dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Koszalin,zachodniopomorskie

365 000 zł60 m² 6 087,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżamy cenę! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,96m2 - usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Rozkład powierzchni: salon/pokój dzienny: 20,83m2 z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

468 000 zł69 m² 6 736,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe + osobna kuchnia zlokalizowane na Grunwaldzie położone na parterze o powierzchni 69,47 m2 wraz z ogrodem o powierzchni 23,50 m2 Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

149 000 zł54 m² 2 769,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Masz małe mieszkanie we Wrześni i myślisz o większym? osa Nieruchomości pomoże Ci dokonać zamiany! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lub zamiany mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe! Mieszkanie w zacisznej części Śródmieścia w Pile, w bloku z 2001 roku. Powierzchnia użytkowa 65 m 2. Nieruchomość dwupoziomowa składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Jarocin,wielkopolskie

226 800 zł47 m² 4 808,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Centrum jarocina W sąsiedztwie parku, bezczynszowe apartamenty diament - oferta bez prowizji! kameralne mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim W jarocinie, ul.ŚW. Ducha 21 - termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Pyskowice

Pyskowice,śląskie

406 450 zł74 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością prezentuję do sprzedaży nowe, skrajne mieszkanie o powierzchni 73,9 m2 znajdujące się w świeżo powstałym budynku wielorodzinnym w Pyskowicach. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

250 000 zł24 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy kawalerkę w Lublin ul. Biernackiego Na powierzchnię mieszkania (24,25 m2) składa się pokój, kuchnia , łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy: piwnica Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Politechnika

Gliwice,śląskie

375 000 zł101 m² 3 705,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem. Nieruchomość posiada 2 balkony typu loggia i mieści się na III piętrze kamienicy w Gliwicach, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

318 148 zł55 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na parterze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkania będą oddawane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł56 m² 8 599,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Rezerwacja! Mieszkanie: układ - 3 pokoje w rozkładzie, osobna kuchnia z oknem, łazienka, wc osobno, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

552 293 zł111 m² 4 975,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Super oferta! W sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o pow.111,17 m2 z dwoma balkonami w cenie 552 tys,zł Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

342 000 zł38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 295.00 zł; Budynek: blok, płyta po remoncie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: domofon, łącze internetowe, piwnica; W pobliżu: apteki, banki, bankomat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

589 999 zł66 m² 8 939,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane na 4 piętrze (ostatnim). Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon + aneks kuchenny 25.7m2, - sypialnia 10.4m2, - sypialnia 12.7m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Piękne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie na pograniczu Woli i Bemowa. Przystanek autobusowy i tramwajowy w odległości 50m od budynku z bezpośrednim dojazdem do Śródmieścia. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

319 000 zł75 m² 4 259,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe m-5 usytuowane na pierwszym piętrze bloku położonego na nowoczesnym osiedlu-Wyczerpy. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

203 920 zł27 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka I piętro utp/kaliskiego fordon bydgoszcz bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 876,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w samym centrum "korpo" Mokotowa - Mordor 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,69m2 usytuowane na 3 piętre w wysokim budynku z lat 70-tych. Z dużego pokoju można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

239 150 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 47,83 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Figowa

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł35 m² 11 298,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Specjalna promocja dla klientów naszego biura - zadzwoń i dowiedz się więcej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nadzwyczajną ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

391 965 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Obecnie 2 pokoje , wejście do sypialni z większego pokoju. Kuchnia oddzielna z oknem. W przedpokoju wnęka na szafę. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

786 000 zł62 m² 12 677,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w sercu Gdańska - tuż obok Starego Miasta przy ul. Długiej Grobla. Miejsce to posiada unikatową lokalizację, łączącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Najbardziej pożądana lokalizacja W mieście Do sprzedania luksusowe mieszkanie w najbardziej prestiżowej części miasta (grabiszynek) w okolicy ul. Ogrodowej- bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małgorzatki

Bytom,śląskie

46 000 zł40 m² 1 142,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom, ul. Małgorzatki 16/9. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

408 000 zł64 m² 6 384,98 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Witolda Świadka. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 63,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

255 000 zł24 m² 10 759,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 23,7m położone na drugim piętrze (10-piętrowy blok z dwiema windami) w bloku zlokalizowanym przy ul. Stachiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł16 m² 17 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Polecamy stylową kawalerkę w pięknej przedwojennej kamienicy na Pradze Północ (nowa Praga) Stacja II linii Metra Szwedzka 5 min piechotą Mieszkanie urządzone w stylu loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

355 000 zł45 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania dwupokojowe ustawne, jasne mieszkanie, widna kuchnia, do mieszkania przynależy piwnica. Nowe okna, instalacje, mieszkanie do zamieszkania. Ciepła woda miejska Bezpłatnie pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł51 m² 14 763,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 51 m2 w najbardziej pożądanej dzielnicy-Powiśle, szuka nowego właściciela. Na to komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł59 m² 4 746 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej na os. Sady Lokal usytułowany na 5 piętrze o powierzchni 59 m2 na którą składają: - salon - Sypialnia nr 1 - Sypialnia nr 2 - Sypialnia nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

359 397 zł44 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Malowniczo położone osiedle na Klecinie, oferuje komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach na start i dla dużej rodziny. Widok na przepływającą nieopodal Ślęzę bliskość parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Politechniczna

Wieliczka,małopolskie

270 000 zł25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa serdecznie do obejrzenia mieszkanie przy ul Grottgera o powierzchni 25,23 m2 w stanie wykończonym do wejścia, zdjęcia w ofercie są autentyczne Składa się obecnie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł57 m² 7 062,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 56,64 m2 usytuowanego na nowoczesnym osiedlu "toruńskie Zawiśle" na Stawkach w szybko rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

261 235 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w pięknie rozwijającej się miejscowości na obrzeżach Wrocławia. Inwestycja powstająca jest w Centrum Siechnic Termin realizacji - 31.12.2021r. Oferujemy do sprzedaży nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł44 m² 18 662,80 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz korzystnej inwestycji na lata? A może potrzebujesz sporadycznie nieruchomości w stolicy do własnej dyspozycji, a w pozostały czas chcesz mieć ją wynajętą? - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł60 m² 7 538,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje | 59,69 m2 | ul. Strzelnicza | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 59,69 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego 2-pietrowego budynku z 2006 roku. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł31 m² 7 766,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,90m2 z widną kuchnią oraz wnęką na sypialnię w Centrum Legionowa. Mieszkanie usytuowane na ostatnim 11 piętrze. Lokal mieszkalny, czysty, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 40m2 w Rzeszowie przy ulicy Cicha. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zadbane mieszkanie kilka lat po kapitalnym remoncie na świetnie skomunikowanym Gaju. Lubiane osiedle, świetnie skomunikowane z centrum (autobusy, tramwaje), bezpośrednio przy Parku Słonecznym. Gotowe.