dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wietrznia

Kielce,świętokrzyskie

299 900 zł39 m² 7 646,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 2 pokoje z dużym tarasem na I piętrze w nowym Apartamentowcu który będzie oddany we wrześniu 2022 roku! Idealne mieszkanie dla Pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu. Nieruchomość o powierzchni 55,902 zlokalizowana jest na 9 pietrze w 10-piętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

405 498 zł52 m² 7 742,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! komórka lokatorska W cenie! Gorąco polecam mieszkanie położone w samym centrum Jelcza - Laskowic! Budynek znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

359 000 zł95 m² 3 778,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Witam obiektem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie bezczynszowe 95m 3 pokoje/kuchnia/duża łazienka.mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy sześcio lokalowej (nowa elewacja docieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

544 000 zł56 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 56m 2 na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie nie posiada ścian nośnych z wyjątkiem słupa nośnego o wymiarach 45 cm x 97 cm na środku, co sprawia, że jest idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł71 m² 7 295,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Sprzedam duże słoneczne mieszkanie na Rogowskiej. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój, garderoba, piwnica, komórka. Przestronny salon (ok. 17m2) z wyjściem na balkon (5m2). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

470 028 zł36 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Łódź,łódzkie

259 900 zł36 m² 7 147,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się nieopodal asp i ulicy Brackiej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. Dodatkowym atutem jest to , że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł38 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz mieszkania 2 pokojowego w ekskluzywnej, pięknej inwestycji na Starej Pradze (port praski) przy samej Wiśle, ta oferta jest dla Ciebie. Na ten wykończony apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł30 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w dobrą lokalizację i miej cały czas dochód. Zapraszam Państwa do zakupu ekskluzywnej kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze oddanego do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł45 m² 7 269,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie składa się z: - salonu (z wyjściem na loggię) - sypialni - przedpokoju (z przemyślaną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

425 000 zł50 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania zadbane dwupokojowe mieszkanie w o powierzchni 50m2. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w 7-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym w zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

419 000 zł35 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

512 176 zł58 m² 8 831 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł47 m² 8 637,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, prezentujemy na sprzedaż fantastyczne mieszkanie o powierzchni 46,89 mkw. Idealne mieszkanie na strat w świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

180 000 zł34 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim (do wykończenia), w podwarszawskich Markach. Całkowita powierzchnia mieszkania - 34,09 m2. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł64 m² 6 620 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. Narożne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,20vm2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

448 800 zł60 m² 7 450,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Mieszkanie dwustronne! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł40 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Myśliwskim Wzgórzu! Lokal mieszkalny o powierzchni 40m2 usytuowany na pierwszym piętrze i składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł62 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Ciche mieszkanie blisko centrum, 1000m do metro Rondo Daszyńskiego i 500m do metro Płocka. 250m do linii tramwajowej. Duży salon połączony z kuchnią i sypialnia (9m2). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solna

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł47 m² 6 845 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum! Solna, budynek z lat 60 z windą! Atrakcyjna lokalizacja blisko Starego Rynku, tuż obok Placu Wielkopolskiego ( linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane na 5. piętrz wieżowca z windą. Mieszkanie 36,5 m2, na które składa się salon z aneksem kuchennym, korytarz, łazienka z wc oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce mieszczące się na osiedlu Kościuszkowskim. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł71 m² 5 478,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 71 M2 .JELENIA GÓRA -blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie położonego w centrum Jeleniej Góry o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł57 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opis mieszkania: - 57m2, mieszkanie jest widne i przestronne. - 3 oddzielne pokoje - 18m2, 9m2, 9m2 - oddzielna widna kuchnia 7m2 - łazienka - wc - balkon 3,5m2 - piwnica dodatkowe atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Białystok,podlaskie

359 000 zł38 m² 9 573,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwu pokojowe przy Galerii Alfa. Lokal znajduje się w pięknej kamienicy z widokiem na park. Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia w pełni wyposażona : indukcja, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

215 000 zł142 m² 1 515,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

= rezerwacja = Na sprzedaż oferujemy niebanalne mieszkanie usytuowane w samym sercu Sudetów, w malowniczej wsi Bartnica, która znajduje się w dolinie pomiędzy pasmem gór Suchych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł84 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

259 000 zł48 m² 5 449,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże, zadbane, dwupokojowe mieszkanie W dobrym stanie, położone na parterze ocieplonego budynku na trynku. Budynek ładnie położony, zielone, przyjemne otoczenie. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł44 m² 11 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży, 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą, na Ursynowie, z dużym potencjałem. Zlokalizowane w doskonalej części Ursynowa, 150m od metra Stokłosy, 130m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

494 751 zł55 m² 8 995 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia

Gdynia,pomorskie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Gdyni Chylonia Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym, który wyposażony jest w windę. Ciepłe i ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

551 668 zł53 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Szczodrego

Łódź,łódzkie

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta obejmuje sprzedaż 4 pokojowego , rozkładowego mieszkania na 4 piętrze w bloku przy ul. Bolesława Szczodrego. Mieszkanie o pow. 81m2 składa się z salonu z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Żyrardów,mazowieckie

290 000 zł67 m² 4 302,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam ładne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Skrowaczewskiego. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze i składa się z salonu, dwóch pokoi, dużego przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł85 m² 5 843,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 85,40 m2 po remoncie w bardzo dobrym stanie stanie, usytuowane na zamkniętym osiedlu na Niebuszewie, przy ul. Niemcewicza. Mieszkanie pierwotnie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Słodowa

Wrocław,dolnośląskie

443 000 zł27 m² 16 517,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | inwestycja | wykończone | okazyjna cena! Zamieszkaj w prestiżowym apartamencie w centrum Wrocławia. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację. Zabytkowy młyn znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

317 639 zł45 m² 7 133,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 44,53 m2 znajdujące się na I piętrze w bloku mieszkalnym w Czarnochowicach ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

677 946 zł62 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

398 000 zł73 m² 5 452,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 73 mkw, M5 zlokalizowane w dzielnicy Północ na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowy po termoizolacji. Mieszkania składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Firma Inventum Nieruchomości posiada na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Norwida 17 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic mieszkaniowych Poznania, na Jeżycach. Daromowy parking!.