dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

474 500 zł49 m² 9 703,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 48,90 m2 * parter * 2 pokoje * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł33 m² 7 775,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu Mieszkanie znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego bloku z cegły wybudowanego w 1967 roku Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Poznań,wielkopolskie

335 000 zł53 m² 6 285,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Lecha. Nieruchomość w układzie niezależnym z osobną, jasną kuchnią - dobra okazja na inwestycję lub mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł81 m² 7 664,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Wrzeszcza. Powierzchnia nieruchomości wynosi 80.89m2. Mieszkanie przeszło generalny remont, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

590 000 zł64 m² 9 202,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze w Centrum miasta! (se - 1) Mieszkanie o powierzchni - 64,11 m2 położone na parterze w bloku z 2020r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł99 m² 6 023,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chrzanowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 99,45 m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł34 m² 9 880,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 34,41 m2, 2 pokoje bardzo niski czynsz (1osoba +komórka lokatorska) 335zł. Mieszkanie jest jasne, ciepłe- nie wymaga ogrzewania ( mieszkanie środkowe). Blok został ocieplony i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł62 m² 5 629,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena! 350 000 zł! Na sprzedaż mieszkanie dostępne od zaraz o powierzchni 62,17 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Lwowskiej na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówek

Gdynia,pomorskie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu kawalerkę na sprzedaż na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Do remontu. Dobrze skomunikowana dzielnica Gdyni - Grabówek. Miejsca postojowe dostępne pod blokiem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł60 m² 8 302,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość na sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku (tylko 10 mieszkań w budynku). Dzielnica Gdańsk - Łostowice, (osiedle Kolorowe) 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

312 000 zł44 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rewelacyjny widok! bardzo duży balkon! gotowe do zamieszkania. zobacz film : Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Osiedlu Młodych. Nieruchomość o powierzchni 44.4 m2 , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszka Białego

Zabrze,śląskie

56 000 zł34 m² 1 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Zabrze ul. Leszka Białego 3/2 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolankowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 740,13 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą urokliwego mieszkania na osiedlu Na Skarpie, przy ul. Kolankowskiego Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

739 000 zł78 m² 9 453,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Do zakupu funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe z dwoma dużymi balkonami z widokiem na zieleń w lokalizacji Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł64 m² 9 921,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie I budynek Cztery pokoje na Mokotowie (stegny). Idealne miejsce dla rodziny. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

343 847 zł41 m² 8 442,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera dzięki czemu nie płacisz prowizji! Gotowe już we Wrześniu! -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Piękne mieszkanie trzypokojowe W stylu loftowym -świetne również pod inwstycję! Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej dzielnicy Przymorze. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Port

Gdańsk,pomorskie

307 000 zł28 m² 10 964,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2 pokoje | jasne | parter | niska zabudowa | Gdańsk Nowy Port | Przedstawiam Państwu bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni prawie 28m2. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lea

Kraków,małopolskie

759 000 zł76 m² 9 947,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 do wejścia/odświeżenia. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł60 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zalety nieruchomości: * Prestiżowa lokalizacja * Widok na Motławę oraz zabytkowego Żurawia * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura lokalizacja/okolica: granaria zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł42 m² 11 768,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja - bardzo dobrze skomunikowane - 300 metrów do stacji metra Stokłosy (5 minut spacerkiem). Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,4m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia 40 m2 Sypialnia i pokój z aneksem kuchennym Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 122 265 zł110 m² 10 219,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Ostatnie mieszkanie. Czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. - cztery pokoje - dwie łazienki i wc - dwa balkony - garderoba - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania świeżo po remoncie na osiedlu zwm to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Mieszkanie w trakcie remontu, który zakończy się do 30 czerwca. Ewentualna sprzedaż nastąpi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Borkowskiej, w dzielnicy Dębniki (kliny-Zacisze). Mieszkania usytuowane jest na III piętrze, III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

532 899 zł73 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Świetny apartament na Jagodnie z balkonem! Znaczne przeszklenia!| Spory balkon!| Winda!| Rolety antywłamaniowe! Propozycja sprzedaży mieszkania z mądrą myślą urbanistyczną. Nie płacicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wałbrzych,dolnośląskie

455 000 zł88 m² 5 194,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta na wałbrzyskim rynku w dzielnicy Poniatów. Realizowany projekt obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokaliowe w zabudowie bliźniaczej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakuś

Kraków,małopolskie

390 000 zł44 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ciekawe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku z 2017 r., o powierzchni: 43,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Bieżanowie przy ul. Rakuś, dostępne natychmiast. Piętro: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

419 000 zł60 m² 6 971,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*** 3 niezależne pokoje *** centrum *** *** częściowo wyposażone Z agd *** Polecamy bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku z windą na os.Piaski centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

373 900 zł45 m² 8 308,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe znajdujące we Wrocławiu. Bardzo blisko centrum. Mieszkanie idealne pod inwestycje, 3 osobne pokoje, pełen rozkład, wszystkie media miejskie 45 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

380 120 zł38 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł36 m² 12 575,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie niewielkie lecz ustawne, dwustronne, nadające się dla osób w każdym wieku. Na powierzchni 36,5 mkw znajdują się:- dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

279 000 zł55 m² 5 057,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy słoneczne trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na II. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie z przeznaczeniem do generalnego remontu. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

420 423 zł50 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

308 000 zł52 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi 52m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

130 000 zł62 m² 2 097,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Bytom ul. Strzelców Bytomskich 139/9 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do lokalu należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta skierowana do osób, ceniących sobie spokój, a zarazem szybki dojazd do ścisłego centrum. Biała Posesja prezentuje mieszkanie w tradycyjnym układzie szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 410 000 zł80 m² 17 524,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy apartament w wyjątkowej lokalizacji na mapie Trójmiasta. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli morskich wędrówek oraz miłośników kontaktu z naturą. Nadbrzeże Martwej Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

391 050 zł53 m² 7 444,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe we Wrześniu! *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe klasy C *pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł71 m² 7 311,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bloku w Niemczu. Pomieszczenia: 70,98m2 - salon 20,14m2 - sypialnia 16,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu do sprzedaży 2 - pokojową nieruchomość do własnej aranżacji usytuowana na Muranowie w budynku z lat 50. Lokalizacja : *5 min pieszo metro Ratusz Arsenał *10 min do Centrum.