dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 900 zł55 m² 6 543,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Górzyskowo. Budynek Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

576 414 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*Kupujący nie płaci prowizji* *w ofercie posiadamy również inne metraże mieszkań. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 61 m2 idealne dla pary lub singla oraz wynajem. Dlaczego warto kupić tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

145 000 zł33 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow.33mkw, duży pokój, mały pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie położone na 4 piętrze, do mieszkania przynależna piwnica o pow.7,70mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obiektem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 45m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim i czwartym piętrze w bloku na Ujeścisku. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 22 Lipca 1807

Kożuchów,lubuskie

79 000 zł22 m² 3 590,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowy lokal mieszkalny, mieszczący się na trzecim piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji, w bardzo dobrze zagospodarowanej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

176 000 zł41 m² 4 310,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 40,83 m 2 usytuowana na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł31 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty Na sprzedaż klimatyczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni użytkowej 31,11 m2 na pierwszym piętrze. Lokal mieści się na tylnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieroszów,dolnośląskie

99 900 zł49 m² 2 038,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Mieroszowie. Położony na parterze lokal składa się z salonu, kuchni i przedpokoju na jednym poziomie oraz sypialni, łazienki i wc , do których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

347 900 zł35 m² 9 994,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie - blisko centrum. Nieruchomość znajduje się w ok. Gajowickiej. Media mamy z miasta, a czynsz jest niski. Umeblowane, gotowe do wejścia. Co istotne, oba pokoje są od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henrykowska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta oferta wstrzymana ciche / po remoncie / super lokalizacja Mieszkanie 2 pokojowe świeżo wyremontowane. Wygodny dojazd do centrum. Idealne pod inwestycje Spokojna okolica Piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wyzwolenia

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł109 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę nowo-powstałej inwestycji zlokalizowanej w odległości około 2,5 km od centrum Rzeszowa. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pod Fortem

Kraków,małopolskie

427 000 zł48 m² 8 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwu pokojowe go mieszkania z 2005 roku położone na Osiedlu Pod Fortem w dzielnicy Kliny-Zacisze, w bloku trzykondygnacyjnym,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzejewskiej

Gliwice,śląskie

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 34m2, usytuowaną na drugim piętrze w budynku z cegły. Lokal składa się z przestronnego, doskonale doświetlonego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Pruszcz Gdański,pomorskie

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, 10 minut pieszo od centrum miasta, gdzie zlokalizowane są urzędy, sklepy, szkoły, park, korty tenisowe, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

390 850 zł76 m² 5 156,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie dostępne na nowo powstającej inwestycji w stylu loft we wschodniej części Rzeszowa. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum rewitalizowanego serca Łodzi. Mieszkanie mieści się na II piętrze, III piętrowej kamienicy. Skład mieszkania: - salon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Stargard,zachodniopomorskie

215 228 zł41 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,39 m.kw. z ogródkiem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2pok 49m2 osiedle parkowe Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 3 piętrowym budynku położone na ul.Ruczajowej. Mieszkanie o powierzchni 49m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

372 940 zł67 m² 5 576,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie we wschodniej części Rzeszowa z szybkim dojazdem do centrum miasta. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty inwestycji: * Szybka komunikacja do miasta. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł29 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe W ciekawej lokalizacji, bonin/winiary Oferujemy Państwu do sprzedaży kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w poznańskiej dzielnicy Jeżyce, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

349 999 zł53 m² 6 641,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2/3 pokojowe o powierzchni użytkowej 52,70 m2, położone na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku na popularnym osiedlu Paderewskiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż ustawne mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na 9 piętrze wieżowca po termoizolacji na os. Zachód. Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne, piękne zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł78 m² 9 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Niezwykłe mieszkanie o powierzchni 78 m2+ 8 m2 pod skosami, co nadaje mu wyjątkowego klimatu oraz zdecydowanie powiększa przestrzeń użytkową. Mieści się w małej kamienicy, zbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe: 52m2 z tarasem 21m2 i garażem. Adres: warszawa, ul. Gawota 6b - 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, - mieszkanie ciche, dwustronne, okna od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

513 185 zł52 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * dostępne różne metraże na osiedlu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kryształowa

Kielce,świętokrzyskie

703 800 zł102 m² 6 879,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pięcio - pokojowy dwupoziomowy nowy apartament położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu karczówka. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 276,73 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuje duże 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie 63,6 m2 z widokiem na jeziorko balaton. Gocław, praga Południe. Salon 20m2, 2x sypialnia ok. 12m2 każda, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

380 451 zł44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

**w ofercie posiadamy również inne metraże mieszkań. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Wiele ogólnodostępnych terenów zielonych oraz rekreacyjnych. - kameralna zabudowa - tylko 4 piętra. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

557 567 zł47 m² 11 768 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Posiadam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na zielonej Sadybie. Bez prowizji I pcc! Mieszkanie idealne dla singla, pary lub młodej rodziny składa się na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

918 428 zł82 m² 11 189,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W sprzedaży 4 pokoje na Mokotowie w super cenie! 0 % pcc I 0 % prowizji! Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, toalety, łazienki oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż mieszknie na Podzamczu o powierzchni 54m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z Wc oraz przedpokoju. Standar mieszkania: okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł50 m² 9 543 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe z dużym aneksem kuchennym ,czyste zadbane gotowe do wprowadzenia. Miejsce postojowe w garażu podziemnym cena dodatkowo 12 tys zł. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

463 720 zł56 m² 8 263 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Posiadam dużo ciekawych ofert. k: e: 0% prowizji Opis mieszkania: mieszkanie posiada przestronny ogród, dzięki czemu zachód słońca nie będzie już taki sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 z zadaszonym tarasem, oraz ogródkiem o powierzchni ok. 30m2 zlokalizowane na parterze budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

444 601 zł60 m² 7 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań na budowie tel. *oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych *stan deweloperski do wykończenia * 60,49 m2 * 2 piętro - 3 pokoje * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 900 zł42 m² 7 473,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie, które znajduje się w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z 1974 roku w dzielnicy Szwederowo. Nieruchomością zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Górna

Łódź,łódzkie

650 000 zł123 m² 5 284,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedania dwupoziomowy apartament z własnym niezależnym wejściem o powierzchni mieszkalnej 102,58 m2 z własną wydzieloną do wyłącznej dyspozycji działką 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 500 000 zł72 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje w Sopocie na osiedlu aquarius Apartament 3 pokojowy w Sopocie na osiedlu aquarius. Okolica: nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy lesie. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

537 082 zł63 m² 8 537,31 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3