dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

240 600 zł16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny 4-piętrowy budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym mieszczą się 64 lokale inwestycyjne o zróżnicowanej powierzchni, wraz z dodatkowymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

292 000 zł49 m² 5 959,18 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na 11. piętrze w wieżowcu na Szwederowie z widokiem na panoramę miasta. Pierwotnie mieszkanie dwupokojowe, obecnie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 336.00 zł; Budynek: blok z lat 60-tych, cegła po remoncie; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: wodomierz, wspólny ogródek, balkon, ogródek, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł104 m² 7 203,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dom szeregowy na Jagodnie. Mieszkanie na peryferiach, ale blisko centrum? Miejsce do aktywnego spędzenia czasu dla całej rodziny. To wszytsko tutaj. Najszybciej rozwijająca się dzielnica Wrocławia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

666 600 zł111 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Racibórz,śląskie

192 000 zł63 m² 3 054,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 2 duże Pokoje w okolicach Centrum - Racibórz ul. Kościuszki Duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

239 000 zł57 m² 4 192,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie z balkonem na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie o powierzchni 57 mkw, w skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

387 372 zł51 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Darmowa pomoc i doradztwo w wyborze najkorzystniejszego kredytu! Jedyny koszt to 15 minut czasu. Mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 105 352 zł135 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

425 000 zł43 m² 9 913,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowym budynku przy ul. Piltza 31 w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

225 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w budynku z lat sześćdziesiątych (cegła) o powierzchni 37,5 m2, 2 pokoje, piwnica, podwórko dla mieszkańców z miejscami parkingowymi, na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

350 106 zł51 m² 6 864,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji! Nie płacisz pcc! Mieszkanie do oddania już 04.2021. Cena promocyjna miejsca postojowego! Nieruchomość składa się z: -przedpokoju (6,9m2) -sypialni (11m2) -salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł68 m² 8 686,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

3 pokoje , kamienica , Dubopis

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 334 290 zł62 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny apartament w prestiżowej inwestycji przy Grzybowskiej 85 dewelopera asbud ukończonej w 2018 r. Apartament posiada niezwykle unikalny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zimorowicza

Kraków,małopolskie

301 001 zł25 m² 12 035 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc Obecnie w sprzedaży 20 inwestycji na terenie całej Polski! *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Szybki termin realizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

445 350 zł30 m² 14 845 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł55 m² 8 786,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wrocław | Borek | ulica Sokola 33 | mieszkanie | 3 pokoje | 55,20 m2 Blisko Park Południowy | zieleń | spokojna okolica Oferta na wyłączność: dostępna tylko w kn Premium. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nefrytowa

Kraków,małopolskie

369 889 zł52 m² 7 106 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** bezpośrednio od dewelpoera Lokalizacja: kraków-Bieżanów-Prokocim Budynek gotowy! Oferta promocyjna ograniczona czasowo. Mieszkanie sprzedawane jest z pakiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

1 755 450 zł127 m² 13 822 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

54 000 zł34 m² 1 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu w górnej części Sobięcina. Powierzchnia 34m2. 2 pokoje z kuchnią. Możliwość zrobienia łazienki.Spokojna, zielona okolica. Budynek odsunięty od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

523 980 zł64 m² 8 187 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

270 900 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

326 000 zł30 m² 10 867 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu świetne, czteropokojowe mieszkanie, które może być zarówno fantastyczną opcją dla większej rodziny, jak i pod inwestycję! Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Wrocław,dolnośląskie

558 700 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł40 m² 7 013,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Rzeszowie przy Hetmańskiej 39,78 m2. Kawalerka z osobną sypialnią mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimorowicza

Kraków,małopolskie

398 001 zł39 m² 10 203 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu na os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej ok. 57m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł27 m² 20 513 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż prywatny apartament W hotelu seaside park położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy ulicy Wschodniej 20 o powierzchni 27,30 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

763 744 zł89 m² 8 547,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Praga Południe. Możliwość dokupienia pakietu wykończeniowego pod klucz. Termin oddania koniec marca 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

392 580 zł60 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jagodno to jedna z najlepiej rozwijających się nowych dzielnic Wrocławia. Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć od codziennego zgiełku miasta i złapać oddech? Miejce, które da Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

724 567 zł73 m² 9 912 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 73,10 m zaprojektowane na 2 piętrze w pięciopiętrowym budynku. Olimpia Port Waterfront budynki zlokalizowane w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne