dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gruntowa

Białystok,podlaskie

159 000 zł18 m² 8 641,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

-oferta zarezerwowana- mieszkanie typu studio w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle Młodych. Propozycja idealna dla młodych osób, poszukujących własnej przestrzeni, także dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 46 m 2 pokoje, na osiedlu zamkniętym monitorowanym "twój parzniew" z 2010 roku przy ulicy Działkowej. Mieszkanie jest funkcjonalne, z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

452 635 zł76 m² 5 991,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75,55m2 zaledwie 3 km od centrum miasta. Idealna inwestycja pod wynajem. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł52 m² 8 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krakowskiej, co zapewnia szybki dojazd do centrum Rzeszowa oraz na autostradę A4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heila

Kraków,małopolskie

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

573 852 zł49 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa Inwestycja zaledwie spacerem od Starówki Gdańska! - 15 luksusowych oraz starannie zaprojektowanych apartamentów; - lokale mieszkalne od 35 mkw do 90 mkw; - ponadprzeciętna wysokość 2,80 m; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

327 000 zł64 m² 5 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz dużego wyremontowanego mieszkania z potencjałem to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 pokojowe, jasne mieszkanie z dala od centrum a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł44 m² 13 049,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedasz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,68m2 usytułowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Zlokalizowane na Ursynowie na Osiedlu Poloneza przy ul. Polki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Krzyżanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni około 65 m2, znajdującego się w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

416 000 zł55 m² 7 563,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

30396. Polecam mieszkanie na III piętrze (okna połaciowe) nowoczesnego bloku z 2008 roku na Wrzosach. Otwarty salon z kuchnią, sypialnia (ewentualnie z klasycznymi meblami), gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

569 052 zł66 m² 8 622 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

549 900 zł55 m² 9 998,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnia w samym centrum Wrzeszcza na rogu ulic Matejki i Do Studzienki. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Katowice,śląskie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest niski koszt jej eksploatacji. Przytulne i komfortowe - po generalnym remoncie (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 54.42m2 na drugim piętrze w dzielnicy Wrzeszcz. Budynek znajduje się przy ulicy Wyspiańskiego. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu jasnego, przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania. Ze względu na atrakcyjną lokalizację z powodzeniem można je przeznaczyć na wynajem (park Śląski oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkosza

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł54 m² 8 272 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa niższa cena! Mieszkanie o powierzchni 54,4 m2, 2-pokojowe, przy ul. Ciołkosza , Białołęka, 2 piętro w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wznowiona oferta! okazja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie, w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Sosnowej. Do stacji pkp/pks 15min. Powierzchnia mieszkania 43m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł46 m² 8 682,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta, zlokalizowane przy ulicy Architektów. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

400 510 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

: krótko: dzielnica - Włochy. Kawalerka zlokalizowana niedaleko Galerii Factory, gotowa do wprowadzenia. Do dyspozycji duża komórka lokatorska i garaż. : atuty: lokalizacja 500 m do stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

660 960 zł65 m² 10 168,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle apartamentowe zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

425 000 zł53 m² 7 999,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli poszukujesz mieszkania trzypokojowego w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane z Warszawą, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą. W skrócie: przedstawiam ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł93 m² 10 753 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

252 210 zł41 m² 6 166,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 40,9 m2, które usytuowane jest na parterze niskiego bloku z windą. Lokal znajduje się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kłanino

Kłanino,zachodniopomorskie

179 000 zł68 m² 2 631,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,03 m2 położone w Kłaninie 39 km od morza! Rozkład mieszkania: 3 pokoje (z jednego wyjście na loggie); kuchnia; łazienka z wc; przedpokój.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mieszkanie na sprzedaż. Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na atrakcyjnym osiedlu Bocianek (blisko uczelnie, galeria, sklepy, płace zabaw, szkoła i inne) Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne, ustawne i widne mieszkanie w centrum miasta Mińsk Mazowiecki przy ul. Topolowej, o powierzchni 60m2. Usytuowane na wysokim parterze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

399 900 zł59 m² 6 796,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej cenie! - przestronne mieszkanie - bezpieczna okolica - blisko las - ogródek Szukają Państwo przestronnego mieszkania w otoczeniu istniejącego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł82 m² 9 562,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Proponuję Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1931r (nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł77 m² 9 987 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 77M2, 3 pokoje, ursynów, ul.FILIPINY PŁASKOWICKIEJ (Warszawa, Ursynów, Płaskowickiej) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

253 000 zł33 m² 7 652,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jedyne w swoim rodzaju 2 pokojowe mieszkanie. Sprawdzi się rewelacyjnie jako pierwsze mieszkanie lub produkt inwestycyjny w atrakcyjnej części południowego Gdańska. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł24 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 24m2, po remoncie, umeblowana, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Bardzo dobra lokalizacja przy ul. Marymonckiej i Lesie Lindego - świetny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

816 000 zł96 m² 8 478,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

View! Nowo budowany, nowoczesny budynek mieszkalno-biurowo-usługowy o wysokim standardzie! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

175 000 zł35 m² 4 971,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- -oferta dostępna tylko W naszym biurze- mieszkanie na osiedlu siedlice ul.JAGIEŁŁY Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku, w skład.