dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

307 000 zł63 m² 4 876,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

446 760 zł58 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie z bardzo dobrym połączeniem do centrum zarówno Pruszkowa, jak i Warszawy. Idealne dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Pruszków

Pruszków,mazowieckie

601 000 zł72 m² 8 405,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 2-poziomowy z antresolą 34,5 m2 do własnej aranżacji. Położenie narożne z oknami skierowanymi na północny-wschód oraz południowy wschód. Duże okna zapewniają dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

576 037 zł75 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,81 m2 z dwoma balkonami na nowej inwestycji na Nowych Żernikach. Bez Prowizji i podatku pcc! Termin zakończenia budowy: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł46 m² 9 326 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Kapitalne mieszkanie z pięknym widokiem tuż przy Starym Mieście czeka na Ciebie! Usytuowane na 7piętrze mieszkanie w zadbanym bloku z windą z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

235 000 zł20 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20m2 w nowej, kameralnej inwestycji na Olszy w okolicy ul. Żułowskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł40 m² 10 973 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 40,10M2, 2 pokoje, ursus, ul.KRÓLÓW POLSKICH (Warszawa, Ursus, Królów Polskich) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł38 m² 8 658 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 w ścisłym centrum Wrocławia. W skład mieszkania wchodzą: -dwa pokoje -kuchnia -łazienka -wnęka na szafę -korytarz -piwnica parking za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł49 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2m, w dzielnicy Zaspa Rozstaje, w jego skład wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój - balkon Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 596 500 zł140 m² 11 410,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji biura i podatku pcc. Witam serdecznie Polecam Państwu niepowtarzalną nieruchomość w samym centrum Wrocławia. Atuty: - 6-piętrowy budynek z otwartym, kameralnym dziedzińcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowy apartament przy metrze Dworzec Gdański. W części wspólnej duży salon z pięknym widokiem, półotwarta widna kuchnia ze spiżarnią, łazienka z wanną oraz garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

304 521 zł26 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

355 200 zł74 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Tyczynie. Lokalizacja: budynki położone na południe od Rzeszowa. 10 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

432 706 zł73 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Strzelnicza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

314 231 zł54 m² 5 851,61 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja Ul. Bałtycka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

264 900 zł48 m² 5 553,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia piękne M3 na Wrzosowiaku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe wylewki, nowa hydraulika i elektryka. Jeżeli szukasz dwóch pokoi gotowych do wprowadzenia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

577 248 zł60 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

926 929 zł92 m² 10 075,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie na 4 piętrze z dwoma dużymi balkonami, garderobą, dwoma łazienkami i osobną kuchnią z możliwością połączenia z salonem! Oferujemy piękne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! W sprzedaży posiadamy przestronne mieszkanie 54 m2 w centrum - ul. Chęcińska. Remont generalny zakończony grudzień 2020. Wysoki standard wykończenia. Wykonane gładzie, wyrównana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 151 563 zł97 m² 11 872 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

439 000 zł35 m² 12 637 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, wyjątkowe osiedle zlokalizowane na styku trzech dzielnic Warszawy - Pragi Południe, wawra oraz Rembertowa * od dewelopera * bez prowizji * bez pcc * odbiór iiq 2021 Inwestycja to kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

498 066 zł49 m² 10 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 300 zł48 m² 5 552,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 48m2. Lokalizacja - Osiedle Bajka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kresowa

Warszawa,mazowieckie

517 000 zł55 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł52 m² 7 442,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wygodne i ciche dwa pokoje z oddzielną kuchnią, usytuowane w głębi osiedla Derby 5 na ulicy Skarbka z Gór. 2 piętro, budynek bez windy Przestronne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Szczecin,zachodniopomorskie

368 000 zł49 m² 7 494,91 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta! Gorąco polecamy piękne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone tuż przy rondzie Ułanów Podolskich na osiedlu Zdroje - prawobrzeże Szczecina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł54 m² 3 868,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,02 m2 na ul. Grabowskiej w dzielnicy Biały Kamień. Lokal składa się z salonu połaczonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

424 626 zł42 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

540 941 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: justyna Juroszek kom. Mieszkanie o powierzchni 60,78 m2 wraz z składające się z: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

241 000 zł58 m² 4 155,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

455 868 zł95 m² 4 798,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie , położone w kameralnej części Marek na pograniczu Białołęki w sąsiedztwie lasu. Lokal 94 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

648 348 zł67 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chociwel

Chociwel,zachodniopomorskie

165 000 zł58 m² 2 844,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chociwel mieszkanie 3 pokojowe w bloku na drugim piętrze, obecnie jest wynajmowane. częściowo umeblowane o powierzchni ok. 58 m , balkon i komórka lokatorska. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł31 m² 12 032 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mini apartament w Budynk o bardzo Wysokim standardzie Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji 12 kondygnacji naziemnych 5 Cichobieżnych szybkich wind recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

514 000 zł71 m² 7 198,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentowane mieszkanie, to: -> 3 pokoje z możliwością wyodrębnienia 4 pokoju, balkon -> kuchnia w aneksie ze ścianką oddzielającą od salonu, -> oddzielne wc -> w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kanie

Kanie,mazowieckie

890 000 zł102 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku, wykończone z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Koszalin,zachodniopomorskie

198 000 zł36 m² 5 480,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Wirtualny spacer: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze o pow. 36,13 m2 przy ulicy Poprzecznej w Koszalinie. Rozkład mieszkania: 2 pokoje (z jednego wyjście na balkon);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł56 m² 7 661 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bresdom Nieruchomości prezentuje nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Redykajny w Olsztynie. Nieruchomość składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym, (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

387 352 zł62 m² 6 279 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w najbardziej zielonej dzielnicy Wrocławia bez podatku pcc! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon Już gotowe! Ostatnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wóycickiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł77 m² 9 031,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek w ciche, zielonej, spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Kampinoskiej, na osiedlu zamkniętym, garażem podziemnym w cenie mieszkania, komórka lokatorska. Kameralne osiedle zostało.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij