dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

589 226 zł57 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w centrum Wrocławia, o bardzo funkcjonalnym układzie. Inwestycja Inwestycja Zajezdnia znajduje się na wrocławskim Nadodrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

356 500 zł58 m² 6 108,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł123 m² 11 788,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1999

Przestronny apartament na Woli Justowskiej z pięknym widokiem na tereny zielone. Apartament znajduję się na pierwszym piętrze, w odnowionym kilka lat temu 2 kondygnacyjnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 48 m kw. na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się z: - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

492 000 zł62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Toruń I piernikowe osiedle I 61 M 2 trzypokojowe! gustownie urządzone! pożądana lokalizacja! Proponuję na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

414 240 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronny dwupoziomowy apartament w Zalasewie. Duże możliwości aranżacyjne. Możliwość wykończenia "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Politechnika

Gliwice,śląskie

128 000 zł32 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie dużą kawalerką położoną na I piętrze budynku W dzielnicy politechnika, okolica gdańskiej, sportowej. Mieszkanie sąsiaduje ze strychem (7,0 x 4,0) - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

389 796 zł59 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokoju

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł59 m² 7 258,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 58,55 m2 z balkonem na I piętrze w niskim bloku z 2000 roku w Szczecinie. Obok budynku przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

397 850 zł54 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

1 287 500 zł102 m² 12 669 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel: niesamowity apartament Z widokiem na rynek oraz ostrów tumski. Dwupoziomowy apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł56 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku na ulicy Karłowicza. Na powierzchnię 55,5 m2 składają się z: - jasny, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

379 000 zł48 m² 7 927,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

***jeśli szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z 2021 roku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedazy mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku w super lokalizacji Krzyków Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz holu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł42 m² 6 094,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! trzy pokoje Z balkonem. Parter. Osiedle mokre, ul. Przy kaszownku Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży osiedle Mokre. Nieruchomość o powierzchni 42.5 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy Państwu piękne, obszerne mieszkanie o powierzchni 80m2 na drugim piętrze na osiedlu Słonecznym w Aleksandrowie Łódzkim. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Świetna lokalizacja, niedaleko znajdują się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

479 900 zł44 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? A może szukasz mieszkania skrojonego pod najem? Dzięki prezentowanemu mieszkaniu możesz mieć to wszystko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Karwiny nieopodal lasu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

333 885 zł59 m² 5 660,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,98 m2 (I piętro) z 2 balkonami w nowej inwestycji 5 niskich bloków na Drabiniance (ul. Miła). Do mieszkania możliwość zakupu: - komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Żeraniu przy ulicy Kowalczyka 1C z pięknym widokiem na całą panoramę Warszawy. Lokal mieści się na 10. piętrze w 13.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

365 000 zł73 m² 4 986,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe pow.73,20 m2. po remoncie, kamienica I piętro, opole - śródmieście. Proponujemy Państwu przestronne, wyremontowane mieszkanie o pow. użytkowej 73,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Opole,opolskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni około 46 mkw. znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w Śródmieściu. Mieszkanie ma dwa osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boliny

Mysłowice,śląskie

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz ciekawego mieszkania? A może planujesz zakup mieszkania pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

290 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 160.00 zł; Budynek: z 2020 roku nowy; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, monitoring, winda; W pobliżu: apteki, banki, biurowce, Motorola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

434 733 zł61 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie się składa z: - przedpokoju 9,96m2 - salonu 23,59m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

456 802 zł62 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Związkowa

Świebodzin,lubuskie

270 000 zł51 m² 5 329,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie wolne mieszkanie W Świebodzinie, przy ul. Związkowej w ofercie na sprzedaż posiadamy zupełnie nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

346 000 zł43 m² 8 046,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 43 m2: 2 pokoje, kuchnia, prysznic, wc osobne, balkon. Mieszkanie ze sprzętem agd do częściowego remontu. Nowe okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

331 740 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł51 m² 6 447,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Novator centrum nieruchomości poleca: lokal mieszkalny o powierzchni 51,8m znajdujący się w Centrum Bydgoszczy. Całość inwestycji została ukończona i oddana do użytku w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł93 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

799 000 zł85 m² 9 371,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, ustawne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Podgórze Duchackie. Główne atuty nieruchomości: - bliskość komunikacji miejskiej - dobra ekspozycja na strony świata - bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł46 m² 10 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na wysokim parterze o pow. 46,2 m2. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i osobna toaleta. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt niezbędny do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł50 m² 7 640,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Kurpiowskiej na osiedlu Pobitno. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł46 m² 8 723,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

. Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 2 pokoje do wejścia w Apartamentowcu! w Centrum z dużym balkonem. Idealne mieszkanie dla rodziny lub Pary. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 926 zł42 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje I piętro utp/kaliskiego fordon bydgoszcz bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

495 000 zł51 m² 9 744,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w górskiej miejscowości, jako bazy wypadowej? A może chcesz zarabiać na wynajmie? Zapraszam Cię na prezentację mieszkania położonego w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł64 m² 8 031,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2000roku na Białołęce przy ul. Odkrytej. Blisko komunikacji, dogodny dojazd do Metra Młociny, w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

475 218 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z ogrodem obok Tauron Areny! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 46,59m2 zlokalizowane na parterze VI piętrowego apartamentowca w dzielnicy.