dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

580 000 zł60,50 m² 9 586,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , z dużym potencjałem aranżacyjnym idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,40 m² 9 410,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze w cichym centrum Wolina - powierzchnia całkowita 42,40 m2. Budynek mieszkalny wybudowany w 1980 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie VI piętra w VI kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C3 Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł51,54 m² 19 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2-pokojowe Z pięknym kameralnym ogrodem wola justowska lokalizacja, budynek Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par lub małych.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,70 m² 6 092,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,7 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Bohaterów Katynia. Mieszkanie: w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł73,37 m² 7 836,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania na pierwszym piętrze 4 - pokojowe o powierzchni 73,37 m2 z balkonem o powierzchni 5,5 m2 zlokalizowane na osiedlu Dworzysko przy ul. Łanowa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł58,70 m² 5 792,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone w Częstochowie przy al. Armii Krajowej 51, osiedle Tysiąclecie. Lokal znajduje się na parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

153 000 zł30,70 m² 4 983,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jednopokojowe mieszkanie w budynku parterowym (11 lokali w budynku) zlokalizowanych w Drozdowo 43. Mieszkanie: - salon/pokój dzienny 23,86m2 z aneksem kuchennym i wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Ładne i zadbane mieszkanie o pow. 69,17m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Gnieźnie przy ul. Krzywe Koło. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł51,40 m² 21 381,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 51,40 mkw., 2 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem, w stanie deweloperskim, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym (zdjęcia pokazują propozycję aranżacji wnętrz).

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,90 m² 9 791,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Kanta, osiedle Jaroty w Olsztynie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powiśle! Miejsce magiczne i szczególne na mapie Warszawy, pomiędzy Nowym Światem i ekskluzywnością traktu królewskiego, kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego (13 min. pieszo, 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł66,55 m² 6 265,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bloku w Chorzowie Batorym. Mieszkanie widne, rozkładowe - duży pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

952 500 zł60 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, z pieką osobną działką 433m2 w kamienicy z 1921 r. Mieszkanie zlokalizowane jest na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Aninie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,46 m² 12 380,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie komfortu i spokoju - jasne, przytulne i gotowe, by od razu w nich zamieszkać. Takie właśnie jest to mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne, brak prowizji od kupującego. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 60,38 ( dodatkowo duża loggia 6 metrów2 ) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,50 m² 19 469,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł53,53 m² 24 901,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż Prestiżowa lokalizacja | 3 pokoje | Balkon | Metro | Śródmieście | Aleja Wyzwolenia | Winda Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,53 m , położone na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest duże , dwu pokojowe klimatyczne mieszkanie , na pierwszym piętrze o powierzchni 62 m2, w skład mieszkanie wchodzi również łazienka, kuchnia , przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,96 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,96m2. Blok z windą, 5 piętro. Na nieruchomość składa się osobna kuchnia, salon z balkonem, 2 pokoje oraz łazienka z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł47,34 m² 5 386,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem , który możesz odkryć, to jest oferta dla Ciebie! Doskonałe dla młodej rodziny, idealne jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 510 zł38,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł54 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,30 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ochoty - tuż obok Parku Szczęśliwickiego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł57,68 m² 6 570,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje w dobrej lokalizacji, media z miasta duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,68 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 4 -pokojowego o powierzchni 79,46 m , położonego w spokojnej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł23,59 m² 6 146,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,59 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,39 m² 15 580,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nieruchomość położona nad Jeziorem Mikołajskim, w nowoczesnej inwestycji "lake Park Residence", przy Alei Spacerowej w Mikołajkach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 576 zł56,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł99,60 m² 6 023,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Sprzedaż Z ustanowieniem dożywotniej służebności mieszkania! oferta na wyłączność bez prowizji 3-pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie znajdujące przy ul. Teatralnej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego, dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Kanału bydgoskiego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,17 m² 9 948,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) o powierzchni 33,17 m, położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Rejtana w Opolu. Układ mieszkania: przestronny.