dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

325 527 zł57 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny! oferta deweloperska! 0% prowizji I brak podatku pcc 2% solidny I doświadczony deweloper - gwarancja jakości! Biuro Nieruchomości dobry adres ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

388 000 zł37 m² 10 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 360.00 zł; Budynek: z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, kaloryfery, nie ma gazu, nie ma balkonu, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

402 490 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie! bez prowizji! bez podatku pcc 2% Funkcjonalne układy mieszkań dla rodzin Osiedle to dwa, 4-piętrowe budynki charakteryzujące się minimalistyczną, modernistyczną stylistyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach-Śródmieściu nieopodal awf o pow. 46,50 m2, łącznie z piwnicą 50 m2. Mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz - idealne na wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł108 m² 7 025,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Niezwykła oferta, dla wymagających klientów, ceniących sobie klimat przedwojennej zabudowy, zielonych terenów, willowej zabudowy i bliskości parków. Na sprzedaż piękne mieszkanie typu loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

331 899 zł49 m² 6 804 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

303 500 zł34 m² 8 850,98 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Graniczna. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

425 630 zł69 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Urocza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Gdynia,pomorskie

625 000 zł74 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentuję ofertę mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej z bogatą infrastrukturą dzielnicy Karwiny. Bliskość punktów usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zamieszkaj blisko Centrum w spokojnym miejscu Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta z kompletną infrastrukturą. Mieszkanie ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36 m2, położone jest na drugim piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju (dwa okna plastikowe), widnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

479 000 zł81 m² 5 911,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Pełne blasku, szyku, elegancji i luksusu 81-metrowe mieszkanie na parterze w prestiżowym apartamentowcu w sercu osiedla Rąbin na sprzedaż. Cena podlega negocjacji! Wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolki

Kraków,małopolskie

795 000 zł64 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w sercu starego Podgórza. Wiślane Bulwary w odległości 400 m, niedaleko Rynku Podgórskiego i Ronda A. Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaz mieszkanie 2 pokojowe 38 m w Gdyni Chyloni. Nieruchomość znajduje się na 3-cim piętrze w budynku 10-cio piętrowym z lat 70-tych. Mieszkanie po remoncie łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

394 382 zł64 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w zachodniej części miasta na Krakowskiej przy ulicy Dworskie Ogrody. Projekt zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Suwałki,podlaskie

239 000 zł48 m² 5 031,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 , położone na IV piętrze bloku przy ul. Klonowej w Suwałkach. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

347 000 zł44 m² 7 797,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym przy ulicy Aluzyjnej w Warszawie. Doskonała lokalizacja - wokół pełna infrastruktura miejska - sklepy, wewnątrz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 752 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

If you have any questions contact us directly Extra Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami zlokalizowane w bloku przy ul. Ugorek. Nieruchomość: - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł120 m² 5 355,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży nowoczesnego apartamentu na bezrzeczu 5-pok. 120 m2 -taras - -nowa atrakcyjniejsza cena- apartament z 2008r zlokalizowany na zamkniętym strzeżonym osiedlu na Bezrzeczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

300 000 zł36 m² 8 403 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7m2 mieszczące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku położonego na osiedlu Kazimierzowskim, tuż przy rondzie Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

349 000 zł37 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania na nawo powstającym osiedlu Rekreacyjnym w Białymstoku. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą.Nieruchomość oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł45 m² 6 201,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oraz podatku pcc! komórka lokatorska dla pierwszych klientów - gratis! Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną na ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł48 m² 8 681,27 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa w kompleksie mieszkaniowym Skyres. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

292 000 zł64 m² 4 553 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem które znajduje się na 3 piętrze w 4 kondygnacyjnym bloku. Jego powierzchnia wynosi 64,14 m, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie trzypokojowe przy zbiegu ulic Zamienieckiej i Łukowskie na Pradze Południe-Gocławek. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w dobrym punkcie, blisko sklepy , przystanek autobusowy , szkoła z basenem , przedszkole. Blok częściowo ocieplony.Wyremontowane logia. Układ wschód-zachód. Kuchnia, oddzielna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

299 000 zł48 m² 6 209,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam państwa do zakupu wyjątkowego mieszkania w Centrum Opola. Nieruchomość o metrażu 48,15 m2, bardzo ładny układ na dwie strony świata- północ południe. Dwa oddzielne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nefrytowa

Kraków,małopolskie

369 999 zł52 m² 7 113 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** bezpośrednio od dewelpoera Lokalizacja: kraków-Bieżanów-Prokocim Budynek gotowy! Oferta promocyjna ograniczona czasowo. Mieszkanie sprzedawane jest z pakiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

435 000 zł47 m² 9 177,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Niepodległości. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z: salon 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Kraków,małopolskie

361 001 zł51 m² 7 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** bezpośrednio od dewelpoera Lokalizacja: kraków-Bieżanów-Prokocim Budynek gotowy! Cena katalogowa, do negocjacji. W budowie stacja skm Złocień dojazd ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białostoczek

Białystok,podlaskie

355 000 zł44 m² 8 049,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecamy Państwu gustownie urządzone mieszkanie na osiedlu Białostoczek w nowym bloku z 2013r. Nieruchomość znajduje się na III pietrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wieliczka - nowe mieszkania Kameralna inwestycja o wysokim standardzie wykonania. Osiedle: prezentowana inwestycja to zespół budynków w zabudowie szeregowej, mieszczących w sobie po 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

275 000 zł60 m² 4 572,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,14 m2 przy Al. Powst.Wielkopolskich. blok , IV piętro , loggia. kuchnia z jadalnią ogrzewanie miejskie Administrator: pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na krakowskim Kazimierzu ( ul. Piekarska ), o powierzchni 37 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

30415. Przytulne #3 pokojowe #mieszkanie # W ciechocinku! Polecam przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na IV piętrze w ocieplonym czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez pcc! Apartamenty Księcia Witolda powstały w jednej z najlepszych wrocławskich lokalizacji, w samym sercu miasta. Łączą wyjątkowy charakter zabytkowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

457 600 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 52.00 m2 * 2 piętro - 3 pokoje * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siedlce

Siedlce,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni60m.Mieszkanie 3 pokojowe,balkon loggia,3 piętro,mieszkanie środkowe,ul. Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

224 000 zł27 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę o pow. 27m2 z dużym balkonem w dzielnicy Czechów! Mieszkanie wymaga remontu, mimo to można wejść i spokojnie mieszkać! Do Nieruchomości przynależy duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

554 400 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne dwustronne mieszkanie w odległości 4 km zarówno od Krakowskiego Rynku jak i Tauron Areny Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł85 m² 9 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu. Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij