dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 089 000 zł86 m² 12 662,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: osiedle Angielska Grobla Apartamenty powstało w doskonale rozwiniętej części Gdańska. Nieopodal Starego Miasta (2 min pieszo). Wygodny dojazd do pracy, szkoły i do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

708 354 zł51 m² 13 889 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

368 000 zł45 m² 8 177,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Łużyckiej w dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal mieści się na parterze w 10-piętrowym budynku, pod którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwu-pokojowy apartament o powierzchni 40 m2 na nowo wybudowanym osiedlu, w dzielnicy Nowe Miasto. Szybkobieżna winda. Do obowiązkowego wykupu miejsce parkingowe za 40 000 zł do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

807 510 zł73 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Nowy Sącz,małopolskie

263 000 zł33 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza o powierzchni 33,22m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, do zamieszkania, lub na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

304 521 zł26 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

455 324 zł51 m² 8 928 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł88 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe (wg. projektu 4 pokojowe), rozkładowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem, 2 place zabaw dla dzieci, zamknięte osiedle. Gotowe do zamieszkania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Gdańsk,pomorskie

479 900 zł63 m² 7 605,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na gdańskiej Oruni Górnej. Nieruchomość: mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i wc. Posiada duży balkon z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka położona jest przy ul. Skarbka z Gór 122e w Warszawie (białołęka). Na powierzchni 33 mkw znajduje się: salon z aneksem kuchennym łazienka z wanną hol z szafą Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

515 000 zł62 m² 8 346,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu, na sprzedaż, mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na cichej i spokojnej ulicy Mała Góra 16. Blok, w którym znajduje się mieszkanie, został ponownie ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

444 153 zł36 m² 12 266 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składająca się z 15 nowoczesnych apartamentów, wyróżniających się elegancją, stylem oraz kameralnością. Budynek posiada halę garażową, komórki lokatorskie, windę oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 253,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja, komunikacja: mieszkanie zlokalizowane w jednej z dobrze skomunikowanych dzielnic Gdańska. Ulica Ludwika Waryńskiego na której znajduje się nieruchomość, jest tak umiejscowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

498 283 zł39 m² 12 776 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

377 148 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji i dobrej cenie. Bez prowizji, bez podatku pcc. *** русский ниже *** Mieszkanie na 3 piętrze w 8-kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

316 500 zł44 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Gotowe do odbioru! brak prowizji ze strony kupującego! brak podatku pcc! Opiekun oferty Joanna Stelmasik tel. 2-pokojowe mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

319 000 zł94 m² 3 394,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie! Duży metraż! Funkcjonalny rozkład pomieszczeń! Możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

466 039 zł46 m² 10 131 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje Na Wajdeloty Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na urokliwej ulicy Wajdeloty. Mieszkanie posiada klimatyczne wysokie sufity oraz jest bardzo jasne, dwustronne (południe oraz północ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

470 118 zł46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Expander Advisors prezentuje: trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji położonej w zachodniej części Krakowa, przy ul. Goszczyńskiego. Mieszkanie położone na parterze w 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

567 963 zł57 m² 9 964 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

249 900 zł28 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania bardzo ładną, wyremontowaną kawalerkę na Pogodnie, w świetnej cenie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

399 900 zł59 m² 6 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Legnica,dolnośląskie

329 000 zł70 m² 4 733,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, ciepłe i przestronne mieszkanie - usytuowane przy ul. Jankowskiego (piekary B). Nieruchomość o powierzchni 69,5m2 składa się z: salonu wraz z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Druskienicka

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł32 m² 10 136,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż nowe, nigdy nie używane Mieszkanie 2-pokojowe! Masz szansę kupić mieszkanie na świeżo oddanym do użytku osiedlu przy ul. Druskienickiej. Budynek oddawany do użytku pod koniec 2020 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wygodna

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka 30m2 w pełni umeblowana. Osobna kuchnia, salon, przedpokój, łazienka. W oknach rolety antywłamaniowe Doskonała lokalizacja, blisko pl. grunwaldzkiego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ukośna

Białystok,podlaskie

325 000 zł48 m² 6 742,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie ulokowane na drugim piętrze 4piętrowego bloku, całkowita powierzchnia 48m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, łącznie z instalacjami. Dzięki praktycznemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Kraków,małopolskie

522 717 zł26 m² 20 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

794 000 zł104 m² 7 658,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rabaty na wybrane mieszkania - szczegóły w biurze sprzedaży podczas spotkania. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowa oferta dla ciebie-osobna kuchnia-samodzielne 2 pokoje- wójcikwarto!-serdecznie polecam doskonała oferta dla siebie jak I W celach inwestycyjnych na wynajem-bardzo ładne-zadbane-pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł46 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji lokal -2 pokoje : - Salon z wyjściem na taras - aneks kuchenny - Sypialnia z wyjsciem na taras - garderoba - Hol - Łazienka - taras Nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

318 148 zł55 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na parterze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkania będą oddawane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

282 000 zł48 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie do własnej aranżacji położone w świetnej lokalizacji na Osiedlu Przyjaźni. Niski ocieplony blok z cegły z lat 60-tych. Funkcjonalny układ pomieszczeń: pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

405 460 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020