 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł40 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** hampton home poleca *** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Lazurowej. Mieszkanie składa się z: * salonu, * sypialni, * oddzielnej kuchni, * łazienki, * korytarza, * oraz balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

578 500 zł70 m² 8 264,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Polecam ofertę czteropokojowego mieszkania , położonego na parterze niskiego budynku z cegły w okolicy pętli Kromera. Lokal 68 metrowy, dwustronny, w pełnym rozkładzie, składajacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m2, zlokalizowany na Śródmieściu Gdańska! Mieszkanie składa się z : - salonu (26 m2) z wyjściem na balkon - dużej sypialni (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

314 231 zł54 m² 5 851,61 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja Ul. Bałtycka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

169 880 zł27 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne jednopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wienawskiego. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gdańsk,pomorskie

678 000 zł56 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszanie o powierzchni 56,5 m2, dwupokojowe, we wspaniałej lokalizacji jaką jest Gdańsk Wrzeszcz. Bliskość tramwaju, kolejki skm oraz centrów handlowych "galeria Bałtycka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztukowskiego

Lubin,dolnośląskie

255 000 zł61 m² 4 194,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku w Lubinie na ul. B.Sztukowskiego. Metraż: 60,80 m2. Układ mieszkania: trzy pokoje, w tym jeden z wyjściem na duży balkon, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

386 461 zł61 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowy apartament w Wieliczce! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na II piętrze V piętrowej inwestycji w Wieliczce. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł46 m² 9 989,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Firma nobilea home ma przyjemność zaprezentować rozkładowe mieszkanie na siódmym piętrze w budynku z lat 70tych, zlokalizowane na Ochocie przy ul Racławickiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

277 500 zł37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem ze zdumiewającym widokiem na panoramę miasta. Zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

346 000 zł58 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania mieszkanie na 1 piętrze z balkonem na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 58,07m2 jest gotowe do zamieszkania, a dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie Dwupoziomowe, znajduje się na drugim piętrze kamienicy na pograniczu Wrzeszcza i Strzyży. Lokal ma powierzchnię całkowitą 129m2, 103,5m2 użytkową. Składa się z siedmiu pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Gdynia,pomorskie

435 000 zł66 m² 6 589,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na ostatniej, 11 kondygnacji budynku z 1993 roku. Mieszkanie idealnie wpasuje się w potrzeby rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu, przy ul. Niemcewicza, okolice rynku Manhattan. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku z 1999 roku. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Pruszków,mazowieckie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Pruszkowie na oś. Staszica, ul. Dębowa. Mieszkanie na parterze z balkonem w niskim bloku, dwustronne (północ-południe). Metraż 48,5 m2, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

264 000 zł61 m² 4 353,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bądź zamiana na mniejsze. Na zamianę bądź sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,64 m2. Piła, jadwiżyn, królowej Jadwigi. Rozkład pomieszczeń: salon o pow. 19,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na 2 piętrze na osiedlu Asnyka. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc, holu, balkonu oraz pomieszczenia przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

540 414 zł43 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc , bez prowizji Dostępna na sprzedaż jest wyjątkowa inwestycja bacciarellego 54, dla wymagającego klienta. Wyróżniająca się wysokiem standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Borek

Wrocław,dolnośląskie

572 516 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na Borku. Miejsce osłonięte od zgiełku ulic, zapewniające ciszę i spokój. Szybki dojazd do centrum gwarantowany. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

344 650 zł50 m² 6 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49,95 m2 zlokalizowane na I piętrze (z 7) w kolejnym etapie inwestycji przy ul. Krakowskiej. Do mieszkania przynależy: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie do całkowitego remontu, położone przy ulicy Manteuffla w Warszawie, mieszkanie na Pradze Południe, cicha, miła okolica. 3 pokoje, duża łazienka, oddzielna kuchnia, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł59 m² 7 338,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 59m2 - 3 pokoje - białołęka nowodwory - 433 tys zł szybki termin odbioru taras na dachu budynku - 140m2 - do wyłącznego korzystania dla mieszkańców Przestronne, kompaktowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

670 000 zł58 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na spokojnym i strzeżonym osiedlu po generalnym remoncie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

559 900 zł51 m² 10 978,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu, na 2 piętrze, rok po gruntownym remoncie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

837 164 zł112 m² 7 474,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie położone na I piętrze. Dwie kondygnacje. Taras. Pokój dzienny 16,34 m2 z aneksem kuchennym 8,87 m2; dwie sypialnie: 12,24 i 11,25 m2. Poddasze użytkowe 37 m2: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

264 000 zł61 m² 4 353,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania, w budynku dziesięciopiętrowym, 41 m2, 2 pokoje, balkon, piwnica, winda, monitoring, duża ilość miejsc postojowych w pobliżu budynku, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

86 000 zł18 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* rezerwacja* Na sprzedaż kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym w świetnej lokalizacji Piaskowej Góry. Lokal do remontu. Dużym atutem jest niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł84 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Mieszkanie składa sie: salon dzienny z aneksem 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł76 m² 4 723,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wygodne rodzinne mieszkanie,nietypowa aranżacja zapewniająca wygodę i komfort. Kuchnia połączona z salonem,oddzielnie sypialnie ,łazienka i toaleta.Piwnica z oknem pow. 8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł95 m² 10 526 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka typu studio zlokalizowana przy ul. Warszawskiej w ścisłym Centrum Kielc. Cały budynek odnowiony i ocieplony w 2012r. Na powierzchnię 25m2 składa się: -Ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

240 492 zł49 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w Bolszewie. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym 20,50m2 - pokoju 6,29m2 - sypialni 8,48m2 - łazienki 3,38m2 - przedpokoju 2,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Białystok,podlaskie

318 000 zł68 m² 4 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta wyłącznie W naszym biurze - zapraszam do współpracy Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży, w pełni wyposażonego mieszkania, zlokalizowanego na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam zadbane, przestronne (60m) mieszkanie na 4 piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ( możliwość pozostawienia umeblowania). W skład mieszkania wchodzą: duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ulica Więzienna Galeria Italiana mieszkanie dwupokojowe, pięknie położone, wyposażone we wszystko , co potrzebne aby móc je dobrze wynająć za około 3000 miesięcznie. Idealne inwestycyjnie do zakupu.