dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy zlokalizowanej na Górnym Mokotowie (wiśniowa/odolańska) Kamienica zadbana, odnowiona. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

775 733 zł67 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone w samym centrum Gdańska Wrzeszcza a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy pozbawionej zgiełku ulicznego, pośród terenów zielonych. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

414 240 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronny dwupoziomowy apartament w Zalasewie. Duże możliwości aranżacyjne. Możliwość wykończenia "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulimierz

Sulimierz,zachodniopomorskie

156 000 zł90 m² 1 733,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe W bloku na 1 piętrze mieszkanie ,90 m2 , wyremontowane, stan bardzo dobry, ogrzewanie spółdzielcze wraz z dużym garażem i dużą piwnicą. W w okolicy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł53 m² 6 238,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w otoczeniu malowniczej przyrody. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na wysokim parterze w budynku, który lada chwila zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Na Podgórniku

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł26 m² 11 005,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, na sprzedaż kawalerka 26,26m2 z loggia 8m2- w super lokalizacji w Poznaniu, mieszkanie sprzedawane jest wraz z podziemnym miejscem w hali garażowej (za kwotę 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

560 000 zł80 m² 7 007,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 79,91 mkw, usytuowany na drugim piętrze w 3-piętrowym budynku na zamkniętym osiedlu. Lokal składa się z: oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

439 000 zł35 m² 12 636,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum! - Atrakcyjna lokalizacja, - dwa pokoje, - blisko wyższej uczelni, - przy przystanku tramwajowym i autobusowym Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł45 m² 7 351,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,75 m2. Umiejscowione na parterze w kamienicy. Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

354 000 zł25 m² 14 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń z myślą o osiągnięciu maksymalnej wygody na niewielkiej powierzchni! Mieszkanie jest słoneczne, neutralne kolorystycznie, zlokalizowane w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł111 m² 3 402,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie (z możliwością zrobienia 4 pokoju) o powierzchni 111,40m2. Nieruchomość składa się z: salonu, kuchni, 2 sypialni, pomieszczenia gospodarczego z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 40m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Ząbkach przy ulicy Powstańców. Mieszkanie składa się z: * przedpokoju, * pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

328 380 zł52 m² 6 308,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z loggią na Naramowicach. Metraż 52,05 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym, wyjście na loggię, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł41 m² 4 654 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Opis nieruchomości: sprzedam mieszkanie w Elblągu przy ulicy Stefana Żeromskiego, które składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, atrakcyjne, niewielkie, dwupokojowe - M-3 - o pow. 35,97 m2, położone na III piętrze, blok z 2020 roku, z windą. Mieszkanie pięknie, nowocześnie i precyzyjnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania idealne dla rodziny, 60,9 m2, funkcjonalne 3 pokoje, z odrębną kuchnią, w zadbanym budynku, w odległości 400 m od stacji metra Stokłosy z przynależnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł123 m² 10 562,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż apartament z pięknym widokiem na tereny zieleni składający się z 4 pokoi,otwartej kuchni,spiżarki, toalety oraz 2 łazienek. Mieszkanie jest jasne i słoneczne z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27m2 na osiedlu "cztery Oceany", przy ul. Obrońców Wybrzeża Mieszkanie składa się z: - pokoju z kuchnią - łazienki - balkonu z widokiem na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł37 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 (z antresolami ok 50 m2) zlokalizowane przy w okolicach ul. Pdiłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Hampton Home poleca komfortowe mieszkanie w okolicy Pałacu Królewskiego w Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 3 piętrowego budynku. Wysoki standard: kameralne zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Danka

Kraków,małopolskie

491 000 zł48 m² 10 229,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Victoria Estate prezentuje gotowiec inwestycyjny! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze IV piętrowego budynku przy ul. Wincentego Danka w dzielnicy Prądnik Biały. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

444 800 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (sng - 011) Mieszkanie o powierzchni - 55,61 m2 położone na I piętrze w bloku z 2020r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł57 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonym Żoliborzu, broniewskiego Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

409 900 zł85 m² 4 810,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ostatni dwupoziomowy, 4 pokojowy apartament o pow. 85, 21 m2 z 50 m2 tarasem na dachu w nowym kameralnym, prestiżowym osiedlu dwulokalowych domów w zabudowie szeregowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł21 m² 12 810 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i również doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

249 000 zł45 m² 5 484,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Świeżo po generalnym remoncie, bardzo wysoki standard. Gotowe do zamieszkania piękne, dwupokojowe mieszkanie. Dwupokojowe (M-3), rozkładowe, przestronne i widne mieszkanie w bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

342 798 zł55 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowo powstającej inwestycji "apartamenty na wzgórzu" w Sosnowcu. Inwestycja ta cechuje się dobrą lokalizacją, bliskością terenów zielonych oraz bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

554 526 zł59 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł160 m² 8 713,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest dom na warszawskim Ursynowie o powierzchni 159,52m2 z ogródkiem o powierzchni 233m2. Osiedle ma funkcjonalne, klasyczne rozwiązania zapewniające przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

398 249 zł41 m² 9 784,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej w sąsiedztwie Starego Miasta - dzielnica Nadodrze , urokliwe nabrzeże Odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł55 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w ciekawej lokalizacji Rzeszowa może być Twoje! Mieszkanie o powierzchni 55,27 m2 usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku z cegły przy ulicy Langiewicza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 016 964 zł83 m² 12 253 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

228 181 zł29 m² 7 742,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę w nowej inwestycji na Naramowicach. Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w bliskiej okolicy, szybki dojazd tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

677 352 zł81 m² 8 362 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

273 125 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,50 m2 z ogródkiem w niskim bloku przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Do mieszkania przynależy miejsc w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

297 500 zł50 m² 5 993,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie: 2 pokoje, 2-gie piętro, 49,60 m2, koszalin, śródmieście. Niemal 50-cio metrowe, nowoczesne mieszkanie na drugim piętrze budynku z 2009 roku. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

240 000 zł25 m² 9 486 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej przy Al. 29 listopada 4,5 km od Rynku Głównego. Nieruchomość znajduje się w pobliżu Dworca Głównego, galerii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł53 m² 5 489,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 52m2. Lokalizacja - Osiedle Tatrzańskie to cicha i spokojna dzielnica, położona w centrum Fordonu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

268 000 zł31 m² 8 645 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Górnej na os. Ksm. Nieruchomość usytuowana na parterze czteropiętrowego bloku z 2019r. Ekspozycja południowa, dzięki czemu mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotej Jesieni

Kraków,małopolskie

344 000 zł38 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam w dobrej lokalizacji 38m2 mieszkanie z wyposażeniem gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią w aneksie na IV p w bloku bez windy, balkon francuski, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł62 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oto kilka powodów dla których warto kupić to mieszkanie :) - znakomita lokalizacja (jest to pogranicze Woli i Śródmieścia); - bliskość metra oraz przystanku tramwajowego (dzięki czemu bez.