dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 711 014 zł76 m² 22 454,20 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy wyjątkowo ładne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie 76,20 m2. Inwestycja zlokalizowana w dzielnice Wola. Mieszkanie o powierzchni 76,20 m2 znajduje się na 29 piętrze, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

411 380 zł61 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł58 m² 11 310 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Piękny 3 pokojowy Apartament - urządzony w wysokim standardzie w stylu Glamour + Dużym Tarasem jak Ogród Apartament o powierzchni 58 m2. Składa się z : Salonu Kuchni Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimorowicza

Kraków,małopolskie

443 000 zł43 m² 10 302 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc Obecnie w sprzedaży 20 inwestycji na terenie całej Polski! *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Lokalizacja- kraków Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

413 000 zł43 m² 9 627,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * dostępne inne metraże na osiedlu * 42,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł93 m² 12 392,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować doskonałą ofertę dla osób ceniących przestrzeń oraz doskonałą lokalizację. Lokalizacja Osiedle zostało zbudowane przez dewelopera Invest Komfort, na rogu ulic Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

1 947 970 zł194 m² 10 042,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wrocław - miasto tętniące życiem z historią i niepowtarzalną duszą. W strzeżonym, doskonale wyciszonym obiekcie znajduje się tylko 17 apartamentów, co daje nam pewność prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

715 738 zł65 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, 3- pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych wrocławskich inwestycji - Olimpia Port. Olimpia port to wyjątkowe miejsce na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

385 944 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). W ofercie mieszkanie na pierwszym piętrze inwestycji zlokalizowanej na Jagodnie. Odległość do centrum to jedynie 4 km. Droga do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł66 m² 6 959,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 66,1 m2 na 6 piętrze w siedmiopiętrowym bloku przy ul. Biegańskiego 43. Mieszkanie posiada księgę wieczystą i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 151 563 zł97 m² 11 872 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł57 m² 5 244,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,01 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

997 456 zł161 m² 6 195 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

! we wszystkich opcjach garaż jest wliczony w cenę mieszkania bądź domu.! oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

305 000 zł29 m² 10 660,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Piltza w Krakowie (dzielnica Ruczaj) Inwestycja objęta jest zamkniętym rachunkiem powierniczym - 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

242 000 zł46 m² 5 261 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46 m2 ul Bohaterów Warszawy w skład którego wchodzą - 2 widne przestronne pokoje - widna kuchnia - łazienka - przedpokój - przynależy piwnica Lokal na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

464 025 zł54 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o nietypowym układzie na! 2 piętrze! w bloku - Fordon: 54,81m2 plus 4,94m2 piwnica, pełna własność, bez obciążeń Do remontu lub odświeżenia- w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

278 617 zł32 m² 8 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipowicza

Białystok,podlaskie

430 000 zł60 m² 7 190,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** nowa cena*** meg Real Estate zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż na Nowym Mieście. Lokal o powierzchni 59,8m2 usytuowany na parterze w budynku siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glinki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł28 m² 7 801,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulną kawalerkę świeżo po generalnym remoncie, który obejmował częściową wymianę instalacji, położenie gładzi gipsowych, paneli podłogowych, armatury łazienkowej. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Promocja Piękne mieszkanie w kamienicy dla inwestora - wynajem lub rodziny Wrocław Ołbin Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

691 120 zł65 m² 10 633 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

539 560 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Najbardziej zielona część Krzyków, w której zadbasz o siebie. Gotowe od: 2021-06-29 Świetne osiedle inspirowane naturą z pięknymi widokami na zieleń i rzekę. Własny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

746 010 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż posiadam nowoczesny apartament, rynek pierwotny. Lokalizacja: blisko skm - umożliwia dojazd od centrum Warszawy w 25 minut. Otoczenie: w okolicy Las Rembertowski, oświetlone alejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

769 940 zł56 m² 13 749 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

598 665 zł56 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł70 m² 10 143 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

279 000 zł29 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

659 000 000 zł62 m² 10 629 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu na ziolonym Sępolnie. Piękne, jasne wnętrze wyremontowane z niezwykłą starannością, przy użyciu materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

488 980 zł53 m² 9 226 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 005 141 zł92 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Oferta dotyczy mieszkania w nietuzinkowej inwestycji znajdującej się na Śródmieściu. Otoczenie sprawia, że możemy przenieść się w czasie za sprawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wejherowo,pomorskie

300 000 zł57 m² 5 298,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, własnościowe (czyli z księgą wieczystą, hipoteka czysta) w Wejherowie Śmiechowie, na drugim piętrze ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

365 000 zł47 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow.47m2 z balkonem i piwnica na parterze bloku z 2008 roku z własnym miejscem postojowym. Ogrzewanie i ciepła woda własne z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuje na sprzedaż własnościowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 48m2. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład, w sam raz dla rodziny z dzieckiem. Duży i mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł32 m² 9 928,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferta sprzedaży mieszkania z super widokiem na zadbany staw! Mamy do zaoferowania ładną i w pełni wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną na Warszewie. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

243 000 zł48 m² 5 075,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m 2 na 3 piętrze w Pile os. Śródmieście. Cena 243 000 zł do negocjacji Blok. Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

373 412 zł47 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł40 m² 9 570,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 39,6m2 - jednopokojowe, atrakcyjna lokalizacja, ul. Zamoyskiego, w pobliżu ul. Kalwaryjska. Budynek z 1891 roku, po kapitalnym remoncie, czteropiętrowy z nową windą, nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorowicza

Kraków,małopolskie

475 001 zł50 m² 9 498 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc Obecnie w sprzedaży 20 inwestycji na terenie całej Polski! *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Szybki termin realizacji!.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij