dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 330 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

249 000 zł40 m² 6 291,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starym podgórzu Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł21 m² 12 810 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i również doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

417 486 zł41 m² 10 183 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne i ustawne mieszkanie po generalnym remoncie, przy ul. Stalowowolskiej we Wrocławiu. Gotowe do zamieszkania. Miejsce fenomenalnie skomunikowane, kilkanaście metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

456 030 zł56 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

150 810 zł27 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania na nowo powstałym Osiedlu w Czechowicach-Dziedzicach! Osiedle będzie składać się z pięciu apartamentowców , jeden z windą , cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł71 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Piękne, trzypokojowe mieszkanie na Muranowie. Salon z widokiem na panoramę Warszawy, dwie ciche sypialnie, widna kuchnia, łazienka z prysznicem, oddzielne wc oraz duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł65 m² 9 846 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne dla Rodziny i/lub pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł49 m² 6 139,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

29924. Mam do sprzedania bardzo ładne, ustawne mieszkanie 3 - pokojowe - Szosa Lubicka - Na Skarpie! Sprzedam przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 w wieżowcu. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie - 57m na trzecim piętrze, w spokojnej, jednocześnie świetnie skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Koszalina. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

679 000 zł48 m² 14 146 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

610 000 zł86 m² 7 081,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Jasne mieszkanie po remoncie z tarasem i pięknym widokiem na miasto Bieżanów Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Wadowicach na osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Rozkład: duży salon z balkonem, 2 sypialnie, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

| kraków Nowa Huta Stara Huta Aleja Róż os. Zielone Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe m ieszkanie o metrażu 66,58 m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku 2 piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł63 m² 6 651 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie powiększone poprzez zabudowę loggii, którą włączono na stałe do lokalu, co pozwoliło na zwiększenie faktycznej powierzchni lokalu z 56,12 m2 widniejącego w kw do 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

278 617 zł32 m² 8 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł61 m² 10 803 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

378 684 zł57 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu II etap inwestycji realizowany na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

285 893 zł28 m² 10 178 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: paweł Kubacki telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 28,09m2 znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł107 m² 12 990,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 107,08 m2, usytuowane na 6 piętrze w apartamentowcu przy Al. Wyścigowej, z piękny widokiem na zieleń Torów Wyścigów Konnych i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł65 m² 7 983,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta Wyjątkowe 3 pokoje na Gaju z oddzielną jasną kuchnią. Dwustronne - super doświetlone. Podczas ostatniego remontu położono gładź i wymieniono instalacje. Duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł85 m² 17 573,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

"Nostalgiczny Stary Mokotów, czar kamienic ." Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 85,3 m2 na Starym Mokotowie w dzielnicy willowej. Dookoła Ambasady, park Królikarnia i stacja metra Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

970 000 zł109 m² 8 915,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Toruń, winnica, 108.80m2, 4 POKOJE, I piętro, 2012 Rok, Winda, Miejsce Postojowe, Widok na Wisłę! Zobacz film: Szukasz przestronnego apartamentu na Winnicy? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

483 390 zł49 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł54 m² 5 416,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie położone nieopodal Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 54,46 m2 (46 m2 użytkowej) usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł68 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pięknie urządzone, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie o powierzchni 68m2 na Błoniach Wilanowskich. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka i wc. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

265 112 zł43 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na parterze z małym ogródeczkiem, w nowo budowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

609 001 zł54 m² 11 278 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

485 440 zł66 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez pcc I prowizji! mieszkanie K6/3 Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie K6/3 o pow. 65m2 z ogrodem i tarasem ok.50m2, które znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

382 500 zł50 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Winogradach. Mieszkanie o metrażu 50,00 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

419 000 zł61 m² 6 846,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

*** 3 pokoje W świetnej lokalizacji*** Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość położona w doskonałym miejscu w bliskim sąsiedztwie parku planty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 812 591 zł120 m² 15 104,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji - od dewelopera Budynek oddany do użytku. Komfortowy apartament z dużym tarasem - 35m2 Apartament narożny z ekspozycją na 3 strony świata. Od strony południowej dodatkowo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł210 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1994

Unikalne mieszkanie o powierzchni 148 m2 wraz z bardzo nietypowym lokalem przynależnym o powierzchni 62 m2 co razem daje powierzchnię 210 m2 lokalu na prawach spółdzielczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

818 910 zł61 m² 13 425 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

489 000 zł91 m² 5 373,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowe, aktualnie oddawane do użytkowania osiedle mieszkań bezczynszowych. Zakup od dewelopera- kupujący nie płaci pcc. Inwestycja zlokalizowana w bliskiej Białołęce części Marek. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

334 397 zł42 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję położoną w Wieliczce. Planowany termin oddania do użytkowania 30.09.2021 r. Inwestycja zlokalizowana jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

535 196 zł80 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon: mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia, o powierzchni 79,88 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł72 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

756 035 zł66 m² 11 455 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie + podwójne zależne miejsce postojowe w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij