dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł114 m² 6 487,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja mieszkaniowa przy ul. Głównej we Wrocławiu! Nieruchomość o powierzchni 114.06 m2, w której wydzielono 3 mieszkania! Obniżka ceny z 765 000 na 740 000zł! MIESZKANIE 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję apartament 61 m2 w inwestycji zlokalizowanej na krakowskich Mistrzejowicach. Os. Bohaterów Września 84. Mieszkanie jest gotowe do odbioru, sprzedawane jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opis: - nowa zmywarka - wymieniona cała hydraulika - wifi (doprowadzony światłowód) - nowa pralka firmy Beko - palniki firmy bosch z funkcją flame select - nowy piekarnik - świeżo wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż świetnie skomunikowanej, dwupokojowe mieszkanie na Woli. Nieruchomość po generalnym remoncie. Blisko metra. Na to komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 składają się: oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

406 560 zł53 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Nowoczesne osiedle, w trakcie budowy, termin oddania sierpień 2022. 406 560 pln Możliwość dokupienia miejsca parkingowego, postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

505 120 zł52 m² 9 714 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

2 394 076 zł148 m² 16 176 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

439 965 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: obecnie najbardziej prestiżowa lokalizacja blisko ścisłego Centrum Gdańska. Zabytkowa Starówka, dworzec Główny pkp, centrum Handlowe Forum Gdańsk do tych miejsc dotrzemy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

466 720 zł47 m² 9 930 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 65m2 w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów. W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami o pow. 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

394 179 zł53 m² 7 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Zatorskiej na Zakrzowie we Wrocławiu. Bez prowizji dla kupującego! opis Nieruchomość o powierzchni 52.91 m2 składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Modlnica,małopolskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Modlnica gm. Wielka wieś - nowe 3-pokojowe mieszkania osiedle: kameralna zabudowa - dwa domy w zabudowie bliźniaczej, łącznie 8 funkcjonalnych mieszkań. Każde mieszkanie posiada oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

290 000 zł35 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe mieszkanie o pow.35m2 na 7 piętrze w wieżowcu z widną. Kuchnia samodzielna i duży pokój z balkonem. Stan lokalu w aktualnym standardzie do zamieszkania. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

967 040 zł76 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

470 047 zł38 m² 12 370 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

349 000 zł30 m² 11 699,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam 1-pokojowe, wykończone bardzo starannie mieszkanie na Woli Duchackiej w bloku o wysokim standardzie. Lokalizacja: 1- pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest w apartamentowcu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lorentza

Łódź,łódzkie

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sloneczne mieszkanie na Kozinach. Bezposrednio. 64-metrowe rozkladowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem na czwartym pietrze bloku z cegly w cichej okolicy obok parku Na Zdrowiu. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

480 439 zł60 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe, dwustronne w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

467 345 zł62 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Ibn Siny Awicenny na wrocławskim Oporowie. Nieruchomość o powierzchni 61.90 m2 składa się z następujących pomieszczeń: PRZEDPOKÓJ 11.0 m2 KUCHNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

399 000 zł71 m² 5 604,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

921 466 zł76 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł54 m² 6 803,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania Przedstawiamy nową adaptację poddasza, która właśnie jest w końcowym etapie adaptacji poddasza. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,38 m2 a użytkowej 54,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

293 463 zł37 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, do wykończenia, na parterze z tarasem. Nowoczesne osiedle, szybko rozwijająca się okolica. Termin oddania lipiec, sierpień 2021. 293 463 pln. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł55 m² 6 841,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego przy ulicy Toruńskiej. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 1 piętrze budynku trzylokalowego. Parter tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

435 000 zł53 m² 8 221,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w starej części Nowej Huty, na oś Wandy. Przedmiotowy lokal o powierzchni użytkowej 52,91 m2 znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł54 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne-duże-dla siebie jak I W celach inwestycyjnych-Polecam- wójcikdoskonały funkcjonalny rozkład-do wprowadzenia od zaraz-zapraszam do zapoznania z ofertą z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł57 m² 11 544,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe (57,17m2) na Oruni Górnej , ulica Kurierów Armii Krajowej. Rok budowy 2020. Wysoki standard. Mieszkanie w pełni wyposażone w nowy sprzęt agd (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

486 704 zł64 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

807 000 zł65 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

353 010 zł41 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne apartamenty u stóp Szyndzielni Otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu oraz najnowocześniejsza infrastruktura sprawią, że osiedle jest wymarzonym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

209 000 zł44 m² 4 728,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o panoramie miasta ? Nie masz głowy do remontu? Cenisz sobie nowoczesny design i komfort? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa, w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

190 000 zł51 m² 3 693,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum Świdnicy (okolice Kościoła Pokoju). Okna nowe pcv. Podłogi panele. Atutem mieszkania jest położenie w Centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

363 346 zł48 m² 7 558,69 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie na sprzedaż - 0% prowizji, 0 % pcc Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Pobitno przy ulicy Małopolskiej. Inwestycja: + ponadczasowa architektura budynku + cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

308 194 zł36 m² 8 638 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania gotowego do odbioru natychmiast? Doceniasz rosnącą wartość szybko rozwijającej się dzielnicy? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! opis mieszkania Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne 2 pokojowe mieszkanie nieopodal Alei Racławickich w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych (umcs, up, kul- do 10 minut spacerem). Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Modlnica,małopolskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie w gorzowie przy ul.WYCZÓŁKOWSKIEGO na SPRZEDAŻ! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w GORZOWIE WLKP. przy ul. Wyczółkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

709 517 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowy apartament przy ul. Tęczowej we Wrocławiu o powierzchni 66.31 m2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PRZEDPOKÓJ 11.58 m2 SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM 28.40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

315 104 zł48 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy osiedle położone w cichej i spokojnej dzielnicy Rumii, oferujące wyjątkowe połączenie aktywnego wypoczynku, dostępności terenów zielonych oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

115 000 zł35 m² 3 294,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękna kawalerka położona w centrum na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania to 34,91m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, duża kuchnia i przestronny pokój. Wysoki parter to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 na ul. Na stoku, os Na stoku. Mieszkanie bez piecyka gazowego i po remoncie Mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij