dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,50 m² 7 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Żywiec - os. Pod Grapą Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 46,5 m , usytuowanego na 4 piętrze budynku wielorodzinnego, położonego w Żywcu na osiedlu Pod Grapą nr.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż przestronne, bardzo wygodne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w samym centrum Poznania, ul. Wierzbięcice 13. 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70,38 m² 9 221,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz miejsca do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kościerzyny? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność przedstawić Państwu, apartament wykończony z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w Tczewie - wszystko na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , do remontu, położone na drugim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 800 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł75,78 m² 13 196,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 na Warszawskim Targówku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45,44 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone na 3. piętrze kamienicy (oficyna) w ścisłym centrum Szczecina ul. Krasińskiego. Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37 m² 12 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku na strzeżonym i bardzo dobrze utrzymanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie z pełną formą własności oraz garaż księga wieczysta bez jakichkolwiek obciążeń czy zadłużeń. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 627 zł43,81 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w spokojnej okolicy bez prowizji *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: wawer jest otoczony rozległymi terenami zielonymi, parkami i trasami rekreacyjnymi, stanowi doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł46,40 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone w Chocianowie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,30 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! oferta zablokowana! oferta zablokowana! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem po generalnym remoncie! Nowe życie w sercu Bydgoszczy! Cena: 359 000 zł Powierzchnia: 41 m + 2 ogródki! Lokalizacja: okolice Placu Poznańskiego - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł52,30 m² 11 453,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub jako inwestycje, ważna dla ciebie jest lokalizacja i bliskość do infrastruktury miasta to właśnie ta inwestycja może być dla Ciebie! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania deweloperskiego w stanie wykończonym "pod klucz". Oferujemy dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 69,60 m i 70,51 m zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł59,18 m² 8 533,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w stanie deweloperskim parterowe 58,3 m z ogrodem - Porosły Jeśli marzysz o mieszkaniu z własnym ogródkiem i komfortowym układem pomieszczeń, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł33,10 m² 17 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe na Gdańskiej Zaspie, które będzie wspaniałą inwestycją oraz idealnym miejscem do życia. Budynek otaczają liczne tereny zielone, które pozwalają cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł42,96 m² 17 900,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Polecam! apartament 2 pokojowy na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na klimatycznym Starym Podgórzu. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 405 zł52,19 m² 8 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł60,10 m² 10 782 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: * 200m od przystanku tramwajowego; * 10 min pieszo do Centrum Handlowo- usługowego "pasaż Chełmski"; * Miedziana instalacja elektryczna; * 5 min autem do Gdańskiej Starówki; * Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta sprzedaży mieszkania w rejonie ul Górnej , dwa osobne pokoje z balkonem Lokal o powierzchni 51 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny sypialnia duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 492 zł83,08 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego lokalu o powierzchni 83,08 m2, zlokalizowanego na parterze kameralnego, dwulokalowego budynku. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł39,64 m² 9 561,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas 2 pokoje z dużym balkonem, bez piecyka gazowego Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,64 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, rozkładowe położone w samym sercu Wrocławia, w okolicy Dworca Głównego i Placu Dominikańskiego. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o pow. 51 m2 Cisowa Park, to inwestycja powstająca w zaciszu i bliskości Parku krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł68,86 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,86 m2, które składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni, łazienki oraz dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł58,90 m² 9 422,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 410 zł38,37 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka. Powierzchnia mieszkania ok. 20 mkw Liczba pokoi: 1 Piętro: II/IV Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł59,85 m² 6 649,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, osiedle Górne, 59,85 m 2 , II piętro Najbardziej poszukiwana lokalizacja w Pile! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,85.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Krakowie na osiedlu Bohaterów Września. Cena: 540 000 zł Układ mieszkania: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,63 m² 13 127,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem | Heliosa 14 | Kowale k. Gdańska | gotowa inwestycja lub idealne M dla rodziny. Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 692 zł66,87 m² 12 751,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 852 692 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 539 zł57,73 m² 15 166,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Targanice - do sprzedania lokal mieszkalny wydzielony w budynku mieszkalnym na piętrze. Lokal posiada osobne wejście i wydzieloną część działki. Powierzchnia mieszkania to 47 m2 - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 033 zł63,11 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,11 m2 , usytułowane na 3 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym-25,09 m2, sypialni- 11,13 m2,Sypialni.