dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lindego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł25 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przestronna kawalerka przy metrze Wawrzyszew Budynek w świetnej lokalizacji, do stacji metra Wawrzyszew - 200 m, a przystanków autobusowych - 300 m . Przestronna kawalerka z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł64 m² 8 488,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Jabłońskiego w Gdańsku, w dzielnicy Chełm. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

139 000 zł93 m² 1 499,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony w Pasłęku, składa się w trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju o łącznej powierzchni 92,68m 2. Do lokalu przynależy również pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Jabłonna,mazowieckie

378 000 zł64 m² 5 895,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc Życie w spokojnej okolicy pozwala odprężyć się po pracy. Kameralne osiedle. Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem. Funkcjonalny układ. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

404 995 zł76 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ostatni dostępny apartament: - z ogródkiem i dużym balkonem, - salon z aneksem kuchennym dobrze doświetlony, - dwa miejsca postojowe w cenie, - wszystkie media, w tym kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kątowa

Kraków,małopolskie

769 000 zł72 m² 10 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokoje (3-kawalerki), kraków Stare Miasto ul. Kątowa 11. Jeśli szukasz mieszkania 3-pokojowego w ścisłym centrum Krakowa, to ta oferta powinna Cię zainteresować. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ładne słoneczne mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią. Możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Świetnie położone wewnątrz osiedla z miejscami parkingowymi, tuż przy odnowionym parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

259 000 zł37 m² 7 066,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Chrobrego Dwu pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1970 r. Nieruchomość o powierzchni 36,65 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

475 288 zł79 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, kameralna zabudowa, tereny zielone 0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! Zapraszam do kontaktu: tel. Inwestycja znajdująca się w sąsiedztwie zielonego Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

367 000 zł60 m² 6 096,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Lokal atrakcyjnie zaaranżowany, gotowy do wprowadzenia. W mieszkaniu zmieniony został układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

1 780 500 zł102 m² 17 455,90 zł/m²

 

Piętro:47/51

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 102 m2 na 47 piętrze Sky Tower z pięknym widokiem na panoramę miasta! Lokal w stanie deweloperskim. Na powierzchnię 102 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

285 000 zł41 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam duża kawalerkę 40m2 z możliwością przerobienia na 2 pokoje!. Mieszkanie na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 1995r! Do własnej aranżacji, z gotową łazienką! Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służbowa

Łódź,łódzkie

407 000 zł62 m² 6 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

O% od kupującego: strona kupująca nie płaci wynagrodzenia w przypadku kupna tej nieruchomości. Biuro Metr Kwadratowy reprezentuję Sprzedającego. Prezentacja nieruchomości odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

440 000 zł75 m² 5 899,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego i przytulnego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

927 927 zł90 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa Inwestycja zaledwie spacerem od Starówki Gdańska! - 15 luksusowych oraz starannie zaprojektowanych apartamentów; - lokale mieszkalne od 35 mkw do 90 mkw; - ponadprzeciętna wysokość 2,80 m; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

372 040 zł51 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkania! bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: joanna Stelmasik Mieszkanie o powierzchni 51,14 m2 składa się z: - salonu z aneksem 18,97 m2, - pokoju 10,63 m2 - pokoju 10,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

387 324 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja W mieście! bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Zlokalizowana tuż przy centrum miasta z widokiem na góry! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

469 871 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą - bez prowizji i podatku pcc. 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w południowo - zachodniej części Wrocławia w kameralnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

264 000 zł17 m² 15 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 17m2 zlokalizowana na Bielanach przy ul.Romaszewskiego (dawna Duracza). Lokal usytuowany na parterze w niskim bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Idealna lokalizacja. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Koszalin,zachodniopomorskie

370 000 zł162 m² 2 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna od czerwca 2021 # nieruchomość Z potencjałem do własnej aranżacji# Oferujemy na sprzedaż: część wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej 162m2 , mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolarska

Warszawa,mazowieckie

500 511 zł58 m² 8 560,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty kolarska 6 To kameralna inwestycja w centrum Międzylesia. To idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w mieście i jednocześnie marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł34 m² 9 738,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadbane mieszkanie w odnowionej kamienicy - blisko ul. Hubskiej. Znakomita lokalizacja. Blisko przystanek tramwajowy (8, 16, 31, 32), autobusy, sklepy, ścieżka rowerowa, apteka itd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

200 000 zł54 m² 3 697,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne, 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie (okna na 2 strony) z balkonem. Nieruchomość mieści się na IV piętrze bloku w Knurowie, na spokojnym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

236 164 zł26 m² 9 083 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Budynek położony w odległości 15-20 min. od pkp i ok. 10 min. od wkd. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, plac zabaw. Chodniki wokół bloku wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

462 267 zł72 m² 6 432 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: justyna Juroszek kom. Mieszkanie o powierzchni 71,87m2 składające się z: - salonu z aneksem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 40m2 w Rzeszowie przy ulicy Cicha. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

353 000 zł42 m² 8 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Noawe Miasto przy ul.Transportowej- nowy blok z 2020 roku. Mieszkanie sprzedawane będzie w stanie wykończonym, gotowym do wprowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hampton Home prezentuje przestronne, jasne, ustawne dwa pokoje w Konstancinie Jeziorna na pierwszym piętrze. Mieszkanie w trakcie remontu. Okna są już plastikowe. Do mieszkania przynależą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolomitowa

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tyl ko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem po Generalnym Remoncie! Doskonała lokalizacja dla Rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

498 560 zł66 m² 7 598,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe do odbioru! *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe klasy C *pakiet.