dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 800,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wzgórze wolności, 3 pokoje, 5 piętro, 48.10m 2 Spokojna okolica czeka na nowego lokatora. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze i przeznaczone jest do adaptacji lub remontu. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

758 000 zł75 m² 10 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

****biuro ładna willa nieruchomości prezentuje**** oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu bielan. Mieszkanie 75 M2 3 pokoje, miejsce postojowe W garażu podziemnym, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

958 490 zł66 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Ekskluzywny 3 pokojowy apartament w kameralnej okolicy na Wrocławskich Karłowicach. Dla wymagających klientów, którzy cenią sobie prestiż oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

369 000 zł46 m² 7 963 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle " Słoneczne Tarasy" zlokalizowane u zbiegu ulic Artyleryjskiej i 1-ego Maja - to nowoczesne budynki o kameralnym charakterze. Osiedle zamknięte , monitorowane z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

253 900 zł29 m² 8 665,53 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka | 30,37 m2 | ul. Kwiatkowskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 30,37 m2. Położone jest na czwartym piętrze wysokiego 11-piętrowego bloku. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

289 000 zł60 m² 4 776,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2, na którą składają się salon z balkonem, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc. Na podłogach panele i terakota. Czynsz do sm ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

236 000 zł46 m² 5 130,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu z balkonem to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: jasne i przytulne mieszkanie znajduje się na osiedlu Metalchem, w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł43 m² 5 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 43m2 - salon 14m2 - kuchnia 9m2 - sypialnia 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

209 920 zł26 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

445 000 zł64 m² 6 953,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Ciekawa oferta! Mieszkanie o dużym potencjale. Możliwość uzyskania dwóch oddzielnych pokoi z aneksem kuchennym poprzez wykonanie aneksu we wnęce przestronnego prawie 6-cio metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

468 414 zł29 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dział deweloperski sdp nieruchomości Ekskluzywny 2 pokojowy apartament w kameralnej okolicy na Wrocławskich Karłowicach. Dla wymagających klientów, którzy cenią sobie prestiż oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

129 900 zł35 m² 3 664,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M2 składające się z jednego dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki z toaletą o łącznej powierzchni użytkowej 35,45m2. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stargard,zachodniopomorskie

331 143 zł65 m² 5 098,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 64,93 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Jedyna taka oferta! super inwestycja! pewny wynajem! Na sprzedaż słoneczna kawalerka pod klucz 600m od morza,w samym sercu dzielnicy Brzeźno! Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł48 m² 10 596,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,13m2 znajdujące się na Górnym Mokotowie. Lokal położony jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

419 000 zł79 m² 5 303 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej blisko Poznania w cichej i spokojnej okolicy, z dala od głównych szlaków tranzytowych. Miejscowość Wiry (gmina Komorniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wronia

Piotrków Trybunalski,łódzkie

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,17m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wroniej. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje, - kuchnia - łazienka - balkon Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 w skład której wchodzi: salon z wyjściem na balkon oddzielna widna kuchnia sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

481 392 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronny dwupoziomowy apartament w Zalasewie. Duże możliwości aranżacyjne. Możliwość wykończenia "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

239 926 zł42 m² 5 703,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Z okazji Black Friday oferujemy Państwu bez czynszowe , dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowoczesnym czteropiętrowym apartamentowcu. Duży balkon. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł45 m² 8 687 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Musisz zobaczyć tę nieruchomość! Prezentujemy Wam doskonałe, komfortowe i bardzo praktyczne mieszkanie o powierzchni ok 47m2 (łącznie z komórką lokatorską) na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł28 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do zaoferowania w pełni wyposażone i umeblowane studio usytuowane na ostatnim piętrze budynku czteropiętrowego. Mieszkanie z ekspozycją południową oraz widokiem na zieleń, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 57 m kw. 3 pokojowe z odzielną kuchnią. Duży pokój 20 m w kwadracie, sypialnia 1 - 11 m, sypialnia 2 - 9 m. Mieszkanie jest po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

455 836 zł50 m² 9 124,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Miejsce, w którym połączysz chwile dla siebie z czasem dla swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

803 988 zł58 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

211 167 zł26 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy nową inwestycję przy ul. Jemiołuszki (dzielnica Czuby). Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy z pełną infrastrukturą. W spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Faustyny

Rzeszów,podkarpackie

336 504 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Słocińska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

906 812 zł73 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Głębokie

Szczecin,zachodniopomorskie

364 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego wydzielonego poprzez podział na odrębne lokale mieszkalne domu jednorodzinnego o 3 kondygnacjach. Mieszkanie zlokalizowane jest na dzielnicy Głębokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł96 m² 6 163,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pl. Staszica_96m2 z balkonem na II piętrze kamienicy po remoncie, ogrzewanie miejskie, widok na park! Wyjątkowe mieszkanie łączące duszę starych wnętrz z funkcjonalnością: 96m2 w 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

333 886 zł59 m² 5 661 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,98 m2 (1 piętro) w nowej inwestycji 5 niskich bloków na Drabiniance (ul. Miła) - atrakcyjna cena! Do mieszkania przynależy: - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki zlokalizowanej na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Brzesko,małopolskie

277 011 zł44 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, firma prodeweloper przygotowała projekt budynku mieszkalnego, wielorodzinnego z garażem podziemnym. Jako jedni z nielicznych w Brzesku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

456 717 zł55 m² 8 349,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Malowniczo położone osiedle na Klecinie, oferuje komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach na start i dla dużej rodziny. Widok na przepływającą nieopodal Ślęzę bliskość parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

371 000 zł64 m² 5 766,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe M6 A o powierzchni 64,34 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł103 m² 4 162,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Ruszyła przedsprzedaż II etapu! Zarezerwuj w najkorzystniejszej cenie! Dwupoziomowy apartament zlokalizowany na nowo powstającym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł57 m² 6 321,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Ruszyła przedsprzedaż II etapu! Zarezerwuj w najkorzystniejszej cenie! Apartament zlokalizowany na nowo powstającym prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 950 zł54 m² 5 887,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu mieszkanie w nowym czteromieszkaniowym apartamentowcu w centrum Bydgoszczy o powierzchni 54 m2. Lokal jest dwukondygnacyjny i wygląda jak domek jednorodzinny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł63 m² 5 662,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie składające się z: - 3 rozkładowych pokoi - korytarza - kuchni z oknem - łazienki z oknem - wc - balkonu Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Bukowym, położony jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cztery Pory Roku

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł65 m² 7 182,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta sprzedaży mieszkania w niskim bloku wielorodzinnym w dzielnicy Bukowo przy ulicy Cztery Pory Roku. Na 65,3 mkw składa się: - salon z kuchnią - w cenie meble, wypoczynek, stół.