dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł37 m² 9 874,23 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

547 000 zł65 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

765 000 zł59 m² 12 966,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta w przygotowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł62 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 62,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3- piętrowym budynku z cegły. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

349 000 zł30 m² 11 442,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Krowodrza, prądnik Biały okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - jednopokojowe, 30,5 m2, balkon, piętro 1 z 1 - orientacja okien: zachodnia - budynek z 2009 r. estetyczny, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł53 m² 8 079,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul. Podwisłocze. Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni 52,60 m2, do którego przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

338 700 zł45 m² 7 546,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy mieszkanie wykończone pod klucz z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nikt w nim jeszcze nie mieszkał i zaraz po wejściu można poczuć zapach świeżości. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł34 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą cichej kawalerki z balkonem wykończonej w bardzo dobrym standardzie 10 minut spacerem od stacji Metro Księcia Janusza.Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

740 000 zł127 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 126,59 M2, 4 pokoje, marki, ul.WESOŁA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Wesołej. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lompy

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż mieszkanie przy ulicy Lompy, przygotowane na wynajem (aktualnie wynajęte 3 pokoje): 1. Rozkład: mieszkanie w pełnym rozkładzie, całkowita powierzchnia to niecałe 50m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

445 000 zł47 m² 9 468,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio - bez prowizji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Na Kozłówce w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie: znajduje się na wysokim parterze i składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

150 500 zł46 m² 3 271,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, przejściowej garderoby z zabudowaną szafą oraz przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

264 915 zł42 m² 6 368,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu najbardziej oryginalną inwestycję na mapie Rzeszowa! W sprzedaży piękne mieszkanie z wysokim tarasem, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł75 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,45m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z płyty w atrakcyjnym sąsiedztwie stawku Brodowskiego ,obok nowy plac zabaw, skatepark, oświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł42 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Piaskowej Górze. Mieszkanie częściowo umeblowane w dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z : 2pokoi , kuchni , łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł46 m² 11 304 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji lokal -2 pokoje : - Salon z wyjściem na taras - aneks kuchenny - Sypialnia - Hol - Łazienka - taras Nowoczesność i wygoda: - wysokie okna zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

288 000 zł42 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie wykończone, bardzo przytulne i komfortowe 2 pokojowe 42,42m2 mieszkanie, typu M3, z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

529 000 zł79 m² 6 668,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starym podgórzu Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poplińskich

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł87 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 kawalerki 57600 zł = roczny dochód 8% Cena 720 tys. Mieszkanie inwestycyjne, 87 mkw, wykończone w wysokim standardzie, w stylu loft, podzielone na cztery w pełni funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Staszów,świętokrzyskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 49 m2 mieszkanie na ulicy Kołłątaja w Staszowie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, co daje piękne widoki na miasto. W skład mieszkania wchodzi: 3 pokoje kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

330 000 zł78 m² 4 252,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania wyremontowane mieszkanie z garażem i przydomowym ogródkiem położone w bardzo dobrej, cichej lokalizacji uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne oraz słoneczne mieszkanie w kamienicy na rogu gagarina/czerniakowskiej. Doskonały punkt komunikacyjny - przystanek pod blokiem. Spacerem 10 min do Łazienek. Mieszkanie ma 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

360 000 zł62 m² 5 834,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na dziesiątym piętrze w jedenastopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zamość

Piła,wielkopolskie

375 000 zł79 m² 4 771,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,59 m 2 w Pile. Garderoba. Loggia. Piwnica. Mieszkanie w wieżowcu na 10 piętrze. Przepiękne widoki na panoramę miasta, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

262 450 zł29 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł72 m² 6 968,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy w pełni rozkładowe - mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób ceniących funkcjonalność. Wykończone pod klucz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 061 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - Osiedle Zielony Zakątek na Jarze Biuro Nieruchomości jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza na premierę oferty sprzedaży nowej inwestycji na Jarze. Osiedle Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł46 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne mieszkanie w Centrum przy głównej ulicy, a jednak blok jest schowany i odgrodzony od zgiełku miasta. W pobliżu są wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł109 m² 14 954 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji spektakularny apartament na woli - doskonała komunikacja - blisko wszędzie - sklepy - restauracje - liczne punkty usługowe - taras 60M2 - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

739 000 zł78 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł41 m² 9 507,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

248 780 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin wrotków okolice zalewu zemborzyckiego bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec bez piecyków - bez gazu W budynku cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

438 900 zł40 m² 11 111,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Często podróżujesz samochodem? A może chcesz mieć w sąsiedztwie park, aby móc chodzić na spacery? Dzięki prezentowanemu mieszkaniu możesz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

415 500 zł60 m² 6 962,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na osiedlu Bazylianówka. Gotowe do wprowadzenia od dziś ;) Spokojna, zielona okolica, przed blokiem ładne zagospodarowany teren z ławeczkami i nasadzeniami. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł84 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, położone w świetnej lokalizacji na osiedlu Górczyn - w pobliżu Biedronka, kupiec Gorzowski, panorama, tesco. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł32 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Łazarzu - ul. Łukaszewicza. Doskonałe pod inwestycję lub dla studentów mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

332 520 zł65 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkania zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaorskiego

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł72 m² 12 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 72M2, 3 pokoje, ursynów, zaorskiego (warszawa, ursynów, zaorskiego) Na sprzedaż: przestronne mieszkanie, w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

424 999 zł51 m² 8 300,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Nieruchomości N20 przedstawia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m2 położone w znakomitej lokalizacji na Osiedlu Centrum B w Hucie. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Kraków,małopolskie

560 000 zł70 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży 70-metrowe mieszkanie W nowym budownictwie płaszów Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Budynek zlokalizowany jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij