dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Stargard,zachodniopomorskie

210 000 zł92 m² 2 272,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny 4-pokojowy lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze kamienicy w rejonie Starego Miasta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,62 m2, do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

529 540 zł37 m² 14 312 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł74 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam trzypokojowe mieszkanie położone w Poznaniu, na Osiedlu Bolesława Chrobrego z wyjątkowym widokiem. Mieszkanie znajduje się w wysokim, jedenastopiętrowym budynku. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

672 210 zł68 m² 9 885 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł73 m² 6 451,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Duże mieszkanie (72,7m2) w nowo powstałej inwestycji na dzielnicy Jagodno. Lubisz aktywny wypoczynek? Czy może spokojnie wypić kawę bez odgłosów miasta? Miejsce na zabawy z dziećmi? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 016 964 zł83 m² 12 253 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

130 000 zł33 m² 3 904 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Jaworzynie Śląskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 33,3 m2 jest po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

319 000 zł170 m² 1 876,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Chocianowie w domu czterorodzinnym (każde mieszkanie ma oddzielne wejście), własnościowe, bezczynszowe, dwupoziomowe. Budynek ceglany w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł97 m² 6 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania jest mieszkanie o powierzchni 97m2, na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Mieści się ono na ogrodzonym, zadbanym osiedlu z 2005 roku, z pięknym, zielonym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sulechów

Sulechów,lubuskie

138 000 zł42 m² 3 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42m2, na II piętrze kamienicy, w Sulechowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

410 000 zł52 m² 7 961,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Prezentuję Państwu fantastyczne, ustawne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku z lat 50-tych bez windy w zabytkowej części Nowej Huty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

259 000 zł56 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, rodzinne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,40 m 2. Mieszkanie składa się z : Pokoju o powierzchni 16,84 m 2 z wyjściem na balkon Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

1 242 000 zł83 m² 14 892,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w wyjątkowym miejscu? Chcesz być w tuż nad morzem a zarazem w centrum wydarzeń? Ciesz się spokojem i komfortem po ciężkim dniu pracy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

614 000 zł61 m² 10 036 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! oferta tylko U nas! Jeśli szukasz nowego, gustownego mieszkania dla swojej rodziny zapraszam do zakupu. Trzypokojowe, w pełni urządzone mieszkanie na trzecim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

315 000 zł28 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis budynku: nowoczesny blok z windą, klatka schodowa zabezpieczona domofonem, pięknie i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wokół, w tym plac zabaw dla dzieci. Przed budynkiem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

501 465 zł61 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 61 m2, sąsiadujące z kanałem żeglugowym, to niezwykle wygodne miejsce do życia. Nowoczesna architektura oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam ofertę mieszkania nie wymagającego nakładu finansowego, a do tego ustawnego i cichego : ) Masz kapitał, chcesz zainwestować? - Istnieje możliwość przedłużenia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

322 500 zł65 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pierwsze podkarpackie lofty zlokalizowane we wschodniej części Rzeszowa. Osiedle powstaje w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dogodny dojazd do centrum miasta, węzła A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł84 m² 9 198,56 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6m2, usytuowane na 8 piętrze w 19 piętrowym bloku z 1983roku zlokalizowane na Pradze-Poludnie przy ul. Igańskiej W budynku 3 windy, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

253 000 zł42 m² 5 981,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 42,3 m2, IV piętro w centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, widnej i oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł39 m² 8 785 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 39,27 m2 | ul. Cichej | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 39,27 m2. Położone jest na trzecim piętrze, wysokiego bloku, wybudowanego w 1980 roku, na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł59 m² 12 542,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie mieszkanie. Przeglądasz tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł23 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 23 m2 Wrocław ul. Okulickiego. Do remontu! Wymienione okna i drzwi. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warsztatowa

Radom,mazowieckie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduję się w nowoczesnym budownictwie. W pełni wykończone, gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

849 000 zł75 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży atrakcyjnego apartamentu 3 pokojowego o powierzchni 75,3m2 położonego w nowoczesnej, niedużej inwestycji "fabryka Czekolady" w rejonie Nowego Kleparza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł41 m² 9 507,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

224 000 zł88 m² 2 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do kupna mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 88.20 m 2 znajdujące się w kamienicy na parterze w Trzebiatowie. W pokojach na podłogach panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł87 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż niezwykle komfortowe, przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie, na 4 piętrze w bloku z 2015 roku, przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego, tuż przy centrum handlowym Promenada na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

269 500 zł28 m² 9 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament gotowy pod klucz 100 do plaży! Apartament nr 1.A.5 SPRZEDANY! Cena apartamentu wynosi: 269 500,00 zł brutto (GOTOWY POD KLUCZ) Cena miejsca postojowego wraz z udziałem w działce: 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł92 m² 9 022 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

431 500 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronny dwupoziomowy apartament w Zalasewie. Duże możliwości aranżacyjne. Możliwość wykończenia "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

465 000 zł55 m² 8 413,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnej, nowoczesnej kamienicy przy ulicy Piasta. Świetna lokalizacja w pobliżu dzielnicy Bojary, unikalny design i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł37 m² 13 189,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym z 1967 roku. Blok znajduję się ok 190 m od Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł107 m² 4 655,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję zlokalizowaną w dzielnicy Rzeszów - Biała. Nowa inwestycja w Rzeszowie jest efekt wyjątkowego połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 600 zł47 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze o łącznej powierzchni 47 m2, które składa się z: salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

392 500 zł50 m² 7 840,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Winogradach. Ostatnie piętro. Mieszkanie o metrażu 50,00 mkw., a w tym: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone na nowym osiedlu w Smolcu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca postojowe w cenie. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Mirowski

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł57 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

- english below - Tribeca Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na Warszawskim Śródmieściu Południowym, w okolicach Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

455 868 zł95 m² 4 798,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie , położone w kameralnej części Marek na pograniczu Białołęki w sąsiedztwie lasu. Lokal 94 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

750 000 zł74 m² 10 103,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowe mieszkanie, świeżo wykończone! Lokalizacja Mieszkanie położone na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku (4,5ha) w stylu angielskim. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m2 w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Przymorze. Mieszkanie : Ustawna i słoneczna kawalerka, składa się z dużego salonu,.