dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 234 ogłoszenia

246 000 zł35,20 m² 6 988,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,20 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł67 m² 18 955 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 657 zł30,87 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie to wymarzone miejsce dla osób pragnących jednoczesnej bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych, sprzyjających rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł28 m² 10 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu kawalerkę po kapitalnym remoncie w centrum Świdnika. Nieruchomość znajduje się w odnowionej kamienicy po modernizacji na 3 piętrze przy ul. 3 maja Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

3 niezależne mieszkania po generalnym remoncie | Idealne pod wynajem - Wronki, ul. Garncarska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 100 m , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł57,36 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec. Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,70 m² 4 366,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie do własnej aranżacji. Polecamy do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,70m 2 , usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku, w samym centrum miasta. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 na prestiżowym osiedlu I | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł126 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 126 mkw, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z 1997 roku przy ul. Łuckiej na warszawskiej Woli, obok Metra Rondo Daszyńskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Bydgoszczy Śródmieście, ul. Markwarta Dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo pożądanej dzielnicy Bydgoszczy Śródmieściu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w kameralnym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85 m² 4 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 85 m2, położonego w Nowej Hucie na ulicy Biskupa Padniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,45 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - na Wyczerpach. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,45,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł55,02 m² 14 249,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 55,02 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe do odbioru, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,50 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 64,5 m2 położonego na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaz mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane Na Starym Mieście, w niedalekim sąsiedztwie Kazimierza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 096 zł61,59 m² 18 576 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w Perłową Przystań Twój Klucz do Zyskownej Przyszłości! dostępne lokale (I etap inwestycji, zakończenie zaplanowane jest W II kwartale 2026 r.) Jeśli szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł48,50 m² 21 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie - Gdańsk, osiedle Inpro Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu City Park wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 057 zł38,58 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł30,27 m² 8 391,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

@@@mieszkanie typu kawalerka Pszczyna Centrum@@@ Prezentacja 1-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 30,27m2 w Pszczynie Centrum! 500m od Rynku w Pszczynie! Osiedle Śródmieście! Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

4 pokojowe przestronne mieszkanie (obecnie zaaranżowane na biuro) przy ulicy Bitwy Warszawskiej ze spektakularnym widokiem na Warszawę. Świetna lokalizacja, dużo światła, dobry układ funkcjonalny, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Loft marzeń w sercu Łodzi Folwark Scheiblera ul. Tymienieckiego 25 Woźniakowski Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny loft o powierzchni 180 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34 m² 17 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie 1 pokojowe 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji: ul. Belwederska, mokotów, łazienki Królewskie, park Morskie Oko Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem na Mokotowie - rynek pierwotny Szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, dobrą lokalizację i potencjał inwestycyjny? Ta propozycja na Mokotowie to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Położony na drugim piętrzę lokal składa się z salonu, dwóch ustawnych pokoi, dwóch mensard idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł37,20 m² 7 526,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Chorzowie, w okolicy Klimzowca o powierzchni 37,20m2 na parterze. W skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł38,66 m² 22 762,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,66m , położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 23, w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,20 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł95 m² 12 515,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym garażem w zadbanej kamienicy. Budynek i otoczenie nieruchomości: kamienica przeszła remont dachu oraz elewacji (zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwu pokojowego przy samym centrum miasta szklarskiej poręby. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem gotowe do wprowadzenia, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,11 m² 15 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 92 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż Dwupoziomowy Penthouse 158 m2 || Salon z kominkiem i tarasem 70 m2 || 3 sypialnie || 2 łazienki || wc || Pralnia || Drugi Taras 90 m2 || Miejsce postojowe w garażu podziemnym ||.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48,97 m² 14 886,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

U nas Na sprzedaż apartament 300 m do linii morza w Jastrzębiej Górze! Oferujemy komfortowy apartament na 1- piętrze o powierzchni 31,4 m2, znajdujący się w nadmorskiej miejscowości.