dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł84 m² 9 244 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty tel. 4-pokojowe mieszkanie, przy Parku Słowiańskim - blisko centrum! Mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 84,27m2, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł59 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, w centrum osiedla Słonecznego. Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni, liczne miejsca parkingowe. W pobliżu szkoła, przedszkole oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

398 000 zł37 m² 10 785,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku- wrzesz-al. Grunwaldzka. Atuty: -mieszkanie cały czas wynajmowane studentom(możliwość przedłużenia umowy),co daje comiesięczny dochód-pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

321 235 zł33 m² 9 820,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny wykończony pod klucz w nowo budowanej inwestycji Nowa Grochowska na Pradze Południe. *Cena brutto wraz z podatkiem vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

363 964 zł44 m² 8 190,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

229 900 zł29 m² 7 862,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu kawalerki w stanie deweloperskiem! Mieszkanie o powierzchni 29,24 m2 z ładnym balkonem typu loggia zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca, na Nowym osieldu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne I przytulne mieszkanie 2 pokojowe, os. Dolinki Polecamy 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 32 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na Os. Dolinki. Na metraż mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł68 m² 13 737,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Jeśli szukasz trzech ustawnych pokoi świeżo po remoncie na Mokotowie, to ta oferta jest dla Ciebie. Świetne trzypokojowe mieszkanie z idealnym rozkładem i dużym potencjałem. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

466 720 zł47 m² 9 930 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczotkarska

Warszawa,mazowieckie

616 000 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 56M2, 3 pokoje, bemowo, ul.SZCZOTKARSKA (Warszawa, Bemowo, Szczotkarska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

268 514 zł30 m² 9 050,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 29,67 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

549 855 zł65 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

862 500 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi, w przestronnym i widnym mieszkaniu na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie , z dużym potencjałem i ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe w pełni wykończone i umeblowane do Wejścia od zaraz Położone na 11 piętrze budynku w inwestycji Nowa Letnica. To przestronny dwu pokojowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

597 000 zł65 m² 9 205,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle oświecenia - 3 pokoje - 65m2 - 597.000 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mistrzejowice - os. Oświecenia. Mieszkanie: znajduje się na ósmym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 w wieżowcu na Błesznie na 10 piętrze. Na powierzchnie 44 m2 składają się: - duży salon z wyjściem na balkon - pokój dziecięcy - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł33 m² 11 917,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! gotowy biznes! Czy wiesz, że najpopularniejsze na rynku są apartamenty położone w tej części miasta? Nowoczesna przestrzeń do wynajęcia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł32 m² 9 731,23 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

999 000 zł109 m² 9 186,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta bez prowizji! Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony o pow. użytkowej 108,75m2 powierzchni użytkowej. Mieszkanie usytuowane jest na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Leskiej na osiedlu Projektant. W doskonałej lokalizacji dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ćwikłowa

Kraków,małopolskie

880 000 zł128 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie w Pychowicach przy ul. Ćwikłowej o powierzchni 98m2 oraz garaż 30m2 (dwa pomieszczenia). Na mieszkanie składają się dwa mieszkania połączone osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

272 600 zł49 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej - Osiedle Przyszłość Osiedle będzie tworzyć kompleks 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

436 937 zł64 m² 6 825 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział Deweloperski sdp nieruchomości tel. Wykorzystaj okazje! Super mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie! Zielona okolica zapewni spokój i komfort zamieszkania z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł68 m² 4 933,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 68m 2 mieszczące się na 3. piętrze w bloku w Fordonie na osiedlu nad Wisłą. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m 2 mieszczące się na 5. piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z balkonem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Bardzo ładne mieszkanie, położone na 4 piętrze w wieżowcu. Powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł29 m² 16 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

**prośba do pośredników w obrocie nieruchomościami i agencji nieruchomości o nietelefonowanie** Posiadam na sprzedaż bardzo atrakcyjną kawalerkę na Nowolipkach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

242 000 zł38 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Powierzchnia nieruchomości to 38m2 składa się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

639 975 zł80 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla wymagających oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty kom. Zapraszam na prezentację. Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków, podgórze, rejon ul. Kobierzyńskiej do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 80 m2, położone na wysokim parterze w budynku jednorodzinnym, w którym wydzielono dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł96 m² 11 295,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Grójeckiej przy ul. Słupeckiej i Pl. Narutowicza, stara Ochota o niezwykłym klimacie, historii i architekturze. Nieruchomość to pięciopokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł73 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

599 000 zł50 m² 11 944,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

OS. Eldorado- ugorek - czyżyny - park lotników 50,15 M2 - 2 pokoje - osobna kuchnia Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Do sprzedaży mieszkanie w budynku z 2010 roku w znanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

221 935 zł16 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

378 361 zł53 m² 7 170 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 52,77 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu enclave w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

325 000 zł44 m² 7 431,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowo wybudowany, nowoczesny budynek mieszkalny w samym Centrum Leszna! W 5 kondygnacyjnym obiekcie z windą, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, znajduje się część usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

315 500 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

654 235 zł57 m² 11 478 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł49 m² 14 591,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Piękne trzypokojowe mieszkanie na zielonym Muranowie - w doskonałej lokalizacji przy ulicy Niskiej. Bardzo wygodny i funkcjonalny układ mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.