dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł58 m² 3 258,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: dwustronne, cztero pokojowe mieszkanie z ładnym przestrzennym widokiem, położone w dobrej lokalizacji, w pobliżu centrum dzielnicy Piaskowa-Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

283 000 zł56 m² 5 008,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika! Atuty nieruchomości: garaż w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

287 349 zł44 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu Miła, oddalone około 700m od ulicy Sikorskiego, z której bardzo sprawnie od strony południowej dostaniemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

547 925 zł90 m² 6 084 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami i garderobą na Naramowicach. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

360 000 zł50 m² 7 141 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na Osiedlu Bajkowym z komórką lokatorską - zaprojektowany przez Architekta wnętrz w nowoczesnym stylu - elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Lębork,pomorskie

439 000 zł170 m² 2 587,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży 2 atrakcyjne nowoczesne apartamenty w zabudowie bliźniaczej z garażami zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chełm,lubelskie

229 009 zł45 m² 5 067,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie : 2 piętro, 45,19 m2 , 2 pokoje ( aneks kuchenny ) remont obejmował : wymiana instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, położenie terakoty na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

404 995 zł76 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatni dostępny apartament z ogródkiem! Biuro sprzedaży Dewelopera poleca atrakcyjną inwestycję w Dąbrówce. Apartament z dużym balkonem i ogródkiem. 20 minut od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

427 442 zł77 m² 5 551 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

344 000 zł46 m² 7 409 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł63 m² 4 297,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w Głogowie Małopolskim - ul. Chopina. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ustawne mieszkanie na 3 piętrze w bloku w cichej i spokojnej okolicy na Bartodziejach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Pokoje, kuchnia oraz korytarz zostały wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

826 000 zł77 m² 10 727 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania ładne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu z 1992roku przy ulicy ossowskiego/piotra Skargi, tuż przy Metrze Targówek Mieszkaniowy. W mieszkaniu najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł92 m² 13 528,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny Apartament w Centrum Krakowa, w pełni umeblowany. Inwestycja Grzegórzki Parki firmy Interbud. Na osiedlu znajduję się: restauracja, apteka, supermarket, przedszkole. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

145 000 zł36 m² 3 990,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka do remontu w Gliwicach. Blisko Placu Piastów, dworca pkp i ch Forum. Opis lokalu: mieszkanie ma 36,34 m2 i składa się z przedpokoju, przejścia, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

363 000 zł30 m² 12 120,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Idealnie skomunikowana kawalerka Z najszybszym terminem oddania na marzec tego roku! To projekt wola nowa dewelopera dantex, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie ulicy Jana Kazimierza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rybacka

Wejherowo,pomorskie

257 600 zł51 m² 5 066,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie loftowe Z miejscem parkingowym W cenie Prezentowana oferta, skierowana jest do osób kreatywnych, poszukujących w nieruchomości indywidualnego stylu i charakteru. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

729 792 zł65 m² 11 228 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł27 m² 18 052,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeżeli poszukujesz nieruchomości w świetnej lokalizacji do której możesz wprowadzić się od zaraz, jest to miejsce dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane jest w Warszawskim Centrum, obok Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Gdynia,pomorskie

389 000 zł58 m² 6 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 50,58 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części dzielnicy Karwiny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

914 500 zł110 m² 8 314 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł74 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kuźniki, bezpośrednio przy samej łące i parku. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze. Powierzchnia 74 m2 na którą składają się: 4 pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

672 639 zł56 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

318 371 zł45 m² 7 119 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach: metraż 44,72 mkw. salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, wygodna sypialnia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

216 000 zł24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Super inwestycja pod wynajem, idealne mieszkanie na start dla singla/singielki i osoby starszej- parter, niski blok, blisko na Starówkę i umk,15 min. pieszo na Stare Miasto. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

1 007 185 zł127 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy apartament o powierzchni 126,69m2 na nowo powstałym osiedlu, prądnik Biały. Apartament jest dwupoziomowy. Na pierwszym poziomie znajduje się olbrzymi 37metrowy salon, pokój mogący być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

334 965 zł68 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 68,50 m2 z ogrodem 101 m2. Dostępne są również mieszkania na piętrze o powierzchni 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł73 m² 13 219,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy do zamieszkania, 3 pokojowy apartament. Niezwykle funkcjonalny, wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o szczegóły. W skład mieszkania wchodzą: - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje jedno z najciekawszych mieszkań w naszej ofercie urządzone z niezwykłym smakiem według wyrafinowanego gustu właścicielki. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

559 000 zł77 m² 7 290,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 widok na jezioro* olrzymi przeszklony taras 42 m2* dwa balkony 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł73 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł54 m² 13 443,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- english below - Tribeca Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

627 102 zł50 m² 12 542 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

416 238 zł50 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel: mieszkanie o projektowanej powierzchni 49,7 m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł45 m² 4 420,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowy lokal mieszkalny położony na IV piętrze niskiego wielorodzinnego budynku na Os. Hallera w Stargardzie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

534 360 zł44 m² 12 145 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Świebodzin,lubuskie

219 000 zł47 m² 4 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47m2, w miejscowości Świebodzin, ul. Głogowska. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy. W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Kraków,małopolskie

586 432 zł28 m² 20 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wełnowiec

Katowice,śląskie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypaialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania przynależy balkon. Blok po termo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

563 760 zł47 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bemowie, w pobliżu Parku Górczewska. Powierzchnia 52 m2, widna kuchnia, sypialnia, salon z balkonem. Pełna własność, założona kw. Blok zadbany, ocieplony, nowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij