dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł91 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karabuły

Kraków,małopolskie

899 470 zł82 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł45 m² 5 145,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Szydłówek Idealna lokalizacja dla rodziny oraz Inwestycję. Oferujemy Państwu przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł50 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z dużym tarasem / balkonem w inwestycji nad Odrą słoneczne mieszkania nad Odrą boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne ochrona 24 h, monitoring, windy garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Warszawa,mazowieckie

443 000 zł46 m² 9 568,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60. Mieszkanie znajduje się w stanie przygotowanym do generalnego remontu (zostały wyrzucone wszystkie meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

780 000 zł111 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Słoneczne, przestronne mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach o powierzchni niespełna 111 m2. Obecnie zaaranżowane 3 pokoje. Mieszkanie składa się z: - widnej kuchni obecnie połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

477 630 zł52 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach! Opiekun Oferty: kurowska tel. 3 pokojowe mieszkanie Z tarasem I ogrodem przy parku 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł65 m² 7 659,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rabaty na wybrane mieszkania - szczegóły w biurze sprzedaży podczas spotkania. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji: szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie o powierzchni 50 m.kw znajdujące się na 4 piętrze w bloku z 2004r. z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

344 330 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Nowoczesne Osiedle Nad Zalewem Zemborzyckim Najszybciej rozwijające się osiedle w Lublinie! W przeciągu 5-ciu lat będzie tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł72 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł45 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na terenie Centrum Praskiego Koneser. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świebodzice,dolnośląskie

248 000 zł45 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach. Mieszkanie po generalnym remoncie. Dwa słoneczne pokoje, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

558 821 zł70 m² 7 988,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studencka

Kraków,małopolskie

520 800 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Oferuję do sprzedaży niezwykle ciche mieszkanie do generalnego remontu usytuowane w oficynie kamienicy w trakcie podziału fizycznego na Starym Mieście. Doskonała lokalizacja: blisko do Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł45 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie dwustronne o powierzchni 44,82 m kw. składające się z pokoju, pokoju połączonego z kuchnią, widnej łazienki i przedpokoju. Na 4. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

294 000 zł32 m² 9 188 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalcytowa

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł40 m² 5 279,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tyl ko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze! Doskonała lokalizacja Podkarczówka! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży lub Zamiany Mieszkania 2 pokojowego w Centrum! Idealna lokalizacja dla pary oraz inwestycyjnie. Nowa niższa cena 219 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świętokrzyskie

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł60 m² 4 653,88 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego bez piecyka gazowego! Oś. Świętokrzyskie - idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

734 400 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja w prestiżowej lokalizacji Świnoujścia - to ekskluzywny apartamentowiec z nowoczesną architekturą i funkcjonalnymi lokalami. Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł94 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

344 000 zł41 m² 8 359,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

530 865 zł75 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Osiedle wśród zieleni. Nowa inwestycja, kameralna zabudowa, tereny zielone. Klub fitness. Parking dla motocykli. Bez podatku pcc! bez prowizji! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: aleksandra Plecety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

440 965 zł60 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie na Księżu Małym z ogrodem bez prowizji, bez podatku pcc. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: joanna Stelmasik tel. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

549 546 zł53 m² 10 369 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

589 000 zł39 m² 15 103 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł75 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Choszczno,zachodniopomorskie

120 000 zł42 m² 2 853,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż ciepłą, słoneczną kawalerkę ( lokal stanowiący odrębną nieruchomość) o powierzchni użytkowej 31,70 m2, usytuowaną na 1 piętrze budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

310 000 zł52 m² 5 927,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie w jednym z niskich bloków na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze o pow. 52,30 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

350 000 zł31 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w Nowej Hucie na osiedlu Wandy. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w dwu- piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

410 025 zł50 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty Kurowska tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

334 000 zł37 m² 8 930,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż słoneczne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,4 m2 usytuowane na 8 piętrze, położone przy ulicy Askenazego 11 w dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

375 336 zł64 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

331 181 zł39 m² 8 392,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Idealne na start! Kameralne osiedle w skład którego wejdzie kompleks pięciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45m, położone na parterze w niskim bloku przy ul.Zacisznej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie do zamieszkania bez wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

389 800 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.