dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

305 274 zł37 m² 8 251 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Wasilków,podlaskie

219 000 zł33 m² 6 697,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wasilkowie przy ul. Emilii Plater. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 32,7m2. Lokal położony jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł34 m² 21 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Inwestycja City Link otwiera przed mieszkańcami tysiące możliwości, jakie daje życie w centrum miasta, a jednocześnie pozwala na odprężenie po pracy w spokojnej okolicy. Położone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

406 000 zł43 m² 9 463,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 42,90 m2 * 3 piętro * 2 pokoje * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł54 m² 7 721 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Nowym Dworze przy ulicy Rogowskiej, położone w zadbanym 7 piętrowym budynku. Widok z balkonu na zieleń, od frontu wewnętrzne podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł51 m² 7 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 51m 2 mieszczące się na 1. piętrze w bloku z cegły z 2008 roku na Kapuściskach. W skład pomieszczeń wchodzą: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 65m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołkosza

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł69 m² 8 101,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Gotowe do wprowadzenia, ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 mkw w spokojnej okolicy oraz dobrym połączeniem w kierunku Centrum. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Marki,mazowieckie

635 000 zł120 m² 5 292 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie w segmencie. Nieruchomość 120m2 znajduje się na pierwszym piętrze, oraz poddaszu w 1-piętrowym budynku, zlokalizowanym w zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł41 m² 8 363,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Idealne na start! Mieszkanie składa się z : -pokoju z aneksem -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie dobrze naświetlone przez cały dzień ponieważ usytuowane jest od strony północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż w pełni wykończona kawalerka przy ulicy Złotej, dosłownie 200 metrów od dworca centralnego. Mieszkanie ciche, po generalnym remoncie instalacji, znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

498 424 zł55 m² 9 062 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe, pow. 90 m2 - Dwa Poziomy. Ogródek! Kameralne Osiedle - Zielony Józefosław na sprzedaż 2-poziomowe, ciche mieszkanie w segmencie o konstrukcji kanadyjskiej, z przydomowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

301 169 zł25 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

447 878 zł42 m² 10 664 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 883,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

- rezerwacja- na sprzedaż 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na parterze budynku z 2020 roku na os. Orczykowa. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł66 m² 18 068 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w luksusowej lokalizacji! 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Eleganckie, perfekcyjnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

804 000 zł60 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł60 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie świetnie nadające się dla dużej rodziny lub pod wynajem w prestiżowym rejonie Wrocławia - Sępolno - Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się w kameralnie usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

434 790 zł48 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł43 m² 8 944,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u Nas piękny apartament w nowym budownictwie gotowy! Apartamenty oddane w 4kw. 2020r. 5 min. do Starówki, nowy apartament z klimatyzacją, teren ogrodzony, miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł53 m² 10 919 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowo ciche mieszkanie przy Parku Biskupińskim Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w dzielnicy Bartoszowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł63 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 63,40m2. Na pierwszym poziomie część dzienna z aneksem kuchennym oraz przestronnym klimatyzowanym salonem z wyjściem na balkon. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

360 000 zł22 m² 16 289,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 22.1m2 w samym centrum Gdyni z balkonem! Lokal po generalnym remoncie instalacji elektrycznej oraz pionów wod./kan. Przestronna klatka schodowa! Mieszkanie bardzo komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

876 148 zł76 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Mały

Wrocław,dolnośląskie

664 842 zł85 m² 7 838 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe na Muchoborze brak prowizji i podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,82 m2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

589 000 zł66 m² 8 924 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

413 000 zł30 m² 13 767 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

689 724 zł82 m² 8 411 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

393 000 zł53 m² 7 435 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon promocja - super oferta! Dwustronne,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

455 500 zł61 m² 7 518,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odbiory dopiero na wrzesień 2022, a baza mieszkań kurczy się z dnia na dzień! Oferuję na sprzedaż dwustronne mieszkanie z garderobą dostępne w tej inwestycji: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł53 m² 10 890,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się w Gdańsku na Śródmieściu, na I piętrze w II piętrowej kamienicy, o łącznej powierzchni 53.8m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, jasne 3 pokoje 57 m2 w zabudowie domu dwurodzinnego. Mieszkanie zadbane i wykończone pod klucz. Balkon (płd.- zachód), ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł37 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 400 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 51,08 m2, na które składa się: -1 sypialnia, -salon z aneksem kuchennym, -łazienka, -wc, -przedpokój, -balkon Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Jasne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 1985 roku. Mieszkanie zlokalizowany w bliskiej odległości Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł45 m² 9 352,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, po remoncie, budynek z windą z cegły 2012, przestronne mieszkanie, duża łazienka, duży balkon, koniuchy Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł29 m² 9 996,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na ul. Strażackiej. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie 3-pokojowe położone na poszukiwanym 1 piętrze niskiego bloku. Rozkładowe, dwustronne, gotowe do zamieszkania. Po remoncie który obejmował między innymi: wymianę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł43 m² 11 524,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Świetne dwa pokoje z widną kuchnią w świeżo wyremontowanym budynku na Gocławiu. Mieszkanie jest rozkładowe, gustownie urządzone z balkonem wychodzący na zielone korony.