dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

620 000 zł50,31 m² 12 323,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny apartament 2 pokojowy w inwestycji Modehpolmo z 2015 roku o powierzchni 50,31m2. Budynek mieszkalno-handlowy wyposażony w 2 szybkobieżne windy położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,30 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrześni w super stanie do zamieszkania! Idealna lokalizacja! W pobliżu przedszkole, szkoła, liczne sklepy, market, cukiernia.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,30 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 mkw, położone na 2. piętrze w solidnym budynku z lat 70, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 55 m z ogródkiem Tyczyn (stan deweloperski, w trakcie budowy) Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł85,80 m² 6 398,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,80 m , położone na III i IV piętrze zadbanego bloku przy ul. Kilińskiego w Ełku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 56,92 m , położone w Jastrzębie-Zdrój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze bloku wybudowanego z początkiem lat 80-tych ubiegłego wieku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 320 zł59,44 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu na świeżym powietrzu. - nowoczesna inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy państwu bardzo przestronne mieszkanie 4 pokojowe z ogromnym potencjałem. Powierzchnia 72 m2 , położone na 3 piętrze w budynku wielomieszkaniowym/bloku na osiedlu Pod Skarpą. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 100 zł72,90 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Stare Miasto, wawel, jubilat, zwierzyniecka, plac Kossaka Do sprzedania 3 lub 4 pokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Krakowa w okolicach Jubilatu, zwierzynieckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowe mieszkanie numer 22 położone na pierwszym piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 97,81 m2. Cechą szczególną inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,26 m² 5 877,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy ciepłe, ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnym, położonym na atrakcyjnym osiedlu w Jaworze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne 3 Pokoje w Plewiskach Twoja Baza w Idealnej Lokalizacji! Na sprzedaż mamy ustawne, 69-metrowe mieszkanie przy ul. Fabianowskiej w Plewiskach. To propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Apartament gotowy do wprowadzenia na Parkitce Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu, położonego w najbardziej pożądanej lokalizacji Częstochowy - prestiżowej dzielnicy Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 576 000 zł78,62 m² 20 045,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż trzypokojowe (z możliwością wyznaczenia 4 pokoi) mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin z dużą przestrzenią do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41,80 m² 4 258,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe 41,8 m Pęcław (gm. Pęcław) Po generalnym remoncie | Bezczynszowe | Spokojna, gminna miejscowość Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - widnej kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Instalacja elektryczna w miedzi, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (74,29 m2) położone na 2. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą na osiedlu Parkitka. Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,20 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania M-3 położonego w spokojnej części Chybia - Mnich. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego lokum, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 000 zł64,49 m² 9 195,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 64,49 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł41,10 m² 12 043,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,10 m , położone na 1. piętrze w dobrej lokalizacji na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 312 zł50,16 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie - 26 km od Poznania | bez pcc (2%), bez prowizji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania o powierzchni 50,07 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo! Nowa inwestycja w spokojnej lokalizacji, kameralne osiedle w nowoczesnym stylu. Siemianowice Śląskie , ul. Domina. Do sprzedaży: ustawne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł139,49 m² 8 244,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Kamienica, mieszkanie / loft/ loggia + balkon, piwnice 2 szt, ul wierzbięcice - okazała kamienica, cicha lokalizacja Oferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 mkw )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 28,77 m2 do 92,83 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe 120 m2- parter 3 rodzinnej willi z lat 30 tych w Pyrzycach. Mieszkanie rozkładowe, duże 3 pokoje, duża kuchnia,przedpokój, łazienka z wc. Na podłogach panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

47 200 zł59,98 m² 786,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 59,98 m2 w miejscowości Biel, nr 16. Działka nr 197/4. Pokój nr 1 pow. 11,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,40 m² 8 524,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w bloku z 1992roku na osiedlu Bojary w Białymstoku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł50,67 m² 17 071,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje, duży balkon - nowoczesny apartamentowiec ul. Marcelińska 18 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnym apartamentowcu cenionego dewelopera Eiffage Immobilier -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Jabłecznej 17. Lokal mieszkalny nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 026 zł43,63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe w zielonej części Gliwic Łabędy. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,63 m usytuowany na II piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,06 m² 8 308,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca z dobrą energią? Ul. Pogodna 43 to nie tylko świetna lokalizacja, to przede wszystkim mieszkanie, które zachwyca klimatem i funkcjonalnością. Idealne jako Twój prywatny azyl.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,90 m² 12 395,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,90 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze oficyny kamienicy przy ul. Gdańskiej. Lokal przeszedł odświeżenie i jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,50 m² 12 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować nadmorski apartament o powierzchni 49 m2. Nowoczesne, rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest wykończone, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł32,60 m² 22 055,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka z aneksem sypialnianym, położona na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Żoliborz Artystyczny jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł56 m² 31 607,14 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na 18. piętrze w kompleksie apartamentowo-biurowym Babka Tower, projektu renomowanej pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53,37 m² 8 056,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pięknie wykończone mieszkanie w Świdniku Lokalizacja: ul. Cypriana Kamila Norwida, świdnik Typ: mieszkanie na poddaszu Powierzchnia: 53,37 m (dodatkowa garderoba 4,87 m ) Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,91 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie ok. 44,91 m2 z ogródkiem, gdynia Mały Kack Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni. W sąsiedztwie z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym,.