dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 238 ogłoszeń

Rynek pierwotny

584 630 zł34,39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia. Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na 4 piętrze w prestiżowym budynku przy ul. Eliasza Radzikowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł41,10 m² 16 496 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament w nowoczesnym budynku z basenem, siłownią i strefą relaksu. Budynek usytuowany na Wyspie Solnej - w centrum miasta a mimo tego cisza i spokój. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nie jest standardowa propozycja mieszkania - tutaj znajdziesz niezykle przydatne: miejsce parkingowe zewnętrzne i dodatkowo miejsce w garażu (dla Twojej wygody parkowania bez względu na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45k Piętro: 1/2 Rok budowy: 2002 Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez kw Cena: 799 000 zł Czynsz: 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,50 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przytulna kawalerka ul. Katowicka wolna od zaraz Oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł37,81 m² 10 499,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament gotowy do przejęcia od zaraz 2 pokojowy o pow. 37,81m2 w stanie deweloperskim z niezwykłą funkcjonalnością nowe mieszkanie - wysokiej klasy w jaworzu ul. Złota.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł14,24 m² 15 098,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina. Usytuowana na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Lokal o metrażu 14,24 m , na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 230 zł42,10 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro ostoja prezentuje: mieszkanie nr 2 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Osiedlowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł64,50 m² 9 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w nowej inwestycji mieszkaniowej "koszary 16" na terenie historycznych, zamojskich Koszarów. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 456 zł42,57 m² 10 698,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja - boczna ul. Olbrachta. Niski 3 kondygnacyjny blok z windą, podzielony na 16 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł97 m² 9 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110,26 m² 6 793,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,02 m² 23 738,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,04 m2 znajdujący się na II piętrze w kompleksie hotelowym diune hotel 5***** zlokalizowanym ok. 50 m od szerokiej plaży i parku.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53 m² 5 658,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zabrze, ul. Reymonta. Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w północnym centrum Zabrza. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52,26 m² 10 141,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,26 m , położone na I piętrze, przy ul. Kwiatowej 23 w Lublinie. W skład lokalu wchodzą: - dwa ustawne pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,63 m² 5 619,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kłecko. Na powierzchnie 28m2 składają się: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - spiżarnia, - korytarz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - miasto położone W lesie - mieszkanie znajduje się W parkowej części miasta W otoczeniu wysokich sosen, ok. 500 m od malowniczego jeziora pile. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 956 zł34,44 m² 7 490,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 34,44 m zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z rynku pierwotnego w Górze. Idealna nieruchomość dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 768 zł35,74 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - osiedle traviata przy ul. Giuseppe Verdiego 22 na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 263 600 zł84,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,24 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł63,50 m² 17 086,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m , składające się z: - salon z w pełni wyposażonym w sprzęt agd aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,46 m² 13 667,46 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie z potencjałem blisko morza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania, o powierzchni 48,5 m , położonego na pierwszym piętrze ocieplonego wieżowca na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł33,65 m² 1 604,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 1082/10.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł49,25 m² 3 736,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w miejscowości Zajączek. Mieszkanie znajduje się w kamienicy położonej na dużej działce. W skład mieszkania wchodzi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A14 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 970 zł30,22 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł57,42 m² 15 656,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! rezerwacja! Apartament nr 2 położony na parterze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 57 , 42 m2! link do wirtualnego spaceru! W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł42,99 m² 10 909,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc > budynek oddany do użytku <. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji "osiedle Mateckiego" dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł34,50 m² 11 884,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż idealne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Morenowej 3. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku z 2019 roku. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na szóstym piętrze w budynku z windą przy ul. Pięknej blisko al. Politechniki. Blok znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,68 m² 5 035,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od razu wpadają w oko i są takie, które dają coś więcej możliwość stworzenia własnego miejsca od podstaw. Ta oferta nieruchomości znajdująca się w Wałczu,.