dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł61 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Promocja do końca marca cena za 1 M2 obniżona do kwoty 5.255 ZŁ MIESZKANIE MARZEŃ TYLKO W DREAM HOUSE! Górzyskowo , ulica Czackiego ., blok , czwarte piętro , 60,70 m2 ., balkon. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł39 m² 2 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w bocznej ulicy Starego Zdroju, w ładnej, zadbanej kamienicy. Dwa pokoje, kuchnia, nieduża łazienka i przedpokój. Mieszkanie na ostatnim piętrze (poddasze), jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

635 000 zł56 m² 11 339,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe z loggią w dzielnicy Żabianka w Gdańsku. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł104 m² 5 735,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż duży i przestronny dom jednorodzinny w bardzo cichej i spokojnej okolicy Wrocławia na Stabłowicach. Nieruchomość składa się z budynków jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

359 412 zł59 m² 6 091,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 59 m2 składające się z 2 pokoi na 2 piętrze. Okolica inwestycji znana jest z położonych w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł37 m² 11 689,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Polecam nowe, ostatnie 1-pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem na kameralnym, zamkniętym osiedlu na wrocławskich Kowalach! I podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł93 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji Nowe osiedle tuż obok centrum doskonała lokalizacja najwyzszy standard Nowoczesność i wygoda: - wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

679 900 zł35 m² 19 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nowoczesny Apartament typu studio o powierzchni 35m2 na strzeżonym osiedlu Aquarius w Sopocie. Apartament składa się z: - przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na zamkniętym osiedlu "karolina". Lokal o powierzchni 49 m kw usytuowany jest na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

219 000 zł61 m² 3 590,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Spółdzielczej Oferujemy dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m 2 na czwartym piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

159 999 zł50 m² 3 208,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w cichym zakątku, wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 41,62 m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w rynku, 47m2, 2 pokoje, rozkładowe, idealne zarówno na inwestycje jak i do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica. Szlaban na podwórku. Bogata wspólnota. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaznowskiego

Kielce,świętokrzyskie

299 900 zł49 m² 6 096 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o powierzchni 49,2 m2 zlokalizowane przy ul. Kazimierza Kaznowskiego, os. Ślichowice Lokal składa się z: - salon 18,1 m2 - Sypialnia 12,1 m2 - Kuchnia 8,4 m2 - Łazienka z wc 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

542 500 zł83 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

479 001 zł44 m² 10 886 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł63 m² 5 255,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 62,06 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnych, luksusowych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

173 906 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Chełmońskiego 10 w kilku słowach? Luksusowe wnętrza, dbałość o każdy detal, wyśmienita lokalizacja! Oferta skierowana do osób, które: - chcą bezpiecznie ulokować swoje oszczędności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

375 250 zł38 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

260 000 zł56 m² 4 644,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, piła-śródmieście. 1 piętro , balkon, blok. Mieszkanie o pow. 55,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w trzypiętrowym bloku. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł56 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe 2 pokoje na krzykach. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 56,16 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się Z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

304 000 zł28 m² 11 054,50 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 27,41 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 304 000 pln. Mieszkanie o metrażu 27,41 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

172 445 zł27 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka - 26,53m2 - 172445 zł Przytulna kawalerka położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to 20m2 salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

365 950 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję na Drabiniance w Rzeszowie. Główne atuty inwestycji to: - świetna lokalizacja - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Lubin,dolnośląskie

173 000 zł36 m² 4 873,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie 2 pok z balkonem - po remoncie - położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na os Staszica. Mieszkanie dwustronne, ciepłe - wystawa okien wschód -zachód. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

705 534 zł66 m² 10 764,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 65,54 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w dzielnice Mokotów. Mieszkanie jest jasne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

650 950 zł46 m² 13 998,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ursynów-Imielin, oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 46,5m2, obecnie użytkowany jako kancelaria/biuro. Adaptacja na dwupokojowe mieszkanie jest możliwa i szybka do wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

298 765 zł35 m² 8 524 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc Obecnie w sprzedaży 20 inwestycji na terenie całej Polski! *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł74 m² 6 338 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie zlokalizowane na Piątkowie na Os. B. Chrobrego. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, znajduje się na IV piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz eleganckiego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Górnym Tarasie? Biała Posesja Nieruchomości poleca 57 metrowe M, które czeka na nowych właścicieli. Osiedle Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł58 m² 7 926,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu gotową inwestycję zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta - ul. Lenartowicza. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

652 453 zł65 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł62 m² 9 977,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,64 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2016 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. 44m2 mieszkania plus miejsce parkingowe 11m2 w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w zadbanym budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Jasne, dwupokojowe mieszkanie z przestronną, dobrze wyposażoną kuchnią znajdujące się w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia z kącikiem jadalnym (13m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł57 m² 5 721,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 56,8 m2 (całkowita powierzchnia po podłodze 66,69 m2). Nowa inwestycja, która powstaje oferuje doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

544 548 zł59 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

381 748 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji! Super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 50,23 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękne, 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2020 z windą na osiedlu Brochów Bieńkowice. Mieszkania mieści się na 3 piętrze budynku, widna z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł108 m² 7 025,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Nie chcesz już więcej oglądać przeciętnych mieszkań? Znudzony jesteś tym, że są one szablonowe i niczym się nie wyróżniają.? A może szukasz mieszkania z duszą, gdzie każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bohaterów Getta

Częstochowa,śląskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawie zaaranżowane dwa pokoje w Śródmieściu. Lokal o powierzchni 48 m2, bloku czteropiętrowy, parking. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, niezależnej, dużej, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rybnik,śląskie

210 000 zł52 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla osób, które pragną urządzić się według własnego pomysłu na niskiej kondygnacji. Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji po remoncie instalacji.