dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

561 234 zł52 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 51,66 m2 składające się z: - salonu 18,7 m2 z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

373 001 zł36 m² 10 361 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

309 000 zł28 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gorąco polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,80 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

213 100 zł41 m² 5 229,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowobudowanym kompleksie budynków nieopodal centrum. Wykończenie mieszkania obejmuje:drzwi wejściowe antywłamaniowe, stolarka okienna drewniana, parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

554 970 zł43 m² 12 906 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

369 000 zł50 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49.5 m2 w Gdyni Leszczynki. W pełni wyposażone! Budynek: - blok z 1960r. z cegły. - ocieplony. - spółdzielnia Gdyńska Parę lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , mieszkanmie z własną kw w doskonałej lokalizacji czarnowiejska/konarskiego w dzielnicy Stara Krowodrza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowiecka

Piła,wielkopolskie

270 000 zł59 m² 4 582,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż a trakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,92 m 2 w Pile - Zamość. 10 Piętro / Loggia / Piwnica Rozkład pomieszczeń: duży pokój o pow. 19 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

400 905 zł53 m² 7 549 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ani podatku od czynności cywilnoprawnych! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,11 m2 na poznańskich Winogradach. Inwestycja składa się z 5 wielorodzinnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł84 m² 15 364,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,96m2 usytułowane na 5 piętrze 8 piętrowego bloku z 2005 roku. Lokal na końcu korytarza. Zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Czerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł80 m² 10 037,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Miasta- przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokal mieszkalny o powierzchni 79,70m2, zlokalizowany na Starym Mieście, okolice Placu Legionów. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł46 m² 8 948,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji I pcc, zakończenie inwestycji wrzesień 2022 rok Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu w Ursusie przy ul. Posag 7 panien. Mieści się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

319 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj na Tysiącleciu. dlaczego ? Tu się mieszka wygodnie - ładnie zagospodarowana zieleń wokół, dużo przestrzeni, dobra komunikacja. Budynek - blok 13 piętrowy, ocieplony blok w zarządzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

788 580 zł61 m² 12 928 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

737 000 zł67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, piwnica, miejsce postojowe przed budynkiem i drugie, dodatkowe w garażu podziemnym. Mieszkanie 67 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępicka

Wrocław,dolnośląskie

317 968 zł54 m² 5 893 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez pcc i prowizji dla biura. Cena:317 968 zł Miejsce postojowe: 5 000 zł Oddanie IV kwartał 2021 Lokal mieszkalny o powierzchni 53,96 m2, składa się z: - przedpokoju 7,06 m2; - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Dla wymagającego klienta z duszą 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.47m2 przy ul.Grunwaldzkiej w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

488 980 zł53 m² 9 226 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzemlika

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł126 m² 7 943 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Komfortowo zaprojektowane mieszkanie z podziałem na strefę dzienną (oficjalną) oraz prywatną. Duży przestronny salon oraz kuchnia przedpokój i toaleta tworzą przestrzeń dzienną. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona umowa przedwstępna Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie 70 m2 w Opolu, na 2 piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Nieruchomość posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Galaktyka Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Al Pokoju. Lokal znajduje sie na 3 pietrze czterokondygnacyjnego budynku z lat 60-ch, bez windy. 50 m2 lokal składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł97 m² 6 676,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97m2 zlokalizowany przy ul. Waszczyka. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z windą. Do lokalu przynależy duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

417 894 zł41 m² 10 193 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

869 000 zł62 m² 14 016,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis: niesamowity apartament tuż przy popularnym Monte Cassino! Możliwość zrobienia 3 pok. a nawet 4! Idealnie pod inwestycje! Na sprzedaż 61.3m2 mieszkanie w kamienicy 100m od Monte Cassino!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł65 m² 9 907,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie na Warszawskich Bielanach, os. Wawrzyszew. Mieszkanie w bloku z 1974 r. o powierzchni 64,6 m, dwustronne (wschód-zachód). Składają się na nie 4 pokoje, długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł31 m² 12 117 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja lokal w budnynku premium który sprawdzi sie, jako mieszkanie lub małe biuro Prestiżowy przeszklony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiarska

Warszawa,mazowieckie

621 848 zł81 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku pcc. Atrakcyjne i komfortowe mieszkanie na Żeraniu, z dużym balkonem. Gotowe do odbioru. Inwestycja to dwa 5-piętrowe budynki. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł25 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kawalerka z ogródkiem w sąsiedztwie Młynówki Królewskiej, bronowice Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

393 455 zł40 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej. Oryginalna architektura nawiązująca do okolicznej, XIX-wiecznej zabudowy, podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

441 100 zł58 m² 7 580,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

531 000 zł59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Nasielska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł28 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,26m2 usytuowana na parterze 5 piętrowego bloku z 2017 roku zlokalizowana na Grochowie przy ul. Nasielskiej. Kawalerka znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36m2 zlokalizowane na osiedlu Błonie. W skład lokalu wchodzą : - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

493 440 zł41 m² 12 035 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

1 422 000 zł63 m² 22 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 63,22m2 zlokalizowanego przy ul. Sukienniczej w Krakowie. Apartament znajduje się w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

294 337 zł36 m² 8 117,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga - promocja tylko do 28.02.br. Zmiana ceny o 44 865 zł-nie spóźnij się i skorzystaj z tej niebywałej okazji. Mieszkanie w nowej inwestycji z rynku pierwotnego do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

303 480 zł56 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zachód Nieruchomości prezentuje Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim z usługą pod klucz na cichym nowym osiedlu Łężyca. Blok zostanie oddany do użytku w czerwcu tego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować ciekawą nieruchomość na Pradze Północ Praga Północ, okolice ul. Łomżyńskiej i (małej) Radzymińskiej. Blok 10 piętrowy, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

375 000 zł52 m² 7 267,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ładne, przestronne, częściowo umeblowane i wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w budynku z 2010 r. przy ul. Obywatelskiej - wysoki parter. Na pow. 51,60.