dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

175 000 zł33 m² 5 239,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Nakle n. Notecią o pow. 30 m2 na 1 piętrze w bloku! Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń. Lokal składa się z pokoju, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

422 912 zł66 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Baranówka - ul. Prymasa 1000-lecia. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naftowa

Sosnowiec,śląskie

212 000 zł51 m² 4 156,86 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 51 m 2 , na którą składają się kuchnia, salon, sypialnia, przedpokój, łazienki z wc. Łazienka w glazurze, z wanną. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł84 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 84 mkw pow. całkowitej, wykończone w klimatycznym stylu. Mieszkanie mieści się na warszawskiej Starówce (obok kolumny Zygmunta). Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

467 748 zł38 m² 12 196,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Apartament na kępie mieszczańskiej! Możliwość wydzielenia dwóch osobnych pokoi. - bliskość Rzeki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Malta

Poznań,wielkopolskie

473 223 zł68 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - okolica Malty - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowy do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

806 054 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Krakowie. Składać się będzie z dwóch 3-piętrowych budynków zlokalizowanych w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Zabłocie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Za Cukrownią

Lublin,lubelskie

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym terenie, gotowe do zamieszkania! Oferowana nieruchomość składa się z dużej sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł52 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Górce Narodowej przy ulicy Felińskiego w Krakowie. Piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie składa się z: - przedpokój [7m2].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

540 000 zł94 m² 5 759 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Katowice Śródmieście 94m2 7-pokojowe Mamy przyjemność zaprezentować 7 pokojowe mieszkanie o powierzchni 94m2 z przeznaczaniem do wynajmu, idealna inwestycja tzw. gotowiec inwestycyjny Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Ruda Śląska,śląskie

160 000 zł44 m² 3 645 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ruda Śląska Stare Osiedle 43.9m2, 1 pokój + kuchnia z jadalnią Mamy przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w 2 piętrowym bloku świeżo po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

720 000 zł83 m² 8 716,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy 4-pokojowy apartament wykończony w najwyższych standardach obecnych na rynku. Lokal składa się z 3 sypialni (w tym dwie z wyjściem na taras i balkon), łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

285 000 zł60 m² 4 756,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

[rezerwacja] Czas na zmiany 3 pokojowe mieszkanie z balkonem + komórka lokatorska, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie położone na parterze : Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

486 374 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon 2 lub 3 pokojowe narożne mieszkanie Z aneksem I 2 balkonami - centrum miasta, nowa inwestycja, wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł41 m² 12 053,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie, do zamieszkania. Piękna zielona okolica, super dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w budynku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

429 000 zł63 m² 6 787,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tomaszowice - nowe 3-pokojowe mieszkanie stan deweloperski Prezentowana oferta to 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku w Tomaszowicach. W budynku znajdują się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

554 288 zł49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku i bez dodatkowych opłat Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,49 m2 z przynależnym ogródkiem 110 m2 - składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

298 000 zł79 m² 3 787 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Myślałeś o ciekawej nieruchomości i jednocześnie do własnej aranżacji i dobrze zlokalizowanym mieszkaniu dla siebie i Twojej rodziny? Właśnie takie, o jakim marzyłeś? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

220 000 zł52 m² 4 191,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w wysokim bloku. Na powierzchnię 52,49 m2 składają się przedpokój, salon z wyjściem na balkon, 2 sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarówie

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

210 000 zł51 m² 4 125,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,90 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

589 900 zł72 m² 8 193 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,1m2, z dużym balkonem i garażem podziemnym. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł36 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Leszno,wielkopolskie

308 313 zł54 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w nowo budowanym budynku z windą i garażami podziemnymi położone w centrum Leszna - ul. Sobieskiego. W czterokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

519 000 zł44 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w Dzielnicy Biały Prądnik w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - duży pokój z balkonem - mniejszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

349 767 zł35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań na budowie tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 35,33 m2 * 2 piętro - 2 pokoje * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł25 m² 15 618,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,6m2 zlokalizowana w najbardziej historycznym miejscu Polski , dosłownie tuż pod bramą Gdańskiej stoczni , pomniku trzech krzyży, europejskiego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł73 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 72,80M2, 3 pokoje, wilanów, ul.ALEJA RZECZPOSPOLITEJ (Warszawa, Wilanów, Aleja Rzeczpospolitej) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

783 900 zł60 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży 3 pokojowego, eleganckiego mieszkania o podwyższonym standardzie położonego w zacisznej lokalizacji w Bronowicach Wielkich. Mieszkanie o powierzchni 60,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Parterowy bliźniak na dużej działce 260m2 w spokojnym miejscu, blisko centrum na ul. Grottgera. Powierzchnia mieszkania wynosi 73,76m2 i dzieli się na: - pokój dzienny z otwartą kuchnią-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 076 zł34 m² 7 154 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"własne M eko plus" dwa pokoje Z tarasem W zielonym fordonie bezpośrednio od dewelopera! zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł47 m² 6 746,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Chodkiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze bloku z lat 50tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł47 m² 6 012,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Urokliwe, trzypokojowe mieszkanie w pobliżu parku Piastowskiego. Doskonałe dla osób lubiących spacery i aktywny tryb życia. Lokal położony na os Piastowskim w cichej okolicy nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

749 000 zł78 m² 9 581,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Do zakupu mieszkanie 4 pokojowe z dwoma balkonami z ekspozycją wschodnio - zachodnią na 3 piętrze w lokalizacji Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek: kamienica W dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; w pobliżu: akademia Górniczo Hutnicza, akademia Pedagogiczna, banki, bankomat, apteki, biurowce, park, poczta, sklepy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł53 m² 6 741,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta zawieszona - rezerwacja. Mieszkanie bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych kosztów i prowizji. Dwupokojowe, przestronne, rozkładowe, bardzo jasne ( okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Marcin Korczowski T: wygodne, kompaktowe, przytulne i miłe dla oka mieszkanie położone na parterze niskiego (4-piętrowego) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

Katowice,śląskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja, blisko dworca pkp. Idealne oferta dla inwestora pod wynajem, lub na kancelarię, biuro, etc. Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł34 m² 12 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie 34m2 w Warszawie w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Łukowskiej. Mieszkanie posiada salon z kuchnią oraz oddzielną sypialnię, a także duży zabudowany balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł110 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, mieszczący się w kameralnej inwestycji "avore" położonej w centralnej części Mokotowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

314 150 zł86 m² 3 644,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 86,20 m2, na którą składa się: osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

333 000 zł33 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z tą świetną ofertą. Nasza propozycja będzie idealna jako pierwsze mieszkanie, a także pod inwestycję. Mieszkanie imponuje wyglądem oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij