dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł75 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł75 m² 19 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** I speak english - feel free to contact me! *** Szukasz enklawy, która łączy w sobie tajemniczość, funkcjonalność i bardzo dobry, ponadczasowy design? Zapraszam Cię do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł53 m² 8 283 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie + Dużym Tarasem Funkcjonalny rozkłąd 3 pokoje o powierzchni 52 m2. Składa się z : Salonu Kuchni Pokój 1 Pokój 2 Hol Łazienka Taras Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

491 820 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkania Z ogródkiem! bez podatku pcc bez prowizji dla agencji tylko 7000 zł / m2 Park Leśny Rembertów jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł87 m² 5 057,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Apartament z tarasem na dachu! 86,8m2 na ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu Apartament z 88,1m2 z miejscem postojowym, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł42 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie 2 pokoje osiedle Jagiellońskie ul Jagiellońska do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

418 000 zł48 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48m2 na parterze w budynku apartamentowym z 2005 roku. Mieszkanie składa się z: dużego salonu z wystawą okien na południe, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

510 942 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, ustawne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w kameralnej zabudowie. "Nowa Zatorska" to prestiżowa inwestycja, wykończona w standardzie-premium, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

30622. Sprzedam bardzo ładne, ustawne 3 - pokojowe mieszkanie - stawki! Mieszkanie bardzo zadbane. Możliwość zostawienia mebli do dogadania z właścicielem. 3 duże szafy w zabudowie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo- własnościowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w falowcu zlokalizowanym na gdańskim Przymorzu. Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Świdnik,lubelskie

260 000 zł53 m² 4 867,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnika. W pobliżu Galeria Venus, sąd, urząd Miasta, przedszkole, park. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 265,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie, 2 pokoje, lubin Przestronne z doskonałym rozkładem 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,4m2 + duży

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

285 120 zł59 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 na I piętrze w zabudowie szeregowej. Cicha i spokojna okolica oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł45 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł56 m² 7 633,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze wieżowca. Mieszkanie składa się z pokoi o powierzchniach 10,11 16 m2 oraz kuchni łazienki, osobnej toalety i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przytulne, wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Ursusie przy ul. Apartamentowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2002 roku bez windy. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

292 570 zł45 m² 6 458,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania 3 pokojowego w świetnej cenie? A może mieszkania które ma bardzo dobry układ funkcjonalny? A może małego mieszkania w dobrej cenie? właśnie to mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł94 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

427 619 zł61 m² 7 036,68 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu II etap inwestycji realizowany na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł64 m² 9 828,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie. Idealne dla pary bądź rodziny z dziećmi, którym zależy na nowoczesnym wykończeniu, zamieszkaniu bez konieczności remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Częstochowa,śląskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne M3 przy ul. Sportowej o powierzchni 49 m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. W mieszkaniu przeprowadzono remont generalny w 2019r.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Psie Pole - Kowale Zielone, kameralne osiedle. Świetne rozwiązanie dla aktywnej rodziny. W pobliżu wiele terenów zielonych, parki zabaw, trampolin. Drogi rowerowe dla lubiących dwa kółka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

577 720 zł66 m² 8 810,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera. Bezpłatna pomoc niezależnych doradców kredytowych. Termin oddania III kwartał 2022 roku. Atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

269 000 zł78 m² 3 449 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania z balkonem. Mieszkanie o powierzchni ok. 78 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze. Składa się z dwóch przestronnyych pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

403 995 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

N owa inwestycja na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł65 m² 6 105,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w nowszej cegle w plombie niedaleko Parku Kasprowicza. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M2, składające się z jednego przestronnego pokoju, oddzielnej dużej kuchni z oknem, spiżarki, łazienki, toalety oraz przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

485 500 zł47 m² 10 286 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 m2 ul Żeromskiego Centrum w skład którego wchodzą - 2 pokoje jeden z balkonem - widna kuchnia - łazienka - przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

321 100 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję na Drabiniance w Rzeszowie! Oferta jest skierowana do klientów, którzy oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł73 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do zakupu 3 pokojowy apartament, przy ulicy Bohaterów Września. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku i ma powierzchnię 73m2. Inwestycja została oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w Wołominie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje ( jeden przechodni) - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł72 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

630 000 zł112 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 112 m2 z dużym ogrodem, w centrum miasta, w pełni urządzone, wyposażone w sprzęty rtv i agd oraz umeblowane (meble kuchenne, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł91 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/9m/6m), aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz 2 balkonów. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego pod.