dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

392 500 zł50 m² 7 840,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Winogradach. Ostatnie piętro. Mieszkanie o metrażu 50,00 mkw., a w tym: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

390 336 zł51 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 51,36 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym 21,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł35 m² 9 829,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Dwu pokojowe mieszkanie w lokalizacji idealnej zarówno pod najem jak i dla siebie! Świeżo wyremontowane. 7 piętro, mieszkanie o powierzchni 35,1m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabór

Zabór,lubuskie

165 000 zł59 m² 2 806,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane przestronne mieszkanie na parterze w niskim budynku znajdującym się na dziedzińcu przy zespole pałacowo-parkowym w Zaborze, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł56 m² 7 975,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 15 minut pieszo do plaży - Bezpośrednie wyjście do ogrodu - od strony balkonu podjazd dla wózków - 4 minuty pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, na 4 piętrze budynku zlokalizowanego na Ustroniu III. W lokalu wprowadzono kilka zmian aranżacyjnych, dzięki czemu zyskał on na przestronności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł45 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Dziwna

Dziwnów,zachodniopomorskie

312 180 zł26 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament Premium! Gotowe już w tym roku! *zamieszkaj lub Wynajmij- ty decydujesz! *basen, sauna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

330 399 zł41 m² 8 059 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

269 000 zł36 m² 7 472 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie to ustawne dwa pokoje z aneksem kuchennym i dużym balkonem, do własnej aranżacji. Powierzchnia całkowita mieszkania: 36 m2 Czynsz kształtuje się na poziomie 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł46 m² 3 466,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w dobrej lokalizacji - przy ulicy Jacka Malczewskiego na wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość usytuowana na V -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

749 000 zł83 m² 8 976,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, 4 - pokoje, 83m2, ogródek, garaż - Warzymice. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł68 m² 13 589,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,70m2 usytułowane na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z 1981 roku. Zlokalizowane na Służewcu przy ulicy Zygmunta Modzelewskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

559 999 zł64 m² 8 736,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem! Mieszkanie: trzypokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,1 m2, ulokowane na 1 piętrze budynku z 1959 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

548 780 zł58 m² 9 462 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Blok wybudowany w 1998 roku, ocieplony i otynkowany z cegły. Do pkp/skm 5 minut, autobus do Warszawy 716, 717 pod blokiem. Sklepy, szkoła, przedszkole, oś. zdrowia, apteka, poczta. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

691 691 zł83 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokoi Z tarasem! 2 łazienki! 0% prowizji, 0 podatku pcc! Super inwestycja, lokalizacja z bardzo dobrą komunikacja miejską! Opiekun Oferty Joanna Stelmasik tel. Opis mieszkania: polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

395 588 zł44 m² 8 991 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

278 000 zł54 m² 5 196,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe na IX piętrze budynku po termomodernizacji przy ul. Cyryla i Metodego. Mieszkanie posiada piękny widok na panoramę od strony zachodniej. Mieszkanie w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł50 m² 4 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 49,90m2 zlokalizowane jest na 4 piętrze w kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę na 2 piętrze osiedle Wyżyny. Lokal składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Zarządza Spółdzielnia Budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fiołkowa

Mirków,dolnośląskie

610 000 zł124 m² 4 924 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

tel. Mail: piękne luksusowe mieszkanie w domu szeregowym w Mirkowie. Metraż w księdze wieczystej to 123,89m2. Mieszkanie składa się z: poziom 0 - salon z aneksem kuchennym 37,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

982 733 zł93 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 93,15 m2 składające się z: - salonu 18,2 m2 z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł52 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:16/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie doskonałe na inwestycję 2 pokojowe mieszkanie z fantastycznym widokiem z 16 piętra w Babka Tower na Muranowie - na granicy Śródmieścia, żoliborza i Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

686 000 zł74 m² 9 208 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o niespotykanym układzie pomieszczeń położone przy ul. Kalwaryjskiej w Podgórzu. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/2. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

404 776 zł41 m² 9 933,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży apartament nad morzem; mieszkanie o pow.całkowitej:40m2;w tym przybliżone metraże pomieszczeń : przedpokój 1,4m2,sypialnia 10m2,pokój dzienny 15,5 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

392 969 zł49 m² 7 946,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł72 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

673 101 zł68 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł32 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na Warszawskim Ursynowie przy ulicy Kłobuckiej 6. Na powierzchni 31,76 mkw znajduje się: salon sypialnia łazienka hol Do mieszkania przynależy : ogród 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gogolińska

Zabrze,śląskie

161 900 zł38 m² 4 260,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim , 4 piętrowym bloku w Zabrzu Mikulczycach. Mieszkanie o powierzchni 38 mkw, rozkładowe, ładny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

617 320 zł70 m² 8 819 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

384 830 zł31 m² 12 522 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, z widokiem na park. Na metrażu 30m2 znajdują się : Salon z wyjściem na balkon [ 19 m2 ] Osobna sypialnia Aneks kuchenny z holem [ 5m2 ] Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

479 000 zł68 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Mysiadle 67.5 m2 plus piwnica 11m2. Niski czynsz niecałe 500 zł miesięcznie za wszystkie media (oprócz prądu)! Rozkład: - salon - Sypialnia - Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł84 m² 16 547,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowy, luksusowy apartament w sercu Mokotowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, nieużywane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Kuchnia - projekt i wykonanie firma rust,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

294 000 zł32 m² 9 188 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

529 108 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij