dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

425 000 zł56 m² 7 569,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na osiedlu "twój Parzniew Ogród II" 56,15 m2 II piętro w IV piętrowym budynku z 2010 roku, cegła. Lokal składa się z: - widnej kuchni (8,92 m2) - salonu (21,52 m2) + 4,67 m2 balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stare Nalewki

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł122 m² 26 938,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Śródmieście / Bohaterów Getta, kameralny luksusowy, apartamentowiec, penhouse 122,5 m2, 5 pokoi, miejsce postojowe na parkingu podziemnym, 28 metrowy taras na dachu. : dla kogo? Dla rodziny. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł48 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie 3 pokojowe położone na nowym osiedlu. Opis mieszkania: mieszkanie ma doskonały rozkład pomieszczeń. Po wejściu do wnętrza znajdziemy się w ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

315 000 zł32 m² 9 722 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 32,40 m2 mieszczące się w nowej inwestycji z 2019 r. przy ulicy Agatowej w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

279 000 zł48 m² 5 862,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Uwaga! Szukasz mieszkania w niskim bloku w atrakcyjnej lokalizacji Opola do zamieszkania dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie i z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

557 625 zł89 m² 6 259,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu Miła, oddalone około 700m od ulicy Sikorskiego, z której bardzo sprawnie od strony południowej dostaniemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podleśna

Kobyłka,mazowieckie

535 000 zł79 m² 6 772,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe na 1 poziomie w domu 'czworaku'. Na dolnym poziomie znajduje się hol z podgrzewana podłogą, szafą wnękową oraz salon z wyposażoną kuchnią łącznie 30.5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta stare krowodrza ul. Chopina 45 M2 Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

348 900 zł58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Zalasewie z balkonem. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska - dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł70 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na najwyższej kondygnacji o powierzchni 70m2, w spokojnej zielonej okolicy - Oporowie. Dział deweloperski sdp nieruchomości. Oferta bez podatku pcc. Please.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł72 m² 5 530 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dolny lokal z ogrodem w zabudowie szeregowej położony w Siechnicach przy ulicy Kolejowej. Nowa, kameralna inwestycja 10 domów szeregowych w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł56 m² 9 767,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2 zlokalizowane w okolicy ul. Broniewskiego 1 km od stacji metro stare bielany. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł44 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Słoneczne mieszkanie o powierzchni ok.44m 2 po generalnym remoncie, usytuowane na 1. piętrze do dyspozycji nowego właściciela: - strefa dzienna z aneksem kuchennym, - aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

375 978 zł54 m² 6 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 Do sprzedaży mieszkanie 53,8 m2 składające się z: -dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Opole,opolskie

494 892 zł71 m² 6 970,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność poinformować, o sprzedaży Inwestycji o nazwie odra prestige Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji na opolskim Zaodrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Łódź,łódzkie

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy. Kamienica na ogrodzonym podwórzu wyłożonym kostką - idealne miejsce do zabaw dla dzieci. Opis mieszkania W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

649 344 zł51 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,73m2 znajdujące się na 4 piętrze budynku przy ul. Bronowickiej. - mieszkanie w stanie deweloperskim - Piętro 4 - Ekspozycja wschodnia Rozkład: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł49 m² 5 952,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa! Inwestycja składa się z 8 segmentów w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

358 638 zł110 m² 3 248,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Krakowska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

237 000 zł61 m² 3 913,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w spokojnej lokalizacji Wałbrzycha. Nieruchomość zajmująca całe piętro w kamienicy o powierzchni 60,56m 2 usytuowana na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł69 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne, mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Tuż obok Łazienek Królewskich. Przestronny 3 pokojowy apartament. Mieszkanie w stanie idealnym. Przemyślany i staranny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł40 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 800 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł45 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Warszawie na Pradze Północ położone blisko Placu Hallera. Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, w okolicy pełna infrastruktura, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

387 228 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W sprzedaży mieszkania z ogródkami - termin oddanie lipiec 2020! Inwestycja zlokalizowana jest we wschodniej części miasta. Główne atuty inwestycji: * Dogodna lokalizacja z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

345 000 zł74 m² 4 662,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Cena do negocjacji. Zaproponuj swoją cenę! W ofercie na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe (M-5) o powierzchni 73.5m2, zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z dwóch niezależnych pokoi, jeden z wyjściem na duży balkon, kuchni z oknem, łazienki, toalety, przedpokoju oraz piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł42 m² 12 738 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Wyjątkowy lokal 42m2 + 22m2 taras przeszkolny okalający całe mieszkanie Możliwość odliczenia 23% vat cena netto 435.000zł! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

194 000 zł34 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Kłosek polecają: mieszkanie jednopokojowe (z możliwością przearanżowania na dwa rozkładowe pokoje) w Łodzi. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na 8-mym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł94 m² 7 010,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Mieszkanie 90 m2 + 5m2 loggia 5 pokojowe (w oryginalnym rozkładzie 3 pokojowe) na parterze w 3 piętrowym budynku. Budynek zbudowany z cegły, zlokalizowany w sąsiedztwie zrewitalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszka

Mierzyn,zachodniopomorskie

649 000 zł74 m² 8 748,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam bardzo ładny, nowoczesny 4-pokojowy apartament z ogródkiem, usytuowany na parterze niskiego budynku z 2009r. w spokojnej części Mierzyna 15 min od centrum Szczecina. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł50 m² 7 470,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie z niesamowitym widokiem na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z cegły o powierzchni 50.20m2! Pod budynkiem parking oddzielony szlabanem! Dwie nowe windy! Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

358 970 zł75 m² 4 792,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. W prestiżowej inwestycji zlokalizowanej we wschodniej części Rzeszowa powstają nowoczesne apartamenty o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

235 290 zł36 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Białystok

Białystok,podlaskie

173 000 zł20 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

*** kawalerka ***nowe miasto ***I piętro*** Polecam mieszkanie 1 pokojowe w bloku z cegły w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł106 m² 5 933,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Obiektem sprzedaży jest dom szeregowy mieszczący się przy ulicy Fundamentowej (gdańsk, kokoszki). Lokal o powierzchni 106m2 jest w stanie deweloperskim i składa się z: parter - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Sprzymierzonych

Malbork,pomorskie

295 000 zł56 m² 5 260,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy atrakcyjnie położoną nieruchomość w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Malborku. Lokal o powierzchni 56,08m2 składa się z: - salonu 24,58m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Podchorążych

Gdańsk,pomorskie

1 030 000 zł103 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe na Matarni, ul. Podchorążych. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane, w pobliżu stacja pkm, przystanki autobusowe oraz obwodnica. Piękna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

359 000 zł29 m² 12 211 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie położone w dzielnicy Prądnik Biały. Do sprzedania mieszkanie 1 pokój z widną kuchnią przy ul. Fieldorfa Nila Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł47 m² 14 149 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie Z widokiem na morze! atuty nieruchomości: - widok - dwa oddzielne pokoje! - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - około 1km od Uniwersytetu Gdańskiego - w pobliżu centra biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

348 032 zł43 m² 8 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel: mieszkanie o projektowanej powierzchni 43,1 m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy Wyklętych

Poznań,wielkopolskie

412 920 zł53 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ani podatku od czynności cywilnoprawnych! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z antresolą o powierzchni 53,28 m2 na poznańskim Strzeszynie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij