dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

943 690 zł86 m² 10 973,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pcc, bez prowizji :) Udogodnienia: kameralna zabudowa, duże przeszklenia. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają loggie, mieszkania na ostatnich kondygnacjach. Bezpieczeństwo: drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł93 m² 8 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż Duże(92,9 mkw.) dwupoziomowe mieszkanie W okolicy ul.Wietrznej Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnej zabudowie. Nowe budownictwo- budynek z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł66 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu narożny, jasny apartament z 2020 roku w stanie deweloperskim, 66m2. Apartament znajduje się 2-piętrze w 4-piętrowym budynku. Składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł58 m² 9 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży, przytulne, słoneczne, ciche z dużym potencjałem 2 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji Ursusa. Skorosze- ul. zieci Warszawy 29. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na stadion narodowy. Bardzo rozkładowy układ pomieszczeń: sypialnia: 11,5m2 sypialnia: 11,5m2 salon: 25m2 kuchnia:9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

818 910 zł61 m² 13 425 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Zabrze,śląskie

199 000 zł76 m² 2 618,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 76m2 położone na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy w centrum Zabrza. Pomieszczenia: kuchnia,łazienka, 2 pokoje plus 2 dodatkowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z możliwością założenia odrębnej kw. Mieszkanie o powierzchni 45 m kw. zlokalizowane na parterze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł74 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatnie mieszkanie zlokalizowane na południu Rzeszowa przy ulicy Wojtyły z której bardzo sprawnie dostaniemy się do Alei Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

689 472 zł82 m² 8 408 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu. Mieszkanie idealne dla rodziny, seniora lub inwestycyjnie pod wynajem. Trzy pokoje, częściowo przechodnie z możliwością wyodrębnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 116 485 zł94 m² 11 933,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,56 m2 z dwoma balkonami 25,03m2 i 4,20m2, położone na 7 piętrze. Mieszkanie jest jasne i świetnie doświetlone, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Toruń, przy Lesie, 47m2, 2 pokoje, parter, balkon! Mieszkania na start w bliskim sąsiedztwie lasu. Mieszkanie dwupokojowe powierzchni 47,68 m2 usytuowane na parterze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni Chyloni. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartą kuchnią - Dużej Sypialni - Łazienki - wc - Balkonu Lokalizacja gwarantuje nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł28 m² 11 564,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Pokój z widną kuchnią. Cicha okolica. Przy bloku skwer. Blisko autobus i tramwaj. Woda ciepła i ogrzewanie z sieci miejskiej. Mieszkanie po remoncie, w stanie "deweloperskim".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

370 000 zł49 m² 7 505,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Widne, dwustronne i wygodne mieszkanie na Kalinowszczyźnie. Usytuowane na atrakcyjnym drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z dwóch oddzielnych sypialni, umeblowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

593 709 zł54 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji przy ul. Bronowickiej. Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, instalacja klimatyzacji w każdym mieszkaniu. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

529 000 zł45 m² 11 756 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Dębica,podkarpackie

270 000 zł53 m² 5 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w Dębicy na osiedlu Słonecznym - 10 minut od centrum. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

384 159 zł42 m² 9 147 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 151 563 zł97 m² 11 872 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

491 805 zł36 m² 13 661 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

332 953 zł45 m² 7 337 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle to idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin z dziećmi i połączenie życia w otoczeniu zielonej przyrody z jednoczesnym dostępem do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł28 m² 9 929,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Przedstawiam Państwu nieruchomość, która znajduję się w dzielnicy Wrzeszcz, blisko Galerii Bałtyckiej, metropolia oraz stacji pkp Wrzeszcz, przy ulicy Aleja Legionów. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

465 500 zł35 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł54 m² 15 828,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 53,7m2, na pierwszysm piętrze w kameralnym budynku przy ul. Bukietowej 5, na Górnym Mokotowie, 400 m do stacji Metra Wierzbno. Mieszkanie idealnie dla singla lub pary. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagonowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

160 000 zł48 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub myślisz o opłacalnej inwestycji? Ta oferta powinna Cię zainteresować - na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janosika

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł73 m² 4 387,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Janosika Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

463 321 zł71 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

trójstronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun Oferty Justyna Juroszek telefon Zapraszamy na prezentacje mieszkań gotowych! mieszkanie: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

356 700 zł56 m² 6 330,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 56,35 m2 | ul. Paderewskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 56,35 m2. Położone jest na parterze 10-piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe do remontu w dzielnicy Północ, jednostka C. Mieszkanie bardzo przestronne, rozkładowe z dużym balkonem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

967 040 zł76 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

448 802 zł64 m² 6 979,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,30 m2 położone na czwartym piętrze z balkonem o powierzchni 5,10 m2. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa Oferta! Polecam! Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 77m2 , znajdujące się w Chorzowie oś Klimzowiec. Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

447 000 zł46 m² 9 717 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W dogodnej lokalizacji! Jesteś na etapie zakupu mieszkania, potrzebujesz go na już, sprawdź tą ofertę. Mieszkanie na parterze o pow 47 m 2 , 2 pokoje, łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł46 m² 9 676,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. < biskupin < Blisko pętla tramwajowa < Świetne pod wynajem Nieruchomość usytuowana na parterze w niskim bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

445 993 zł44 m² 10 157 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku | Bez prowizji | Zakup od dewelopera Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Puszkarskiej, w obrębie dzielnicy Wola Duchacka, blisko ch Bonarka. Zalety inwestycji: duże.