dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł63 m² 5 180,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania mieszczącego się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji- w Fordonie! Świetnie skomunikowana, a przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barska

Kraków,małopolskie

596 109 zł46 m² 12 925,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starych dębnikach ul. Barska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Chełm,lubelskie

163 003 zł47 m² 3 453,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum, okazja! Mieszkanie bezczynszowe na 1 piętrze po generalnym remoncie , złożone z 2 pokoi, kuchni łazienki. Jedyne opłaty to podatek roczny ok 70 zł! Mieszkanie do własne aranżacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

311 524 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy inwestycja już W sprzedaży *nowa inwestycja na ul. Sielawy, naramowice* *brak prowizji* *atrakcyjna oferta wykończenia pod klucz* *dedykowana oferta najtańszego kredytu hipotecznego* Prowadzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Częstochowa,śląskie

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 67mkw w dzielnicy Stare Miasto. Wyremontowane mieszkanie usytuowane na parterze w niskiej kamienicy. W skład mieszkania M4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

354 967 zł75 m² 4 732,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta dotyczy dwupoziomowego mieszkania na piętrze. 4-pokojowe mieszanie 75 m2 z poddaszem o powierzchni 55 m2 i ogródkiem 79 m2. Jest to nowy etap inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bema

Białystok,podlaskie

349 000 zł48 m² 7 271 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

***mieszkanie* do wejścia* inwestycyjne*** Prezentuję Państwu ofertę mieszkania położonego na parterze czteropiętrowego bloku na ul. gen. Józefa Bema w Białymstoku. Jest to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

340 374 zł64 m² 5 318,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Świętojańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz! Dwustronne, ciepłe, słoneczne 3 pokoje na os. Piastowskim! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze! Prestige Nieruchomości prezentuje ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Numer oferty 1392 Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu I. Mieszkanie znajduje w bloku na 6 piętrze w windą. Blok jest po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brynów

Katowice,śląskie

262 900 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,80m2 zlokalizowane w dzielnicy Brynów ul. Wincentego Pola. Usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, wokół dużo zieleni. Składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł46 m² 13 882,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować: *** Piękne mieszkanie o powierzchni 46,46 m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy z 1948 r. Budynek kilka lat temu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

619 000 zł76 m² 8 098,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

View Nowo budowany, nowoczesny budynek mieszkalno-biurowo-usługowy o wysokim standardzie! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

271 915 zł46 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na parterze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkania będą oddawane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

385 350 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel: nowoczesne mieszknie W zielonej okolicy wrocławia! Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

582 500 zł75 m² 7 746,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*3 pokoje* *najlepsza oferta kredytowa* Oferta z rynku pierwotnego -> bez pcc! Termin realizacji: III kwartał 2021 r. Powierzchnia mieszkania: 75,2 m2. Układ: pokój z aneksem kuchennym (duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Błonie,mazowieckie

379 000 zł48 m² 7 814,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 48,13mkw. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z przejściem do dużej garderoby, dużej łazienki, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł53 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,80m 2 , mieszkanie po remoncie, wymienione wszystkie instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne. Mieszkanie zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

374 002 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja na Nowym Dworze, przy ul.Rogowskiej składająca się z trzech budynków. Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, duża ilość połączeń komunikacyjnych, oraz otoczenie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

444 800 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (sng - 011) Mieszkanie o powierzchni - 55,61 m2 położone na I piętrze w bloku z 2020r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł47 m² 7 244,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. Lokal o dobrym standardzie wykończenia wnętrza, bardzo słoneczny. Pokoje o powierzchni około 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł40 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z aneksem kuchennym i dużą loggią (7,2m2). Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo - zachodniej dzięki czemu przez cały dzień jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

343 000 zł53 m² 6 468,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Siedlec, przy ul. Kilińskiego, blisko stacji pkp. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku wybudowanym w 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Częstochowa,śląskie

280 000 zł60 m² 4 636 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu do zakupu przestronne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60,4 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł76 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować gotowa inwestycję: 4-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami mokotów, galeria mokotów Nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie przy ulicy Cybernetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

394 492 zł54 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

346 752 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy etap już W sprzedaży *nowa inwestycja na ul. Wagrowskiej, rataje* *brak prowizji* *atrakcyjna oferta wykończenia pod klucz* *dedykowana oferta najtańszego kredytu hipotecznego* Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

397 268 zł54 m² 7 350,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

228 000 zł44 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, bardzo ciepłe i jasne mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 44 m 2 usytuowana na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe jasne i przestronne, mieszkanie (duże okna) znajdujące się w ścisłym Centrum. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadrzeczna

Lublin,lubelskie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie na zielonym osiedlu domków jednorodzinnych ul.Nadrzeczna. W skład mieszkania o powierzchni 62,77 m2 wchodzą dwa duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

383 628 zł44 m² 8 650,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Kawalerka z aneksem kuchennym w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.Klimatyzacja reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 081 zł53 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja- osiedle Zielony Zakątek na Jarze Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza na premierę oferty sprzedaży nowej inwestycji na Jarze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

305 871 zł53 m² 5 737,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie 53.31 m2 w świetnej lokalizacji! Osiedle Projektant. Rozwinięta okoliczna infrastruktura zapewni mieszkańcom spokój i wygodę życia. Jest to osiedle bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł70 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,9m2 z dwoma balkonami i podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym, blisko centrum Wrocławia (zaledwie 20 minut do Rynku). Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

573 000 zł61 m² 9 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, 0% pcc Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, zagospodarowany dziedziniec. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają ogród lub balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorlice

Gorlice,małopolskie

205 000 zł46 m² 4 446,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 46,10m2 składające się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz piwnicą położone na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

779 416 zł83 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-poziomowe *nowa inwestycja na ul. Abpa dymka - malta* *brak prowizji* *atrakcyjna oferta wykończenia pod klucz* *dedykowana oferta najtańszego kredytu hipotecznego* Powierzchnia: 83,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł50 m² 10 808,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie W wysokim standardzie, trzypokojowe zlokalizowane na 2 piętrze w bloku mieszkalnym. Budynek ocieplony i po odnowionej elewacji. Lokal o powierzchni 49,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

405 460 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.