dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

810 000 zł68 m² 11 908,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,02 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej w Apartamentach Jagiellońskich. Lokal mieści się na 7 (z 10) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

436 509 zł57 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji! Super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 57,06 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

531 000 zł46 m² 11 543,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: składa się z przestronnego pokoju z balkonem, sporej oddzielnej kuchni z oknem, 2 sypialni, łazienki oraz przedpokoju oraz piwnicy. Znajduje się na 5 piętrze z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

300 000 zł25 m² 11 811 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni około 25,40 m2 mieszczące się na wysokim parterze w zadbanej kamienicy. Okna mieszkania skierowane na dziedziniec. Do mieszkania przynależy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

695 000 zł118 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

wyjątkowe 4 pokoje | 118m2 | dwupoziomowe | budynek z windą | przy lesie | sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, które po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 603 zł97 m² 4 099 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Budynek Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Dolnym Tarasie w dzielnicy Bocianowo. Nieruchomość usytuowana jest w okolicy Szkoły Podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł169 m² 16 272,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

***kamienica***wysokie***winda***balkon*** Mieszkanie w reprezentacyjnej kamiency z 1930 roku z windą w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Warszawie - Aleja Szucha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

520 000 zł50 m² 10 315,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*** tylko W meg real estate *** meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,41 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej. Lokal mieści się na 7 (z 10) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł44 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 44M2, 1 pokój, ursynów, ul.BRACI STRYJEŃSKICH (Warszawa, Ursynów, Braci Stryjeńskich) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł40 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zalety nieuruchomości: -12 minut pieszo do plaży - Kameralne Osiedle - Dwupiętrowe budynki z windą - Budynek położony przy samej przystani tramwaju wodnego nad brzegiem Martwej Wisły - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1976

6 pokoi na wynajem z widokiem na las i morze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Oliwie o powierzchni 61 m2. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym ostatnim piętrze budynku, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Salwator

Kraków,małopolskie

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 300.00 zł; Budynek: blok z lat 90-tych, cegła, murowany w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, domofon, piwnica;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

579 649 zł50 m² 11 556 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

169 000 zł48 m² 3 496,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Spółdzielcza, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, pow. 48,33m2, sprzedaż 169 000 zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji 2 pokojowego mieszkania w bloku do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Sobótka,dolnośląskie

449 000 zł53 m² 8 545,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3 pokoje 52,54 mkw z tarasem i ogrodem Sobótka Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonychnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2, psie Pole. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi * oddzielnej kuchni * przedpokoju * łazienki z wc * komórki lokatorskiej * balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

358 904 zł69 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

444 601 zł60 m² 7 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 60,49 m2 * 2 piętro - 3 pokoje * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

430 500 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł47 m² 8 991,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Gotowe do zamieszkania umeblowane W pełni rozkładowe 3 pokoje piwnica Doskonale skomunikowane Blisko parków, uniwersytetu Ekonomicznego oraz Sky Tower ul. Oficerska, 46 m2 419 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Poznań,wielkopolskie

309 000 zł47 m² 6 631 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum! Solna, budynek z lat 60 z windą! Atrakcyjna lokalizacja blisko Starego Rynku, tuż obok Placu Wielkopolskiego ( linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Graniczna

Jabłonna,mazowieckie

183 000 zł22 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie pokój z aneksem kuchennym znajdujące się w Jabłonnie przy granicy Legionowa. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku bez windy z 1993roku. Do lokalu przynalezy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

389 000 zł111 m² 3 505 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe 5 pokojowe na zamkniętym osiedlu przy ulicy Orzeszkowej, powierzchnia 110,90 m2. Na pierwszym poziomie pokój dzienny z aneksem kuchennym w zabudowie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł57 m² 10 501,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne! Podwyższony standard! Umeblowane! Polecam na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,66 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowwgo budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł57 m² 14 543,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

[English below] sprzedaż bezpośrednia / direct sale Polecamy piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2, na które składa się: 1) pokój dzienny z aneksem kuchennym - 25 m2 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł66 m² 9 257,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przytulne, przestronne mieszkanie na ul. Granicznej, bez pośredników. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 z dużym balkonem (12 m2) zlokalizowane na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

585 000 zł55 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55,47 m2 mieszczące się na wysokim parterze w oficynie kamienicy w okolicy ul. Augustiańskiej ( Kraków, stare Miasto, kazimierz). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Piaseczno,mazowieckie

495 000 zł67 m² 7 385,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentowane mieszkanie położone jest na obrzeżach miasta w pobliżu stadionu sportowego i szkoły. Wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym, a także dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł37 m² 14 247,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze 12 piętrowego budynku z lat 60-tych zatopionego w zieleni. Położone u zbiegu ulic Twardej i Pańskiej. Budynkiem zarządza prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł55 m² 10 523 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty - tel. Trzy pokoje z balkonem dla ceniących komfort mieszkania na nowym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, pomiędzy Parkiem Zachodnim a Parkiem Polana Popowicka! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

441 000 zł61 m² 7 279,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 60,58 m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem 22,43 m2; sypialnia 10,64 i 10,39 m2; łazienka 4,50 m2; garderoba 2,79 m2 korytarz 9,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

330 000 zł69 m² 4 755,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta zarezerwowana Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię 69,4 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł110 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy na Saskiej Kępie , tuż przy Parku Skaryszewskim. Mieszkanie ze skosami wysokość od 240cm do 310cm wysokości. Powierzchnia całkowita 110 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

377 400 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 3- pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,9 m2. Mieszkanie jest przestronne i słoneczne. Salon, pokój i duża loggia mają ekspozycję od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Jest to mieszkanie wraz z piwnicami i użytkowaniem 39% powierzchni działki, stanowiące 1/3 kamienicy zbudowanej ok 1932, mieszkanie bardzo ustawne, każdy pokój ma odrębne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

234 600 zł34 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 025 745 zł88 m² 11 603,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dziś nowe, trzypokojowe mieszkanie deweloperskie na Pradze-południe. Sprawdzamy i opowiadamy więcej o mieszkaniu w filmie, który znajdziecie w tym ogłoszeniu koniecznie zobaczcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł82 m² 5 563,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o domu z własnym ogródkiem , ale fundusze pozwalaj ą Ci pozosta ć wy ł ą cznie przy planach zakupu mieszkania? Mamy propozycj ę nie do odrzucenia! Biała Posesja Nieruchomo ś

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

459 760 zł43 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2