dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł55 m² 8 611,31 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości pronesto Centrum Nieruchomości przedstawia Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie w kompleksie Nasz Gaj. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł46 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 22 m2 Pokój 11,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł34 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkanie wyposażone / do wprowadzenia Dwupokojowe mieszkanie z wyposażeniem położone w okolicach ul. Ołtaszyńskiej. Niski budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

568 000 zł79 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie piękne, nowe, jak od dewelopera, wykończone, częściowo umeblowane. Wymienione m.in. drzwi, zabudowa, panele podłogowe etc. Po remoncie mieszkanie jeszcze przez nikogo niezamieszkałe, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam słoneczne, ciche, kompaktowe 3 pokoje dla młodej rodziny lub do wynajmu w świetnym punkcie Rondo Wiatraczna Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

357 400 zł35 m² 10 208,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu. Bez prowizji dla kupującego! opis Nieruchomość o powierzchni 35.01 m2 składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

437 286 zł47 m² 9 304 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzyżanowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

455 000 zł68 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pok mieszkanie na II piętrze z loggią w nowym bloku! Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Przylesie, które cieszy się największą popularnością wśród klientów. Usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

579 000 zł51 m² 11 353 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 63 m 2 , na którą składają się salon, dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz wc. Łazienka wykafelkowana, z wanną. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 48 m2 Składa się z oddzielnej kuchni 8m, salon 20m, sypialnia 9m, hol 6m, duża lodzia. Mieszkanie nowocześnie urządzone można wprowadzać się odrazu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

350 149 zł34 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł62 m² 16 127 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 62M2, 3 pokoje, żoliborz, ul.PRZASNYSKA (Warszawa, Żoliborz, Przasnyska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

415 000 zł52 m² 7 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

185 000 zł51 m² 3 602,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Atracyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Składowej Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 51,35mkw. umiejscowione na 1 piętrze w pełni odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

217 000 zł52 m² 4 181,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom, ul. Nickla. W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

542 676 zł62 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli: szukasz wygodnej lokalizacji do codziennego życia Cenisz sobie funkcjonalną przestrzeń i praktyczne rozwiązania Pragniesz mieć blisko miejską infrastrukturę, jak i łono natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 703 575 zł108 m² 15 741,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja znajduje się w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. W odległości 50m najbardziej znany Park w Gdańsku Park Reagana. Odległość od plaży to 15 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

549 000 zł71 m² 7 732 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Warszawa,mazowieckie

1 050 501 zł61 m² 17 221,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Gratka! - 2 pok. z opcją wydzielenia 3-go pokoju, pow. 61 m2 - Świetna Inwestycja Na Starym Mieście - Śródmieście / Plac Zamkowy Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

518 511 zł54 m² 9 550,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Nadodrze! Wysoki standard wykończenia części wspólnych! Mieszkanie znajduje się na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

376 998 zł60 m² 6 305,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w zachodniej części Rzeszowa - tj. ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na osiedlu świętokrzyskim. - 40 m2 - balkon - winda - komórka lokatorska w piwnicy - komórka lokatorska na półpiętrze - okna pcv -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo! Przedstawiamy niezwykle atrakcyjną ofertę mieszkania o łącznej powierzchni 80 m2 zaaranżowanego na trzy niezależne, apartamenty (patrz rzut tech.) wyposażone w oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł72 m² 13 097 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

499 000 zł51 m² 9 691,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż apartament w prestiżowej lokalizacji, mieszkanie o powierzchni 48,80 m2, położony w Krakowie (stare miasto, okolice ul. Sukienniczej. - apartament znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Katowice,śląskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w trakcie remontu, zdjęcia przedstawiają poprzednią realizację. Można oglądać i rezerwować już teraz! Dwupokojowe mieszkanie (salon z aneksem, sypialnia, łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

693 110 zł65 m² 10 668,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i tarasem wielkości 22 metrów na parterze na Białołęce. Miejsce postojowe: 49 000,00 pln Komórka lokatorska 6 500,00 pln Udogodnienia: plac zabaw, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

369 500 zł54 m² 6 906,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Krowodrzy. Dokładna lokalizacja: ul. Stefana Banacha. Mieszkanie o metrażu 37 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł36 m² 16 313 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł105 m² 12 373 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie usytuowane na 5 pietrzeo powierzchni 104,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39 m, zlokalizowane na bardzo poszukiwanym osiedlu Piaski. Blok z wielkiej płyty, po termomodernizacji, 10 piętro. Nowa winda. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

247 000 zł32 m² 7 792 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ciekawej kawalerki położonej w ocieplonym budynku przy ulicy Chłapowskiego na poznańskiej Wildzie. Budynek z windą, możliwość parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł44 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Armii Krajowej

Opole,opolskie

384 900 zł64 m² 6 014,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy umeblowane 4pok mieszkanie o powierzchni 64m2 położone w Opolu na Osiedlu zwm Układ mieszkania : cztery słoneczne rozkładowe pokoje kuchnia przedpokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł94 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł43 m² 5 116 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Chopina na os. Ksm. Lokal położony jest na pierwszym piętrze jedenastokondygnacyjnego wieżowca. Mieszkanie ma położenie środkowe, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

666 128 zł54 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021