dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

429 500 zł58 m² 7 442,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Hampton Home ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie 40m2 - salon z kuchnią, sypialnia i łazienka. Własność hipoteczna. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Powiślu, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palacha

Kraków,małopolskie

367 000 zł37 m² 9 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pieniądze leżą na Twoim koncie i z każdym dniem zmniejszają swoją wartość w związku z narastającą inflacją? Planujesz inwestycje, która pozwoli Ci na trwałe zabezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł86 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 86M2, 3 pokoje, bemowo, ul.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

165 000 zł42 m² 3 882,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cementowa

Wrocław,dolnośląskie

650 760 zł75 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł58 m² 5 350,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej na Dzielnicy Biała Rzeszów. Kameralne osiedle, nowa architektura, elegancki wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł41 m² 5 544,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Optima proponuje Państwu przestronne i słoneczne dwu pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Mieszkanie oferuje przepiękny widok z balkonu na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

132 000 zł33 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie po kompleksowym remoncie. Dzielnica Biały Kamień- dogodna komunikacja. Mieszkanie położone jest na II piętrze, III-piętrowej kamienicy po remoncie dachu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

623 400 zł71 m² 8 780,28 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do oddania w I kwartale 2022 roku! 4 pokoje, w tym trzy sypialnie, do tego dwie łazienki. Inwestycja znajduje się na warszawskim Tarchominie. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

353 000 zł46 m² 7 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

493 500 zł77 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyspa mieszczańska - ul. Jagiełły - miejsce garażowe W cenie- wspólny taras na dachu *** klucze W biurze *** Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu (wyspa Mieszczańska ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone mieszkanie w nowo powstałym budynku. Taras, ogródek wewnętrzny, dwustronna ekspozycja. Nieruchomość położona w ok. ul. Pięknej. Świetnie skomunikowana z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzelców Podhalańskich

Lębork,pomorskie

345 944 zł83 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży 12 atrakcyjnych nowoczesny bezczynszowych dwupoziomowych apartamentów z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M4, 48m na osiedlu Wyżyny. Duża loggia z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o układzie rozkładowym, w jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

354 967 zł68 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ostatnie wolne mieszkania w zabudowie bliźniaczej czterorodzinnej. Do każdego mieszkania 2 miejsca postojowe w cenie oraz ogrodzona indywidualna część działki w formie ogródka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

500 000 zł134 m² 3 728,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2017r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł66 m² 8 157,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,2M2 w bloku z winda oraz ogrzewaniem miejskim. W centrum Wrocławia aczkolwiek spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

445 000 zł42 m² 10 478 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 42,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Podgórzu. Ul. Puszkarska (w pobliżu Galerii Bonarka). Mieszkanie o metrażu składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bardzo ładne mieszkanie ,nowocześnie urządzone , wysoki standard, zdecydowanie polecam i zapraszam do obejrzenia Radek opiekun oferty Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Świetna lokalizacja, tramwaj, pełna infrastruktura, 3 przystanki do Rynku! Mieszkanie o powierzchni 37 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł101 m² 6 254,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż superatrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 100,56 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego budynku IV piętrowego. Poziomy bez skosów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

529 000 zł56 m² 9 532 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament o powierzchni 55,50m2 znajdujący się na 6 piętrze budynku przy ul. Walerego Sławka. Rozkład apartamentu powoduje, że zyskujesz strefę dzienną oddzieloną od strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

590 910 zł73 m² 8 141,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

topowa lokalizacja- blisko komunikacja miejsca-tramwaj,blisko jeziora rusałka, liczne tereny zielone, do centrum ok 10 min Dzielnica: jeżyce Narożne mieszkanie z zamkniętą kuchnią, przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okólna

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł70 m² 7 071 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Masz dosyć mieszkania I chcesz mieć kawałek ogródka? Ta oferta może być dla Ciebie. Proszę o zapoznanie się z rzutem przed prezentacją. Do sprzedaży parter domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

359 000 zł37 m² 9 606,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, piwnica, wózkownia; w pobliżu: akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

366 000 zł35 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,6 m/kw, znajdujące się na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy komórka (około 4m/kw). Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł72 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wspaniałe trójstronne mieszkanie o pow. 72 m2 na Starym Mokotowie. - mieszkanie 72 m2 - 3 piętro z 5 - winda - Trójstronne, bardzo widne (ekspozycja: południe, północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Kawalerka z aneksem kuchennym w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.Klimatyzacja reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Zabrze,śląskie

209 000 zł57 m² 3 692,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Kopernika to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, można śmiało powiedzieć, że w zasięgu spaceru jest wszytko, co jest nam potrzebne do przyjemnego życia. Szkoła dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Dogodne położenie w bliskiej odległości od centrum oraz szeroka dostępność infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruczaj

Kraków,małopolskie

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie do sprzedaży w doskonałej lokalizacji na Ruczaju przy ul. Zalesie. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2, i składa się z 2 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bukowiec

Bukowiec,dolnośląskie

64 000 zł62 m² 1 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Bukowcu. Nieruchomość położona na 1 piętrze w kamienicy. Budynek wymaga napraw. Mieszkanie duże o powierzchni 58,20 mkw. Na powierzchnie składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

743 700 zł72 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji, bez podatku pcc Mieszkanie w apartamentowcu! Centrum Wrocławia Opiekun Oferty Justyna Juroszek tel. Mieszkanie znajduje się 10 min. pieszo od Rynku. Opis inwestycji: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

369 100 zł40 m² 9 215,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

694 200 zł72 m² 9 632 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulny apartament w luksusowej lokalizacji! 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Stylowy apartament 3 pokojowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

115 000 zł123 m² 934,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o dużym, 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie do sklepu czy szkoły to oferta dla Ciebie. :) Oferuję duże mieszkanie w Lubomierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 409,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Sopocie idealne na wynajem lub do zamieszkania, które przeszło generalny remont (zostały wymienione instalacje, okna, drzwi, podłogi) dostępne od zaraz! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

518 511 zł54 m² 9 549,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na gotowej już wkrótce inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszów

Pszów,śląskie

170 000 zł101 m² 1 683,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w stylowej kamienicy. Tu możesz poczuć się jak we własnym domu! Mieszkanie o powierzchni 101m2, składa się: salonu.