dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

330 400 zł38 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 37,76 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

788 256 zł94 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Przestronne mieszkanie na drugim piętrze z balkonem oraz dużym tarasem. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

397 000 zł49 m² 8 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon promocja - super oferta! Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,02 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapiennikowa

Kielce,świętokrzyskie

250 000 zł50 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 49,6 m2 ul Wapiennikowa os Kochanowskiego W skład którego wchodzą - 2 widne przestronne pokoje - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica pełna własność brak piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, położone na kameralnym, zielonym osiedlu nieopodal ulicy Grabiszyńskiej. Lokalizacja: okolica jest bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

514 369 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest ostatnie z gotowych do odbioru, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Szczecina, przy ulicy Tenisowej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w czteropiętrowym bloku na parterze w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 46m2 składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł81 m² 7 641,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Gdańsk Wrzeszcz. Od właściciela Obiektem sprzedaży jest mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Wrzeszcza. Powierzchnia nieruchomości wynosi 80.83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

524 390 zł75 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do odbioru! Mieszkania + miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

368 820 zł68 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z samodzielną kuchnią. 0% podatku pcc 0% wynagrodzenia dla biura Biuro nieruchomości dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera ma ogromną przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

949 000 zł94 m² 10 095,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Łobzów - plac inwalidów - ul. Sienkiewicza - park krakowski 94 M2 - 949 000 zł - 3 pokoje Do sprzedaży mieszkanie w pięknie odnowionej przedwojennej kamienicy z 1938 r. przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł51 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

************************** Biuro nieruchomości Hampton Home przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie w najbardziej prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie nowoczesne, stylowe. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzozowa

Stegna,pomorskie

646 140 zł53 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni 52,92m2 w nowej inwestycji Bursztynowe Apartamenty w Stegnie. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym 37,09m2 - sypialni 10,11m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferuję super kawalerkę o pow. 28 m2 w stanie do wejścia na parterze w plombie z cegły w centrum Szczecina! Lokal w stanie idealnym bez nakładów finansowych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Krowodrzy. Dokładna lokalizacja: ul. Stefana Banacha. Mieszkanie o metrażu 37 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tyczyn,podkarpackie

351 400 zł68 m² 5 167,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Tyczynie. Lokalizacja: budynki położone na południe od Rzeszowa. 10 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 64m2. Lokalizacja - Osiedle Kasztelanka to cicha i spokojna dzielnica. W pobliżu znajduje się targowisko tatrzańskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł96 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament zlokalizowany przy ul. Szafarnia. Lokal może stanowić dwa niezależne apartamenty - połączone wspólnym wejściem. Doskonała propozycja dla wynajmu krótkoterminowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na Bielanach. Nieruchomość znajduję się blisko Metra Wawrzyszew oraz Lasu Bielańskiego. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

364 681 zł54 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Baranówka - ul. Prymasa 1000-lecia. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

469 319 zł57 m² 8 225,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 469 319 zł Mieszkanie znajduję się w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców, kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

199 000 zł15 m² 12 855,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Gdyni. Pełna własność. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, łazienki z wc i korytarza. Do mieszkania przynależy komórka. W budynku jest winda. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

509 500 zł46 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa bezpłatna prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. - dostępne inne metraże mieszkań na osiedlu * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł76 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

419 000 zł52 m² 8 120,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czuby os. Poręba. Mieszkanie w bloku z 2005 roku, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka o powierzchni 35m2 w zabytkowej kamienicy z 1911r. Wysokość mieszkania 3,60m Kamienica zadbana, zarządzana przez wspólnotę. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

350 460 zł54 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

455 098 zł53 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Super oferta! Super cena! Okazja! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkania, położonego na 2 pietrze w budynku z 1928 roku. Wrocław Krzyki okolice ulicy Chorzowskiej. Nieruchomość to gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

727 980 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Krakowie. Składać się będzie z dwóch 3-piętrowych budynków zlokalizowanych w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Zabłocie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Letnia

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł46 m² 6 542,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w nowszym budownictwie 2003r., na 3 piętrze niskiego bloku na Podgórzu. Mieszkanie 45,7 m2 jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadrzeczna

Częstochowa,śląskie

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Budynek z cegły, mieszkanie z pięknym widokiem, niski czynsz - tylko 420zł i w dobrej lokalizacji. Okolica przygotowywana do rewitalizacji - nowe "stare miasto", blisko będzie rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 535,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Idealne na start! Mieszkanie składa się z : -pokoju z aneksem -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zostało podzielone na dwie odrębne kawalerki, z odrębnym wejściem, własną kuchnią, oraz łazienką, co pozwala zmaksymalizować zysk z najmu. Jest to dobra propozycja również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł82 m² 7 927 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaży duże, słoneczne i zadbane mieszkanie w Ząbkach o powierzchni 82 m2. Nieruchomość znajduje się na spokojnym i kameralnym osiedlu przy ul. Kopernika. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

660 000 zł70 m² 9 429 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 70 m na parterze budynku z 2018 roku, w miejscowości Julianów na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie 3 pokojowe, składa się z jadalni, oddzielnej kuchni co razem daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

346 000 zł67 m² 5 537,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwustronne, przestronne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Włochy

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł56 m² 10 304 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie posiadamy mieszkania w cenie od 256 tys. do 624 tys. i o wielkości od 22 m2 do 61 m2. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 100 m2 w dzielnicy Ursynów. Okolica i budynek: budynek został zbudowany w 2012 roku, wewnętrzne patia niezwykle zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

275 000 zł42 m² 6 483 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemnośc przedstawienia oferty srzedaży fajnego mieszkania na bałutach w Łodzi - Radogoszcz Wschód. Doskonała komunikacja, idealne piętro, balkon. Mieszkanie jest do remontu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł85 m² 19 882,30 zł/m²

 

Piętro:9/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Firma Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w luksusowym budynku Platinum Towers połączonym z budynkiem Hotelu Hilton. Prestiżowa lokalizacja oraz.