dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Cichej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 40 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

374 000 zł49 m² 7 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na parterze bloku z 1980 roku. Dwa nieprzechodnie pokoje: mały z oknami na wschód, i duży z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł33 m² 12 883,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Starej Ochocie. Jasne, ciche, położone w kamienicy z 1950 r. przy zielonej, jednokierunkowej ulicy Siewierskiej. Mieszkanie o powierzchni 32,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Sosnowiec,śląskie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, toalety oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

541 453 zł57 m² 9 522 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, poniżej znajdziecie Państwo najważniejsze atuty inwestycji - w sprawie poznania szczegółów dotyczących lokalu zapraszam do kontaktu telefonicznego lub zostawienia zapytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

568 000 zł95 m² 5 978,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

395 285 zł70 m² 5 683,47 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

339 000 zł45 m² 7 533 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania ? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: stare Miasto/ Podgórze Ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł58 m² 9 428,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowiutkie, urządzone W nowoczesnym stylu mieszkanie- projekt przemyślany I realizowany pod okiem architekta wnętrz! Elegancko wykończone z dbałością o szczegóły mieszkanie czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł30 m² 6 436 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja - przytulna kawalerka na sprzedaż Przekazujemy Państwu do sprzedaży przytulną kawalerkę o powierzchni 31 m2, zlokalizowaną na osiedlu Beskidzkim przy ul. Goleszowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

498 560 zł66 m² 7 597,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe do odbioru! *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe klasy C *pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł38 m² 2 211,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

269 000 zł34 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Klimatyczne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5m2 przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Lokal zadbany, po generalnym remoncie w 2014 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

298 115 zł27 m² 10 968,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Inwestycja: murapol Nadmorskie Tarasy to osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, w rejonie ulic: śmidowicza i Nasypowej. Nadmorska lokalizacja, nowoczesny projekt oraz zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Expander ma przyjemność prezentować mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30 m2. Obniżamy cenę. Dokumenty do transakcji gotowe. Proszę dzownić, pracuję w ten weekend.! lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł73 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

572 871 zł52 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 51,61 m2 składające się z: - salonu 18,7 m2 z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł45 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2pokojowe 45m2 zlokalizowane przy ul. Chęcińskiej w Centrum. Mieszkanie jest usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z inwestycji Galene House, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przytulnej, słonecznej i funkcjonalnej kawalerki. Oferta skierowana zarówno do osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości (szacunkowe roi z wynajmu od 8 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Poznań,wielkopolskie

201 000 zł18 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka 18 m2 w super lokalizacji, piątkowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Hampton Home oferuje do sprzedaży zadbane i bardzo przytulne 1 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze w IV piętrowym bloku w cichej okolicy na ogrodzonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

390 261 zł69 m² 5 680,66 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

229 900 zł54 m² 4 241,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum części Piaskowej Góry. Mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem. Składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Hetmańska

Łódź,łódzkie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy słoneczne dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Olechowie niedaleko ulicy Hetmańskiej. Propozycja idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbkowskiego

Częstochowa,śląskie

226 000 zł50 m² 4 556 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwu pokojowego zlokalizowanego przy ulicy Dąbkowskiego na pierwszym piętrze z parkingiem w centrum miasta na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł39 m² 11 660,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w budynku przy al. Jana Pawła II, 20 w Warszawie. Mieszkanie usytuowane na 12 piętrze z 15 (są trzy windy) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł64 m² 8 984,37 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w kompleksie wieżowców przy Placu Grunwaldzkim zwanych Wrocławskim Manhattanem. W bliskim sąsiedztwie wyższe uczelnie: politechnika Wrocławska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

342 448 zł39 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji I bez podatku pcc! Kontakt do Agenta: justyna Juroszek telefon Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 18,9 m2 -sypialni 11 m2, -łazienki 4,5 m2, -przedpokój u4,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

353 277 zł46 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł107 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy piękny 3 pokojowy luksusowy apartament - 107 m2 w willowej spokojnej części Wilanowa - Zawady. Trzypokojowy apartament z dużym tarasem idealny dla rodziny lub pary która chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

297 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na terenie nowo powstającego osiedla w miejscowości Zaczernie. Parametry mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

309 000 zł60 m² 5 184,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w Opolu, zwm. Lokal mieszkalny położony na 2 piętrze w wysokim budynku, rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

305 000 zł29 m² 10 660,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Piltza w Krakowie (dzielnica Ruczaj) Inwestycja objęta jest zamkniętym rachunkiem powierniczym - 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

409 000 zł47 m² 8 759,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji I podatku pcc! promocja do końca marca cena obniżona O 30.000 ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne