dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

539 000 zł65 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

564 000 zł66 m² 8 545 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł74 m² 5 986,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Idealne mieszkanie dla rodziny 4 osobowej lub pod inwestycję. Ładne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie 4 - pokojowe 73,5 m2, położone niedaleko Centrum, z dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Droga Dębińska

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, dostępne od ręki na sprzedaż piękne, nowe mieszkanie 2 pokoje w prestiżowej inwestycji Vilda Park w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, posiada taras na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

294 000 zł32 m² 9 188 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

298 500 zł72 m² 4 146,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70m2 w centrum miasta- ul. Staromiejska atuty: - przestronne - wyremontowane - nowe instalacje - wolne od zaraz - ustawne pokoje - umeblowana kuchnia - garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł22 m² 13 907 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

584 640 zł46 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowe 1 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do oddania w III kwartale 2021 roku. W jego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz loggia. Udogodnienia: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wzgórze Wolności, ul. Karpacka Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni całkowitej 38 m2 zlokalizowane na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

225 000 zł51 m² 4 454,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Centrum - do wprowadzenia od zaraz. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,51 mkw - położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 105 352 zł135 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku z lat 60tych, nieruchomość umiejscowiona w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~ wilczak ~ 2 pokoje ~ 47M 2 ~ 3 piętro ~ Klimatyczne mieszkanie utrzymane w kolorystyce szarości skusi każdego. Przeszło generalny remont w 2014 roku łącznie z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

575 000 zł87 m² 6 592,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż lokal dwupoziomowy. Znajduje się na zamkniętym, monitorowanym, spokojnym osiedlu, brama wjazdowa na pilota, domofony przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze 4-o kondygnacyjnego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania składa się na duży salon z antresolą, gdzie jest sypialnia wraz z wc, osobny pokój na dole, kuchnie w zabudowie, łazienka i przedpokój. W mieszkaniu są okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł21 m² 14 170,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Idealne pod inwestycje. Gotowe -urządzone! Cena netto atuty nieruchomości: wyśmienita komunikacja miejska: - ścisłe Centrum 15 min - Metro Rondo Daszyńskiego - 10 min - Uczelnie Wyższe: politechnika 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

414 240 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronny dwupoziomowy apartament w Zalasewie. Duże możliwości aranżacyjne. Możliwość wykończenia "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł41 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z tarasem, znajdujące się na parterze w bloku w Fordonie Pomieszczenia: 40,70m2 - salon z aneksem 20m2 - sypialnia 11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

334 950 zł75 m² 4 466 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie - o pow. 75 m2 + strych o pow. 55 m2 gratis + ogródek (101 m2) - zlokalizowane na piętrze w Rzeszowie przy ul. Miejskiej (budziwój). Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł78 m² 14 840,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament w inwestycji Atelier Żoliborz Przasnyska , Warszawa Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku, na zamkniętym strzeżonym osiedlu, z terenem zielonym oraz placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** hampton home poleca *** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie składa się z: * salonu, * sypialni, * osobnej kuchni, * korytarza, * łazienki. Mieszkanie zostało wyremontowane 4 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

265 495 zł36 m² 7 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania z ogrodem i tarasem w zielonej części Wrocławia-Fabryczna. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon -bez prowizji dla pośrednika bez podatku pcc-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

345 000 zł46 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Gdynia Obłuże, w dobrym punkcie komunikacyjnym (pod blokiem przystanek zkm, szybki dojazd do centrum przez Estakadę Kwiatkowskiego oraz do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na os. Bocianek, ul. Norwida, usytuowane na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym. Lokal złożony z 2 pokoi (jeden z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł61 m² 12 174,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2003roku zlokalizowane w Warszawie - Ursynów- kabaty. Osiedle strzeżone Nordic Star. Doskonała lokalizacja- 8 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

287 625 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy nową inwestycję przy ul. Jemiołuszki (dzielnica Czuby). Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy z pełną infrastrukturą. W spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

212 000 zł38 m² 5 608,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,8m 2 + balkon+piwnica w Lubinie na oś. Zwycięstwa - ul. Księcia Ludwika. Mieszkanie wykończone - gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jednostronne rozkładowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

235 000 zł47 m² 4 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*od osoby prywatnej* Do sprzedania oferuję słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,2m2 wraz z przynależną piwnicą 3,18m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

362 000 zł31 m² 11 677,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerka 31m2 ursynów metro kontakt: nazarii , westa home metraż: 31m2 cena: 362 000 pln Do sprzedania przytulna kawalerka o powierzchni 31m2, zlokalizowane na 5/10 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł42 m² 11 301,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,5m2,piętro 9/10.Mieszkanie w budynku z 1970r.Znajduje się przy ulicy Edwarda Gibalskiego, Wola(Młynów).Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baildona

Katowice,śląskie

350 278 zł41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dębowe Tarasy! Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia, przedpokój oraz balkon - powierzchnia to 40,73 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

309 372 zł53 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednika! kupujący nie płaci podatku pcc 2% 0zł za doradztwo kredytowe Oferujemy do sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej w miejscowości Zaczernie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żukowo

Żukowo,pomorskie

125 000 zł55 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania? Mam na sprzedaż mieszkanie w bloku mieszkalnym, dwupokojowe, bezczynszowe, środkowe, słoneczne, położone na pierwszym piętrze, o powierzchni 55 m kw, we wsi Borcz, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Kraków,małopolskie

369 000 zł41 m² 8 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na os. Niepodległości. W niedalekiej odległości Rondo Kocmyrzowskie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł43 m² 10 588,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez pcc bezpośrednio od dewelopera Zdecydowanie atutem tego miejsca jest bliskość terenów zielonych, niska zabudowa budynku, zagospodarowany dziedziniec oraz zaledwie kilka minut do skm, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Raszyn,mazowieckie

989 000 zł117 m² 8 452,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w centrum Raszyna. Mieszkanie o powierzchni 117m2 + dodatkowa powierzchnia na antresoli (nie wliczona w [powierzchnię mieszkania). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł62 m² 8 925,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży oferuje nowocześnie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, strzeżonym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł32 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Mam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

374 900 zł46 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Wieniawskiego na osiedlu Zalesie. Prezentowana nieruchomość to bardzo komfortowe,.