dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

289 999 zł50 m² 5 742,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 50,50 m2 składają się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

458 000 zł65 m² 7 067,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Toruń, mokre, 64.80m2, 3 POKOJE, III PIĘTRO, 2001 rok, Cegła Zobacz film: Szukasz przestronnego mieszkania w dzielnicy Mokre? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

185 000 zł104 m² 1 778,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Duże, komfortowe, rozkładowe i przytulne mieszkanie tbs - przy ul. Rydygiera. Dwupoziomowe. W korytarzu przy wejściu pomieszczenie gospodarcze. Na dolnym poziomie pokój, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

299 999 zł63 m² 4 784,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż lub zamiana na 2 pokoje w podobnej okolicy. Mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł94 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

573 000 zł46 m² 12 323 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

449 668 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania na Białołęce, ul. Kąty Grodziskie, mieszkania 1-, 2-,3- oraz 4 pokojowe od 25m2 do 60m2 Oferta bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Kupujący zwolniony z pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

488 757 zł50 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania w Ursusie, ul.Dzieci Warszawy, mieszkania 1-, 2-,3- oraz 4 pokojowe od 25m2 do 60m2 Oferta bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Kupujący zwolniony z PCC 2% brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 250 m od bloku znajduje się wejście do stacji metra Stokłosy. Na powierzchnię mieszkania 31m2 składa sie: kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł91 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

435 106 zł29 m² 15 192,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka, znajdująca się na 8 piętrze na pięknej Sadybie. W skład mieszkania wchodzi: - hol 3,65 m2 - Salon + Aneks Kuchenny 20,87 m2 - Łazienka 4,12 m2 - Balkon 4,20 m2 Do mieszkania przynależy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł88 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Apartament w Śródmieściu Gdańska 87,9 m2 Wirtualny spacer : 4 pokojowe mieszkanie na Długich Ogrodach 87,9 m2. 7 minut spacerem od Starego Miasta. Doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł32 m² 9 344 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł50 m² 16 079 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

279 000 zł55 m² 5 053 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie III piętro osiedle Pakuska 55,22m2 (mieszkanie 48,77m2 + piwnica 6,45m2) Nieruchomości Twój Dom oferuje do sprzedaży wyremontowane, przytulne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 000 zł77 m² 8 665,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania w centrum Szklarskiej Poręby. Lokal o powierzchni całkowitej 77,20m2 znajduje się na na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 612 zł36 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc) Ceny mieszkań podlegają negocjacji W ofercie mieszkania 27 m2 - 64 m2 (wszystkie piętra z balkonami; ostatnie mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Wrocław,dolnośląskie

294 999 zł33 m² 8 939,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pok. mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Położone na 6 piętrze (winda), 10 piętrowym bloku składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! agenta! Lubisz trzymać rękę na pulsie wielkiego miasta i mieć wszędzie po drodze, jednocześnie nie rezygnując z kontaktu z przyrodą? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł36 m² 16 313 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m plus garaż murowany szeregowy. Bez pośredników. Z korytarzyka wejście do bardzo ustawnej kuchni z dużym oknem, oraz do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł93 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

3 pokoje + strych, można zrobić 2 lub 3 kawalerki! mieszkanie: 3 pokoje (~26,11,11 m2), kuchnia (~10m2), łazienka (~6m2), przedpokój (~10m2), strych (~20m2). Przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszewo

Gdańsk,pomorskie

556 000 zł42 m² 13 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkasz lub wynajmujesz i cieszysz się zyskiem - Ty wybierasz. Na sprzedaż lokal o powierzchni 41,82 m2 z balkonem w prestiżowym projekcie realizowanym na Wyspie Sobieszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 612 zł36 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

185 000 zł37 m² 5 027,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w starej kamienicy to przywilej? Na pewno nie jest to rozwiązanie dla każdego, ale jeśli lubisz wygodne rozplanowanie odpowiednio dużych i wysokich pomieszczeń z proporcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł72 m² 13 097 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barona

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł56 m² 4 804 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz wymarzonego i przytulnego 4 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania pod kątem wyjątkowego rozkładu oraz funkcjonalności? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

170 000 zł66 m² 2 560,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Klimontowska 17/2. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

684 044 zł71 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,52 m2, które składa się ze słonecznego balkonu oraz: parter: - korytarz z wbudowaną szafą na kurtki i buty, cała pokryta lustrem, - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Soroki

Kraków,małopolskie

490 000 zł58 m² 8 419,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie przeznaczone dla ludzi, którzy cenią wygodę i równowagę. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Wieliczka,małopolskie

435 000 zł68 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne o niestandardowym rozkładzie mieszkanie na poddaszu w budynku dwupiętrowym z 2002 roku. o pow. użytkowej 50,6m2( po podłodze 68,25m2) oraz antresoli o pow. 16,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

*idealne dla rodziny lub do inwestycji! słoneczne, komfortowe, przestronne I ustawne - 4 pokojowe mieszkanie Z komórką I oddzielnym garażem - do wprowadzenia - W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł72 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 4 pok oje * 72,20 m2 * VI piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

465 881 zł38 m² 12 374 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji! Inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie oraz szczegółowo dopracowanych detalach. Wyjątkowe, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzymska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł48 m² 13 854 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na Saskiej Kępie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże mieszkanie M4 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój) położonego na parterze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, idealnie trafiłeś! Możliwość aranżacji 3 pokoju Piękny widok na panoramę Warszawy Przestronna loggia W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełpińska

Warszawa,mazowieckie

510 070 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 46,37 m 2 pokoje na Bielanach za 510 000 pln. Mieszkanie usytuowane jest na na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1969r - płyta, strona południowo zachodnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij