dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

916 000 zł67,86 m² 13 498,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł12,64 m² 3 876,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Boguszowa Gorc. Mikrokawalerka do własnej aranżacji, okna wychodzące na zachód, okna od strony podwórka. W nieruchomości wstawione.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł49 m² 1 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 49,0 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Adama Mickiewicza 36a wraz z udziałem wynoszącym 189/10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 69,30m2 w bloku z 2010r. z windą. Nieruchomość mieści się na os.Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z przedogródkiem B.1.07 o pow. 35,18 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,50 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 na II piętrze w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Ciechocinku przy ul. Polnej. Status prawny mieszkania - spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58,50 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta: design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Przestronne 3 pokoje na 3. piętrze z balkonem Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Świetna lokalizacja - Doskonała Inwestycja w Centrum miasta. L16 Duża ilość dostępnych mieszkań o różnym metrażu - od 25m2 do 43m2, z możliwością ich połączenia. A także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 126 373 zł61,05 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,50 m² 13 123,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 53 m | Sołtysowice |archicom| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł110,68 m² 12 016,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Ząbek wśród terenów zielonych na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dogodna lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi - osiedle zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45,91 m² 20 148,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z siedmiu).

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł71,32 m² 5 033,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 71,32m , drugie piętro, 3 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy Alei Grunwaldzkiej w Elblągu. To doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,80 m² 23 284,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na morze! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwa przestronne apartamenty z dużymi tarasami - Starogard Gdański, ul. Juranda ze Spychowa. Na sprzedaż dwa apartamenty w stanie surowym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł34,04 m² 35 252,64 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament nad samym morzem w Mrzeżynie Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 34,04 mkw. wraz z tarasem wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł42,60 m² 26 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77,70 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego , trzypokojowego mieszkania usytuowanego na szóstym piętrze w bloku ( tzw plomba ) Powierzchnia : całkowita 85m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł69,70 m² 5 954,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na os. Nowym blisko Parku Solankowego. Ma ono powierzchnię 69,7 m2 i znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu miasta, w zielonej dzielnicy Krzyki. Całe mieszkanie zostało wyposażone w meble i sprzęty których nie widać na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,60 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie blisko uczelni. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,6 m , położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

638 600 zł51,43 m² 12 049,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż : 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Kołobrzegu , dzielnica : Ogrody blisko morza. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 51,43 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,40 m² 5 387,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie ul. Piaskowa Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Piaskowej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania: *2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66,28 m² 4 963,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,28 m , położone na parterze budynku w miejscowości Marzęcino. Lokalizacja Marzęcino to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 281 zł45,41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70.96 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł46 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Olimpia Port (swojczyce) jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł51,47 m² 3 846,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o pow. 51,47 m2 w 2-piętrowej kamienicy w Inowrocławiu przy ul. Wałowej. Mieszkanie przeszło generalny remont podczas którego wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 055 zł42,77 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 42,77 m | Gdańsk Siedlce ul. Kartuska | Cena: 674 115 zł (15 760 zł/m promocja sierpniowa!) Cena regularna 19 700zł/m2. Planowany odbiór: IV kwartał 2025 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł112,31 m² 6 998,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Szukasz przyjaznego i bezpiecznego miejsca do życia, szczególnie dla rodzin z dziećmi? Marzysz o przestrzennym mieszkaniu gdzie każdy z domowników znajdzie swoje miejsce? Jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł47,45 m² 9 903,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł45 m² 3 711,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest urocze mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na 4. piętrze budynku. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46,20 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim 10cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł32,86 m² 14 272,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Park Południe od renomowanego dewelopera Robyg. Mieszkanie o powierzchni 32,86.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,62 m² 12 171,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Największe atuty: * Funkcjonalny układ cztery pokoje (salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie) * Słoneczny balkon z ekspozycją na południowy zachód * Miejsce parkingowe naziemne *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

TA oferta tylko U nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m, położone na 1 piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można.